• Mrvica
    3.3k
    žalimo i mi sami sebe bez brige ali ne zbog toga što ne pratimo FD i ne idemo, nego što itekako pratimo a živimo dalje. I dalje ne odustajem od toga da si nađem posao u Zagrebu i preselim se (p.s. posao je samo nužda, razlog selidbe DINAMO). :rofl: :heart:
  • NORTE
    9.3k
    Ja bih zamolio ljude iz kluba da u ovakvim tekmama u Dvojci kad imamo punu dvoranu upale ona duga svjetla na vrhu tribine.

    Slika od jučer, gornji dio tribine u mraku, jedva se vide ljudi
    Screenshot-20240403-081721.png

    Polufinale prošle godine protiv Novog vremena (plavi zid)
    52923003154_7df78b5384_b.jpg
  • obelix
    85
    Teska dominacija na terenu. Mislim da nisam takvu vidio nikad. A pratim sve tekme od 2014..

    Ludilo i ponos na tribinama... :heart:
  • Fićo1986
    973
    Ono kaj pruža odlazak na Futsal Dinamo je sve, nekako drugačije djeluje,naravno da je Dinamo prva ljubav,al u Futsal Dinamo se covjek ne moze ne zaljubiti,kakva sinergija,kakva ljubav,kakva dinamovština, puna dvorana djece,to je nekaj neopisivo,ljudi svi koji nejdete,krenite na Futsal,necete požaliti!

    Ti si meni sve :srce:
  • Revan
    55
    Kad bude ili se vec zna raspored polufinala?
  • SjevernaStrana
    761
    Prema Sofascore: 19.4. Pula, 26.4. Zagreb, 29.4. Pula
  • dapintar
    45
    krivo piše tamo, igra se u istom formatu kao i finale, 2-2-1
  • dapintar
    45
    mislim da je netk orekao da se prve dvije u Puli igraju odmah nakon repke, petak i nedjelja sto bi znacilo 19. i 21. 04.
  • Zambatine škude
    2.1k
    mislim da je netk orekao da se prve dvije u Puli igraju odmah nakon repke, petak i nedjelja sto bi znacilo 19. i 21. 04.dapintar

    Točno.
  • Revan
    55
    A treca, u ZG?
  • dapintar
    45
    Da, 3. I 4. Su u Zagrebu, ali to neznam kada. Rekao bi tjedan poslije, znači tamo oko 25.,26. I k da par dana poslije. Dok se eventualna 5. igra opet u Puli
  • bongo
    654
    Možda je već i spomenuto ili je meni promaknulo...Plasman u finale znači Ligu prvaka?
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Pofunale se igra u Domu sportova, a onda će se finale igrat u KC Dražen Petrović?
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Plasman u finale znači Ligu prvaka?bongo

    Nemoj me uzeti za riječ ali mislim da ne. Prve četiri nacije po koeficijentu imaju 2 predstavnika zagarantirana u UEFA Futsal Ligi prvaka, prošle godine smo mi bili 5. ali je Rusija koja je bila druga i dalje suspendirana pa se crta pokamknula točno do nas. Trenutno se nalazimo na 6. mjestu, odmah iza Ukrajine koja nas je preskočila, pa smo nažalost ostali kratki za jedno mjesto. Tako da će iduće godine samo prvak ići u Ligu prvaka.

    Poprilično nas je koštalo naše ispadanje u prvoj skupini ove godine.
  • NKDZ86
    302
    Nadam se da će netko vidjeti iz ljudi koji su unutra, a to je da je asortiman robe futsal dinamo jako mali i već skoro godinu dana nema dostupnih večičina na web shopu. Jako je loš taj segment rada kluba i to se mora poboljšati jer potencijala ima.
    Pa više robe ima u bbb fan shopu nego kaj ima to futsal dinamo... Loše jako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.