• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Da je ostao kaneko umjesto spikica imam filing da bi pao gol.

    Sta je tu je.

    Protiv aeka po pobjedu
  • Mlađi referent
    11.3k
    dobili izmjenom Šutalo - Bernauerjp23

    Tko bi rekao da zamjenom dva stopera nećemo dobit ništa kad lovimo gol? Evo, možda je i Igor sad nešto saznao
  • PlavacZRima
    283
    Di je ta širina o kojoj se pričalo,nemamo zamjenu za Ivanušeca i Baturinu da ih se odmori,al se zato pušta Tolića i Menala besplatno...
  • San Lorenzo
    12.3k
    Mišić više nemože stajat na nogama, super odluka da ga se izrauba pred najvažniju utakmicu sezone...ovakve utakmice odigraš u petoj brzini od starta i do poluvremena si rješio pitanje 3 boda...ne, mi od 60. minute krećemo s prvim udarcem po golu.
    Prodaj više koga trebaš prodati, pokupuj šta trebaš kupiti da trener zna šta ima na raspolaganju.
  • serbus
    3.7k
    Kiks teški, ali jedino što bi ja uveo je izvođenje kornera na prvu 100eura u humanitarne svrhe. Jebote da se toliko mudruje kod kornera dva igrača a onda lopta sjeda na prvu nije mi jasno.
  • Blue Austrian
    337
    Treba se pomiriti da ce Hajduk ove Sezone osvojiti.
  • markoli
    1.7k
    Isto ne razumijem zašto Ljubičić na beku protiv protivnika za kojeg znaš da će igrati bunker, a ovaj ne može nikoga probiti.
  • DiddyGuela
    1.2k
    Mirisi na probleme.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Kurčeva gorica sa najobičnijim bunkerom nam svaki put zadnjih par sezona radi probleme... pa jbmu mater više.
  • Jaro
    5.9k
    Uzas od utakmice... Par minuta pritiska, ali realno nista odigrano... Jos mozemo bit sretni da Gorica nije utrpala ono u prvom i kontru u drugom poluvremenu. Osim solo prodora Petkovica i Ivanuseca veliko nista.
    A korneri su posebna prica - Japanac nije prebacio prvog igraca, pa Ivanusec takodjer, a Baturina je prebacio cijeli sesnaesterac...
    Lagano -5 u prva 3 kola pa nadoknadjuj kasnije...
  • Captain America
    14.8k
    Sve je super i sve je za 5 jer smo na poziciji koja vodi u konferencijsku. Mogla bi uskoro ići korekcija cijena ulaznica jer će i ovih 3000 po suncu biti premija.
  • Droljo
    5.8k
    Defanzivni prekidi katastrofa a ofenzivni još gore. Moraju to uvježbati
  • Nevo7
    632
    Još jedna čačićevska tekma. Razlika je kaj bi Čačića pljuvali i kritizirali, a Bišćana nećemo jer je "naš". Možda ipak nije do trenera, nego do igrača?
  • DrawTube
    3.4k
    Koliko nihilista sada...
    Isto tako zabrinjavajuća količina optimista
  • markoli
    1.7k
    Ništa nismo dobili izmjenom Šutalo - Bernauer. Špikićjp23

    A vjerujem da je bila ideja dobiti skakača kod prekida.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.