• db-izbjeglica
    12.8k
    Sucic ne moze igrati za Hrvatsku ili ipak moze nisam siguran ali ako je ikako moguce treba to HNS nekako odraditi madaa vjerujem da je vec odigrao za BiH koju utakmicuDici98

    koliko ja shvaćam, ako je imao hrvatsko državljanstvo u trenutku kad je počeo igrati za mlade BiH uzraste, može promjeniti "nogometno državljanstvo" i igrati za hrvatsku reprezentaciju.
  • Nino Bule
    11.4k
    Moze naravno da moze, on je vec dva puta navodno molio izbornika bih savu da odgode poziv za a reprezentaciju jer ceka hr poziv
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Zamisli u ovoj turbulenciji dolje da sad još sučića pozove u repku. Gotovo raspad. Uostalom nema on muda to napravit
  • Dzgšb
    260
    On je Hrvat i igrati će za svoju reprezentaciju,samo ga treba zovnuti dalić,on će ostaviti bih bez razmišljanja jer to nije naša država logično
  • Paggini
    6.5k


    Pa mislim da bi malo kenjkali, ali i njim je jasno kakav je igrač i da je pitanje od NACIONALNOG ZNAČAJA da nam takav igrač ne ode igrat za BiH
  • Doktor Kunić
    2.5k
    da malo, pojeli bi ga, a njega to jako dira. Ako ništa neg bar uđu u kontakt sa Petrom i nek mu obznane da računaju na njega u budućnosti. Možda već i jesu
  • Lynx17
    2.6k
    Kako je lijepo biti svjedok ovoga cuda. Kako mali raste iz utakmice u utakmicu. Covjek me trkom podsjeca na broza. Neumoran jeKujtim Shalla


    Bit ce on Petar Sucic, ali ako cemo o usporedbu sa Brozovicem, nije samo rijec o trku. Ima on i njegovu smirenost na loptu, nema panika. Ima i tu dijagnole dodavanje koji prekidaju linije. A i uvijek zeli/trazi loptu (zato i ima toliko pretrcani km). A u defensivno smislu, cita igru. Zna se postaviti i presjekati lopte.

    Kao sto sam odma u njemu vidio i rekao, on je pravi link-up igrac.
  • Lynx17
    2.6k
    Petar Sučić igrati će za Hrvatsku!

    Bravo mali!
    OsamŠest



    daniel-bryan-yes.gif
  • Krizy
    35.9k
    Čuj 24sata bravo HNS, a nisu ga ranije prepoznali kao Dinamo.
    Kao da je sada neko čudo da će igrati za Hrvatsku, logično da hoće kao i svi kvalitetni Hrvati iz BiH.
    Bravo Dinamo, a ne HNS.
  • Jurki
    8.6k
    da se zalizanog kaj pita on bi ga prepustil BiH.
  • Marley
    840
    Pa ja pojma nemam da mu je Luka Sucic bratic, malo me sram sada :yikes:
  • Muka
    344
    I bez novinskih naslova zna se kako Petar diše i da je 1/1 pravi Hrvat i kao svakom hrvatskom dečku iz BiH je san igrati za Hrvatsku. Ni Real Madridi, ni Barcelone, ni Bayerni, ni Cityi i sl. Da ih pitate Liga prvaka s tim klubovima ili jedan nastup za HR znali bi njihov odgovor. Samo Dinamo i Hrvatska. Od hrvata koji su igrali i igraju za BiH imate nulu u vidu Hrgoviča i slične.
  • Dzgšb
    260
    Slazem se i Hrgović bi igra za hrvatsku da je bio kvalitetan
  • Dici98
    21
    Eto izgleda da neko iz HNSa ipak cita Zonu
    Mi smo pretece HNSa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.