• jp23
    2.2k
    Jel ima gdje video cijelog starta, iz ovog kuta? Nisam vidio ni u službenim highlightsima ligaškog kanala na youtube niti na Dinamovu kanalu

Htio bih pokazat kolegi koji nije gledao utakmicu da zna
  • Jurki
    8.6k
    “ Između Dinama i Puležana potom nije bilo daljnjih akcija u kojima bi se moglo provjeriti je li odnos potpuno zahladio. No, ono što se moglo razabrati između redaka, jedan od ključnih razloga što je pregovaranje Bakrara otišlo u sferu dvojbenosti zapravo je transfer Maura Perkovića. Iz Dinama su odjekivale teze kako je mladi Puležan, kojeg je Ante Čačić zimus dogovorio i inzistirao na njegovom dolasku, preplaćen (2 milijuna eura). To je opteretilo i stav prema Bakrarovom potencijalu. Kao da je Istra kriva što je Dinamo odlučio dovesti Perkovića i to platiti navedenim iznosom (posudba s obvezom otkupa). Kako god, tim se nezadovoljstvom u Upravi Modrih može možda i lakše shvatiti zašto je Perković potpuno marginaliziran u momčadi.
    Odigrao je u travnju šest utakmica standardno na lijevom beku, i to vrlo pristojno, iako je njegova osnovna pozicija na stoperu. Od tada ga je Igor Bišćan preselio na klupu i “zaledio” u statusu.”

Sportske

Matteoni je jedino kaj je rekel tocno da je Perkovic preplacen. A di je on videl zahladnjenje odnosa sa Istrom ko ce ga znati.
  • Droljo
    5k
    Spominjete rotacije i onda koper. Pa mi smo tam išli u full sastavu ali bez trenera. Zeko je odlučio ići skautirati sljedećeg protivnika pa je tot ili neko takav vodio ekipu
  • Mr Anderson
    5.4k
    Inače, kaj se tiče Istre jedna insajderska. Pošto Dinamo nije odgodio, tražili su dogovor s Istrom da se zamijeni domaćinstvo čisto da se uštedi dan na putovanje. Uprava Istre je to odmah prihvatila, ali kao što je red objavili su ti treneru i tražili od njega suglasnost. Međutim, Karoglan nije htio ni čuti za to, rezolutno je to odbio i zato je dobio po tamburi.
  • DiddyGuela
    941
    Taj kokosar nece docekat jesen/zimu na klupi.
    Opaki downgrade na ono sto je Garcia radio i ostavio.
    Sve manjkavosti kadra su ogoljene. Dajem mu vremena do kraja 10. mjeseca.
  • Joey Barton
    255
    Zbog privatnih obaveza nisam bio u mogućnosti gledati televizijski prijenos utakmice već samo usput hvatao nekakve linkove i povremeno ulazio na tekstualni prijenos utakmice.

Danas sam odgledao highlightse, izjave trenera i igrača nakon utakmice, te sam motiviran Karoglanovim izjavama premotao na neke dijelove utakmice (na kraju pogledao nekih 40-45minuta na preskok). Npr.početak drugog poluvremena gdje je Mislav izjavio kako su kontrolirali utakmicu na početku drugog poluvremena do drugog gola, a ono što sam vidio je da u tih 12minuta Dinamo držao loptu barem 9-10minuta. Mislave koju utakmicu si gledao?

Novi igrači su debitirali u HNLu i svi su dobili vrlo zadovoljavajuću prolaznu ocjenu i svi imaju prostora za napredak. S Ukrajincem na lijevom beku smo dobili i Ljubu u sredini. Bogdan će se morati još fizički pripremiti i popraviti koncentraciju, dok će Francuz morati popraviti skok igru i postavljanje.

Emrelija bi pohvalio jer sam i ranije pisao kako bi bilo korisno ga ubaciti jer je gorio na pripremama, te je postigao jedan zgoditak. Vidi se velika želja. Nadam se dobrim predstavama jer nam treba drugi napadač, neka verzija Komnena Andrića i Gavranovića za HNL.

U Kazahstanu bi odmorio veći dio ekipe jer nema smisla forsirati budući guramo dva kolosijeka, a u domaćem prvenstvu imamo već zaostatak pa nam je utakmica s Goricom prilično bitna. Napomenuo bi svakako kako je samo Gorica ostala približna snage kao prošlog proljeća u odnosu na ostale ekipe van četvorke, pa je trebamo shvatiti ozbiljno. Istra je ostala bez kapetana, Bakrara i glavnog kormilara (trenera); Varaždin bez Teklića; Slaven bez motivatora Zekića i par igrača; Lokosi ako ostanu bez Stojkovica i Kacavende, imati će problema.

Ukoliko Japanac još nije prijavljen za Europu onda neka ostane u Zagrebu i sprema se za Goricu, i hvata lagano našu klimu. U Zagrebu bi ostavio i Boška Šutala. Tokom davanja izjava Emrelija, u pozadini su trčali igrači koji nisi dobili ni minute. Menalo i Perković su šprintali, i trkali se tko će biti prvi, malo iza njih su bili mladi momci (Krdzalic, Lukanić), a Drmić je lagano (neozbiljno) s Nevistićem trčkarao dok je Boško debelo zaostao. Dečko još ima problema s oporavkom i radije da se sebi malo bolje posveti ovaj tjedan i možda zasluži koju minutu protiv Gorice ako bude prednost kao protiv Istre.

U Kazahstanu bi izveo sljedeći sastav: Livaković-Perković, Perić (ako je uredan), Maxime, Moha (ili Rile sat vremena radi sigurnosti),Sučić, Bulat-Marin, Emreli, Špikić-Petković. S klupe obavezno trebaju dobiti onda priliku Menalo (koji je po meni bolji kada bude nego kada starter jer unosi brzinu, agresiju), Drmić (dati mu barem pola sata), Moha/Rile, Ukrajinac umjesto Perkovića ili Perića (onda Perković na njegovo mjesto), i dati desetak minuta Ivanušecu ili Baturini da se istrče. Obavezno bi odmorio Mišića, Ljubu, Šutala, te dvojac Ivanušec, Baturina. Možemo svi komentirati kako su svi profesionalci ali nas čekaju dvije teške utakmice protiv AEKa, i ne bi ih trošio na umjetnoj travi u Kazahstanu. Te još guramo prvenstvo gdje trebamo nizati pobjede.
  • Droljo
    5k
    U Kazahstanu bi odmorio veći dio ekipeJoey Barton

Petkovića bih svakako ostavio na klupi jer emrelia ide. Bilo bi ludo da i tamo azer zabije kojega pa da imamo dva napadača uvijek spremna. Gust je raspored
  • BigZ
    393
    Rutinski na pasnjaku s novim licima u capricciosa sastavu.

Nemam kaj za nadodati jer ste sve rekli, jedino jos vrijedno spomena je odlicna utakmica Emrelija.
    Kako je propustio loptu Ljubicicu koji je bio u boljoj poziciji za udarac, iz kojeg naposljetku zabija za 3:0.
    Uz gol i asistenciju se namece i srcanoscu i borbenoscu Iggyu Dziggyu, i tim propustanjem lopte je pokazao da je podreden ekipi i njenom uspjehu.
    Usporedbe radi, pri rezultatu 2:0 nema ego, dok neki pri rezultatu 1:0 rade sprdacinu od penala.
    Glavom je unutra, a glavu ima. Figurativno i doslovno.
  • mali M
    3.5k
    Kako nas je većina tu vriskala da je Ljubo veznjak a ne bek, tak smo i vikali da Emreli nije krilo nego špica... Ali isto tako, ajde dajte Emreliju malo više prilika, odigrao je odličnu tekmu, ali pljuvati odma Petka i smjenjivati radi penala je bezveze. Znamo tko je Petko, znamo za problem s glavom, ali unovom trenutku meni je Petko uvijek prije Emrelija...
  • Dinamosaur
    958
    Bilo bi ludo da i tamo azer zabije kojega pa da imamo dva napadača uvijek spremna. Gust je rasporedDroljo

Imamo bekove,imamo halfove,imamo forove,što daju golove....
  • San Lorenzo
    11.3k

Petković je genijalac, ali dojma sam da je on danas osjetno lošiji igrač nego prije 5 godina...i dalje top napadač za Dinamo i hnl, i dalje može bljesnit kao protiv Nizozemaca, ali nekako mi je to sve rijeđe i rijeđe...a opet, dovesti napadača koji će ga posjesti na klupu mi se čini kao nemoguća misija.
  • Droljo
    5k
    Zato ja velim da treba emrelia razigrati. Da imamo 2 top napadača i nek si pušu za vrat.
  • Captain America
    13.7k
    Petko je genijalac i sigurno je i dalje ispred, ali nekako sumnjam da je on u stanju pritisnut suparničkog igrača, oduzet loptu koja se odbila Ivanušecu, istrčat kontru i zabiti kao što je to Emreli napravio preksinoć. Baš ono što čitamo zadnjih mjeseci da Igor traži od napadača. Nadam se da će Emreli nastavit s ovakvim igrama jer imamo duplu korist, dobit ćemo tog drugog napadača bez potrošnje love, a i Petko će biti našpanan non-stop.
    11.3k
    istrčat kontru i zabiti kao što je to Emreli napravio preksinoćCaptain America

Ovo sam i sam spomenuo nakon utakmice, da mi je bilo osvježenje vidjeti utrčavanje u prostor i jednostavnu realizaciju...naš Brunči bi sigurno tražio koji lažnjak i asistenciju.
  • Patak
    2.2k
    A da onda odmah uzmemo Pasaričeka iz Rudeša. On je bolji i od Petka i od Emrelija jer je sve sam napravio. Krenuo sa svoje polovice, uzeo loptu protivniku, dotrčao do šesnaesterca i zabio gol. Mislim, Emreli je odličnu utakmicu odigrao, ali je daleko od Petka.