• Gražvydas Mikulėnas
    12k
    ne mogu se sloziti. O Marinu se pricalo prije Baturine, mi dovodimo Kacavendu i Stojkovica jer ovaj nemre meda sa zlice
  • miro
    3.2k
    Mene fascinira da se ta situacija ni ne spominje u izvještaju s tekme
  • Laugreano
    1.3k
    Emreli samo spica, nikako krilo.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Spominjat će se kad se dogodi nešto upola slično u našem...pa će biti 'eto kako suci kroju prvenstvo'.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Francuz..dobar ali malo nedorecenJurki

    Francuz u prvom poluvremenu čitao igru brutalno, baš me iznenadio s obzirom da je bio sumnjiv na pripremama.
  • Zagi
    5.2k
    Nerealna očekivanja.
    Shvati ga kao roticijskog igrača i sve će biti ok.

    Nahajpali smo ga kao novog mesiju/Messija, sad je jasno da ništa od toga i dobro.
    Al dečko uđe zadnjih 10-20 min i po njemu drvlje i kamenje bez pretjerano dobrog razloga.

    To je naš igrač i ne zaslužuje ovakav tretman.
  • Ivanmtk
    678
    Ljudi pobjeda bez stresa u Puli.. Zadovoljan. Idemo dalje. Novi igrači palac gore sva trojica. Bernauer će bit koristan pogotovo protiv bloka, šteta šta neće vjerojatno bit u paru sa J Šutalo ali oke. Mykhaylichenko oduševljen sam, a nije odigrao ništa posebno. Odma se vidi da je bek. Samo na pozicioniraju, držanju linije Ivanušecu, nazad sve zatvorio, za nešto više naprid treba više uigranosti sa ekipom. Kaneko, nemam šta komentirat nakon dva treninga, druga vremenska zona, druga liga, ekipa koja napada, ekipa koja igra sa četiri, a ne sa tri nazad ko u Japanu. Krilo, a ne wing back.. Prvo poluvrijeme dosta ulazio u sredinu, vjerojatno pogrešno razumio upute, drugo poluvrijeme puno bolji.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Nas igrac je onaj koji se bori i pokazuje zelju kao ostatak ekipe. Kaneko nije odigrao top tekmu ali je u devedesetoj uklizao i napravio faul na centru. Zelim samo malo krvi i zelje vidjeti od Marina
  • Jurki
    8.8k
    Ne zelim samo srat po terenima al ljudi moji ovo je katastrofa u Puli. Ok svi znamo da nam je infrastruktura u kurcu, al za ovakvo stanje glavnog travnjaka bi Savez trebal spičiti kazne.
    Dobili ste novi travnjak. Odrzavajte ga kak spada ili platite kaznu za svaki put los travnjak.
    Ovi bi i od Bernabeua napravili štalu.
  • Jurki
    8.8k
    jemput dvaput malo zaplival al nista strasno. Treba mu utakmica i treninga s ekipom i kad se uhoda to bi trebalo jako dobro izgledati
  • Zagi
    5.2k
    Koliko ja znam Istra renta Drosinu, a na njoj se dešava još hrpa događanja koji uništavaju travnjak.
    Al da imaju nakon Šubičevca najgori travnjak, imaju.
  • Jurki
    8.8k
    Koliko ja znam Istra renta DrosinuZagi

    Spiciti im takvu kaznu da im se ili nebu isplatilo rentanje ili da se potrude da ocuvaju travnjak.
  • Mrvica
    3.3k
    Nakon što sam se izvukao iz gužve, moram reći da mi se jako jako sviđa ovo šta sam gledao. Moram pohvalit Bišćana također za rotaciju i početni sastav. Ma svaka čast, sve pohvale dečkima!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k

    Komentator veceras vise puta ugodno iznenadio. Ovo nisam cuo hahaha
  • Zagi
    5.2k
    Trebaš vidjet kak se tovari pjene na Ljubića.
    Izgleda da koristi prevelike riječi za njih...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.