• zagr
    505
    danas je moglo bit i 5-0 za nas al i preokret astane da nema livija sve u svemu prolazak dalje i nastavak gaženja prema ligi prvaka.
  • bbzg
    38
    6:0 je najveca ukupna pobjeda u zadnjih 10 godina.

    2013. smo dobili Folu Esch istim ukupnim rezultatom.
  • criticus
    1.3k
    Vidio sam da je zona na twitteru u stusu zamaglila lica bbb na tribinama u astani. Kazakstanski režiser nije upoznat sa ultras kulturom i par puta ih je prikaza u krupnom planu.
  • superhik
    10.4k
    kazahstanski režiser je tajno zaljubljen u Aimbetova koliko ga je puta prikazao u krupnom planu
  • Ali
    1.9k
    Dinamo je definitivno prerastao kvalifikacije za LP Mrcvare nas.

    Od 2000tih ovo nam je 54. pobjeda, zabili smo 170 golova, a primili 91...
    Kad bi se kvale bodovale imamo 55% više bodova od prvog slijedećeg .

    Mislim da smo zaslužili neki oblik wild carda za LP , kao u tenisu. Neke klubove poput astane svo već višestruko izbacivali.
    Mislim da je potreban drugačiji izračun bodova, prevelik utjecaj nacionalnog koeficijenta u našem primjeru.
  • NitkoBitan
    12.3k
    ""Imali smo neki dogovor prije utakmice da tražimo pobjedu, koeficijent je u pitanju, ali i ne samo to..."

    :strong:
  • OsamŠest
    2.6k

    Ima smisla ovo o čemu pričaš.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    To se rijesava ovom transformacijom LP ili sam ja nesto krivo pohvato?
  • Infinity
    15.2k
    Nova Liga prvaka ce imati u grupi dva kluba koja preskacu kvalifikacije, ali pod uslovima:

    Ako osvajac LP kroz domacu ligu osigura nastup u grupi LP - prvak s najvecim koeficijentom u kvalifikacijama za LP ce igrati grupu LP

    Ako osvajac EL kroz domacu ligu osigura nastup u grupi LP - klub s najvecim koeficijentom u kvalifikacijama za LP ce igrati grupu LP


    Fun fact. Dinamo je ove sezone klub s najvecim koeficijentom, a samim tim i prvak s najvecim koeficijentom. Da se novi format pozurio jednu sezonu, mi bi sad vec bili u grupi.
  • Droljo
    5.1k
    Dobro je. Ali ak budemo s AEK-om onak visili kod svakog prekida nebu dobro..
  • Dinamosaur
    976
    Fun fact. Dinamo je ove sezone klub s najvecim koeficijentom, a samim tim i prvak s najvecim koeficijentom. Da se novi format pozirio jednu sezonu, mi bi sad vec bili u grupi.Infinity

    Tko nam prijeti ako racunamo da cemo osvojit naslov, odnosno protiv kojih moramo navijati? To su uglavnom klubovi van liga petice?
  • Neki tip
    19.4k
    Ali ak budemo s AEK-om onak visili kod svakog prekida nebu dobro..Droljo

    Ali ak zabijemo 6 golova ko Astani bu dobro.

    Nova tekma, nov protivnik, nove okolnosti, pristup i reakcije.
  • Infinity
    15.2k
    Pa uglavnom potencijalni prvaci liga koje nemaju klub direktno u grupi. Onako na prvu, Brugge, Basel i Shakhtar.

    Tu sigurno gubimo od Shakhtara, ali mozemo biti drugi, mada u tom slucaju moramo imati veci koeficijent od svih neprvaka. Naravno, moraju se poklopiti i osvajaci LP i EL. Mislim da je jos uvijek previse rano za neke racunice.
  • bluepower86
    822
    Najbolje da igramo utakmice i da protivnik ne stvori nijednu sansu protiv nas.U 5 utakmica ostvarili smo 4 pobjede,tu koju smo izgubili smo isto bili bolji protivnik.Stop medijskoj masineriji.Prosli smo u europi sa 6-0 u dvije tekme i vi pricate o 2 centarsuta.Svi na Goricu!
  • Olmic
    2.7k
    Nama fali defanzivno orijentiran vezni

    Ne daj boze ozlijedi se misic mi nemamo zamjenu

    Sucicevo vrijeme dolazi, Ljubo je osmica, Bulat ne zna sta je

    Po meni moramo pod mus kupit 6icu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.