• Krizy
    35.9k
    Kadar za sljedeću sezonu:

    Igrači i formacija koju trenutno koristimo:

    GK: Nevistić, Krkalić
    RWB: Pierre-Gabriel, Špikić, Kaneko
    CB: Ristovski, Bernauer, Theophile, Perković, Živković
    LWB: Vidović, Hoxha, Ogiwara
    DM/CM: Mišić, Sučić, Rog, Ademi
    AM: Baturina, Bulat
    CF: Petković, Kulenović, Brodić

    Otpisani, ozlijeđeni, istek ugovora:
    Zagorac, B. Šutalo, Perić, Moharrami, Halilović, Emreli, Drmić

    Praktički novi igrači:
    Stojković, Kačavenda

    Povratnici s posudbi:
    Gurlica, Braun, Bočkaj, Štefulj, Brekalo, Graonić, Čaić, Soldo, Lukanić, Brkljača, Menalo, Rukavina, Šaranić, Topić, Jurić
  • NORTE
    9.1k
    Igrači koji imaju ugovor svakako nisu otpisani, na neke se itekako računa, a neki će opet na posudbu.

    Drmiću, Haliloviću i Kačavendi istekao ugovor.
  • Krizy
    35.9k
    Ne otpisani u smislu da će se raskinuti, nego kako će se pokušati prodati.
    Kačavenda vjerojatno nova posudba, bar se tako pisalo.
    Halilović i Drmić svakako odlaze, jasno.
  • Jurki
    8.6k
    Prodati Emrelija, Bockaja, Šutala i Perica. Zagorca umiroviti i ponuditi mu posao u skoli nogometa.
  • Sajla
    3.5k
    fali Ristovski?
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ja ne shvacam na temelju cega bi Halilovic trebao bit otpisan. Sve kaj je odigrao bilo je korektno. On je bio medu naboljim igracima u svojoj ekipi u 1. nizozemskoj ligi (mozda i fizicki najzahtjevnijoj). Momak je u najboljim igrackim godinama, stvarno ne razumijem...
  • rioda
    2.4k
    Također. Uz to, veliki je Dinamovac, šteta što mu se uopće ne daje prilika u zadnje vrijeme. Mislim da bi i on bio najsretniji da ostane, taman i u nekoj sporednoj ulozi, ali s barem korektnom minutažom. A ne vjerujem da je skup
  • marcio amoroso
    32.3k
    Sve kaj je odigrao bilo je korektnoNitkoBitan

    Čovjek je u zadnjoj utakmici koju je odigrao direktno, ali baš direktno poklonio dva gola protivniku.

    Od te utakmice ga nema na mapi.

    Ne kažem da ga treba otpisati, ali Dinamo ima dosta veznih igrača, a možda će neki još i doći. On se jednostavno nije izborio za mjesto u rotaciji i to je to.
  • Krizy
    35.9k


    Nije mi uređivanje spremilo u "Drafts", pa su falili.
  • Sajla
    3.5k
    sad ga vidim :)
  • Teofil Kateran
    854
    Svakako bi ostanak Petkovića bio najveće pojačanje. Nevistić je pokazao da može biti odličan prvi golman, ali mislim da moramo dovesti Čavlinu i proslijediti ga na posudbu negdje, a ne odmah preprodati, jer realno, biti će još samo kvalitetniji i cijena će mu rasti sa odigranim minutama i skupljenim iskustvom. E sad, ne znam zšto je Zagorac među otpisanima, smatram da on može biti dovoljno dobra zamjena za Nevistića iduće sezone. Mislim da nema potrebe zatrpavat roster kupovanjem još golmana. Šta se tiče stopera, tu smo realno fino popunjeni, iako mislim da se trebamo pojačati sa kapitalcem koji će lagano zamijeniti KTC-a koji bi po meni trebao ostati do kraja ugovora. Situacija je sad takva bila kakva je, ali vjerujem da će biti i više prilike za Živkovića. Boška i Perića bi se valjda moglo prodati, a mislim da se može na njima i zaradit nešto. E sad, ako ćemo igrati sa trojicom iza onda je pozicija RWB jako dobro pokrivena, ali ako ćemo ipak nekad igrati i sa 4 onda svakako trebamo pravo desno krilo. Moharramija ne vjerujem da ćemo ozlijeđenog prodati, stoga mislim da je najbolje da bude dio rotacije pa da ga na zimu negdje uvalimo. Takiju probat produžit posudbu ili smanjit cijenu. Lijevo smo isto dobro pokriveni za LWB i tu trebamo Vidovića otkupit definitivno, ali probat spustit cijenu. U sredini smo dovoljno pokriveni ako se procijeni da će Rog biti spreman 100% jer je on ogromno pojačanje, a imamo i Sučića i Mišića, a i Ademija koji ipak još nije za otpis i koji može realno biti rotacija. Ofenzivnije smo isto dobro pokriveni sa Baturinom i Bulatom, za koje postoji mogućnost odlaska, ali i u tom slučaju imamo Stojkovića, Kačavendu i Vidovića ako ga otkupimo. Jbg, Halilović mi je vrlo drag dečko, ali mislim da fakat nema smisla produžit mu ugovor. U špici je najveće pojačanje ostanak Petkovića, ali mislim da je potrebno još jedno pojačanje definitivno jer ne možemo s Kuletom ili Brodićem očekivat ogromne rezultate u Europi, oni su za HNL jako dobri, ali budimo realni, za veće europske iskorake nisu. Emrelija mislim da bi bilo dobro prodat negdje jer mislim da će biti zainteresiranih. Od dečkiju s posudbe nažalost ne vidim nikoga tko bi se mogao izboriti za veću minutažu… Zato smatram da neke tu treba otpisati i raskinuti ugovore svakako, a neke proslijediti na druge posudbe. U svakom slučaju najveći izazov je zadržati Petkovića.
  • Ivan0302
    222
    Po mom mišljenju mislim da za Halilovića ima mjesta barem za rotaciju. Znam da je napravio one dvije greške, ali sviđa mi se kako on igra. Dobar šut, brzina, kreativnost sve ima. Bolji je od Bulata, a nadam se da Bulat ide jer ovu sezonu ne znam koja je njegova svrha u igri, jer je neprimjetan sve do nekog kornera.
  • Ludovic IX
    5.4k
    kacavendi produžena posudba, ako se ne varam
  • Jaro
    5.5k
    to se i meni cini da je komunicirano...
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.