• seljak86
    2.3k
    Ma ništa neće nadmašiti one oldschool HRT-ove grafike. Čista nostalgija :heart:
  • Orc123
    5.1k
    Biscan jako odmjeren u izjavama, bas mi drago da nam je on trener. Njegov rukopis se vidi. Taj visok peritisak i pritisak po izgubljenoj lopti, tzv. Reposjed mismo igrali od Bjelice...svaka cas Igore. I on jako zadovoljan s pojacanjima. Sad ce ga Simic nagraditinda jos par igraca :strong:
  • Zagi
    5k
    Ono kaj sam i najavio, protiv slabijih momčadi je Maxim puno bolji od KTCa.
    A i jeftiniji.

    Za nešto više morati će se dokazati.
    Za te pare, apsolutni plus.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Trebaš vidjet kak se tovari pjene na Ljubića.
    Izgleda da koristi prevelike riječi za njih...
    Zagi

    Očekivali su da će preporođena Istra sa najboljim trenerom lige Karoglanom oteti koji bod Dinamu pa su razočarani a ne mogu se žaliti na suca pa su onda krivi komentatori i Max Sport. I to krivi su baš Ljubić, Marić i Cmrečnjak koji naginju Dinamu dok je Ćurković (zaposlenik Hajduka) objektivan i profesionalan.

    Vidim da im još na Sportnetu smeta nekakvo Ljubićevo ustašovanje, strašno u što se taj forum pretvorio. Kad ih je počeo financirati RTL (Sportnet.rtl) postavili su za moderatore neke frustrirane osobe koje su banirale sve ''politički nekorektne'' osobe. Sada su tamo ostali samo woke ljudi koji si u svojem zatvorenom balonu klikću pluseve kad zajednički osude Ljubićevo ''ustašovanje''. Nažalost iz meni nepoznatog razloga ne postoji drugi sportski forum gdje bi ljudi svih navijačkih preferencija izmjenjivali stavove pa smo prisiljeni čitati i davati klikove tom woke snowflake forumu.
  • Nevo7
    608
    ne renta Istra nego grad Pula čija tovaroidna uprava nema sluha za lokalni sport, a pogotovo ih boli briga za NK Istru.
    Po pričama, Istra je željela uložiti u stadion, odnosno njezini španjolski vlasnici, Grad ih je stopirao. Željeli su u Puli, u blizini stadiona graditi trening kamp, znači koncesija pa nakon isteka vlasništvo je Pule, Grad im to nije dopustio, nego je zemljište dao za hotel ili sličnu glupost. Sada kamp grade u Balama.
    Ove godine se pojavila priča o natkrivanju tribina, ali samo priča.
  • Zagi
    5k
    To i velim, NK Istra renta od Pule i zato su im ruke zavezane.

    Detalje ne znam ali NK Istra je jedan od najmoprimaca i kao takva , ne odlučuje o ničemu.

    Da je frustrirajuče igrati na takvom travnjaku, je.

    Može se reći kako svima tako i nama ali jbg, samo je nama pojačanje od 4m eura slomilo ligamente na Šubićevcu naprimjer.
    Bar da te travnjake nekako srede da ne igramo po baš po nogometnim pripizdinama...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Bitno je napomenuti da je bilo 5322 gledatelja kaj je rekord pulskog stadiona
    Fino je ekipica na istoku skalala na dinamove golove
    Strukan tovare!
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja sam tam a nisam woke...
  • San Lorenzo
    11.3k
    Klubovi koji nemogu/neznaju održavati travnjak bi se trebali prebaciti na umjetnu travu...mi pričamo o 30m za Šutala, 15 za Ivanušeca, onda ih pošalješ na onakvu grabu. :death:
  • Hrc-Vg
    208
    Jako sam zadovoljan s viđenim.
    Najbitnije što smo vidjeli:
    - Franzuz ima super duge lopte i dobro čita igru
    -Emreli je odličan napadač, dobro čuva i distribuira loptu, a puno je više pred golom od Petka.
    - Japanac ima volju, brz je i ima dribling. Sve drugo će doći s vremenom
    - ukrajinac je odličan bek
    - NAJBITNIJE: Ljubičić je puno bolji veznjak od Bulata, stalno gleda prema naprijed i stvara opasne situacije za protivnika, a može trčati ko Broz

    Želio bi da mali Sučić dobije više minuta, mislim da stvarno može biti alternativa za odmijeniti Mišića.
  • Hrc-Vg
    208



    Forum.hr je dobar, ali tamo nas tovari gaze. Njihova tema dnevno valjda 50 stranuca, naša jedva 2…
  • Patak
    2.2k
    Ma forum hr je ljevičarski bastion, takvi su im moderatori i ne dopuštaju nikakva lutanja izvan tih woke ljevičarskih s.anja.
  • DrawTube
    2.9k
    Bio jučer na Zapadu, Istrijani kao civilizirani ljudi, ne smetaju im dinamovi dresovi, ne smetaju im skakanje na gol Dinama ili pljeskanje na dinamove igrače, čak su i sami s pljeskom ispratili par naših igrača.

    Moguće da je ovo najposjećenija tekme Istre ikad, bilo nas je garant više 5300, oko 6000. Što je najtužnije, čak sam se i kod Drosine osjećao da sam na svemirskom brodu u odnosu na Maksimir. Baš sladak stadiončić, kompaktan, jedino je ogroman minus što na cijeli Zapad ima samo 1 ulaz, te samo JEDAN šank, odmah sam na poluvremenu otišao po pivu a vratio se u 56' minuti. Ali sve u svemu da sam Puležan bio bih kuhan i pečen na tom stadionu
  • Zagreb1992
    1.2k
    U Puli smo se uvijek znali mučiti i ova fina pobjeda je dobar pokazatelj kako je to Igor vodio ...Bravo dečkima za igru i pobjedu ...Još više samopouzdanja pred Astanu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.