Sučić ima 19 godina, ne mogu svi 19godišnjaci biti kao Gavi... Korektno je odigrao, kao i cijela momčad. Putovanje preko pola svijeta, vremenske zone, umjetna trava itd. Nije ovo mjerilo. Sretan im put doma!

Baš tako, rutinski odrađeno, nitko se nije ozlijedio. Dosta za zadovoljstvo. Neki pak samo prigovaraju kako god da bude, ko čangrizave stare babe.
    2.6k
    Bernauer.. kakav nos su za njega imali, kapa dolje!
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ovaj Bernauer na osnovu priprema pokopao bi ga svako s ocima, a u 2 utakmice sto je dobio prilike top :lol:
    Rutinski, cestitke Igoru i ekipi. Idemo jako, Gorica pa AEK.
  • Olmic
    2.7k
    Marin i drmic buducnost biscanovog dinama
  • Zagi
    5.1k
    Bitno da se Maxima pokopalo nakon dva poluvremena pripremnih tekmi..
  • Eduardo
    17.6k
    Glupo mi je cjepidlačiti nakon ukupnih 6:0 i dvije utakmice bez primljenog pogotka, ali mišljenja sam da si nismo trebali dopustiti ovaj pad u drugom poluvremenu. Umjesto da nakon prvih 45 minuta imamo sigurnih 3 razlike (3:0 ili 4:1) nas Livaković vrhunskim obranama spašava u drugom dijelu. Ipak, zaslužena pobjeda, sve osim ovakvog ishoda bila bi tragedija nakon onako odigranog prvog poluvremena. Bravo momci!
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Odrađivanje posla. U ovih par utakmica se pokazalo da Sučić može biti u prvih 16-17 igrača i da Emreli može biti rezervna špica.

Primjetio sam i dvije negativne stvari u igri Dinama ali neću biti čangrizava baba i samo se nadam da ih je i Bišćan primjetio.
  • superhik
    10.4k
    Popraviti reagiranje na prekidima pod hitno. Mislim da su već svi to pročitali kao našu lošu stranu.
  • purger1911
    15
    Odlican rezultat u dalekom Kazahstanu. Drago mi je da je bas zabil Zg klinac Marin
    i da Biscan daje i ostalima sanse. Naravno treba pohvaliti Emrelija i sve ostale.
    6-0 , bravo plavi. A sad je AEK na redu ...
  • LovroZG
    1.3k
    Super rezultat, al u igri je bilo i nekih stvari koje će AEK znat kaznit.

Bernauer odličan nakon ulaska, Sučić ok za klinca, Mihajljičenko isto dobar.

Emreli na trenutke odličan, na trenutke šeprtljav i spor, nije se baš proslavio na kraju s onim promašajima i upropaštenom kontrom.
    Ristovski mi nije za stopera kad igramo s 4 iza, ne snalazi se u čuvanju igrača na širem prostoru, često je predaleko od igrača, a i gubimo na visini ko što su drugi već naveli.

Prekide grozno branimo, baš smo kritični kod njih i to nije do visine igrača jer jedan igrač ne čini takvu razliku. A i protivnici nam uglavnom ne dolaze do lopte iz duela pa ne možemo reć da bi viši igrač pokupio loptu. Nadalje, kad čistimo loptu, ona nam zna ostat u 16 i tad ne kupimo drugu loptu. Više je to stvar pozicioniranja.

Po rotacijama i zamjenama od početka sezone zgleda da je Drmić pao u debeli drugi plan. Baš me zanima dal se radi na njegovoj prodaji jer mislim da niko neče bit zadovoljan ak Emreli bude ispred njega u hijerarhiji.
    Marin je pak dobio dosta minuta s klupe sad u zadnje dvije tekme. Ne bi baš srao po njemu, al nije me ni oduševio. Nadam se da dolaskom Kaneka on dobiva marginalnu ulogu.
  • Riot
    1.7k
    Respekt braći!
    Attachment
    365030106_589357193401753_6030621139424801303_n (26K)
  • emilperska
    3.1k
    Ponisten gol Emreliju i upisan kao autogol nekog Rusa ili ceg vec..
  • boem
    309
    Ma ovaj pad u drugom poluvremenu mi je čak i razumljiv s obzirom na rezultat, protivnika, teren te činjenicu da u igri većim dijelom nije bilo Ivanušeca, Baturine, Petkovića, tj. igrača koji su sposobni zadržati loptu i iskreirati nešto prema naprijed.