• Krizy
    35.1k
    Bišćanov popis za pripreme prema Germanijak.hr (od prvog dana):

    Danijel Zagorac, Ivan Nevistić, Antonio Rajić

    Boško Šutalo, Petar Bočkaj, Maxime Bernauer, Jakov Gurlica, Dino Perić, Danijel Štefulj

    Luka Lukanić, Josip Mišić, Robert Ljubičić, Marko Soldo, Luka Vrbančić, Jakov-Anton Vasilj

    Bartol Barišić, Josip Drmić, Dario Špikić, Fran Topić, Antonio Marin, Gabriel Rukavina.

    Priključuju se 22. lipnja:
    Anes Krdžalić i Petar Sučić

    Priključuje se 25. lipnja:
    Mahir Emreli

    Priključuju se 29. lipnja:
    Dominik Livaković, Josip Šutalo, Bruno Petković, Luka Ivanušec, Stefan Ristovski, Luka Menalo, Sadegh Moharrami.

    Priključuju se ovisno o rezultatu U21 reprezentacije:
    Martin Baturina, Mauro Perković i Marko Bulat.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Znači Bernauer će biti doslovno jedan jedini stranac na pripremama. Valjda Drmić zna francuski da dečku bar malo olakša prilagodbu.
  • BBBaranja
    1.9k


    Nakon par gemišta Pero bi mogao propričati francuski :grin:
  • Krizy
    35.1k
    Trenutno stanje po meni. Ostali teško da imaju mjesta u Dinamu. Mlade na posudbe a Marin, Bočkaj, Štefulj lijep pozdrav.
    lek16vlfdoyzcqkh.png
  • Krizy
    35.1k

    A ima još godinu dana ugovora, spominje se interes iz Njemačke pa mislim da odlazi.
  • Jurki
    8.3k
    22 godine, osim dobre dionice u Šibeniku nije pokazal apsolutno nicim da ima mjesta u Dinamu, cak po meni nije ni za rotaciju.
    Nazalost na terenu ne donosi bas nist korisnog.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ljubičić na beku je patnja za gledati, Topić i Krdžalić bi trebali na posudbe jer nisu pokazali dovoljno da budu u rotaciji, Moharrami mi je drag ali nije igrač za Dinamo.

    Ja bih doveo prvog lijevog beka, rezervnog desnog beka, jednog veznjaka i jedno krilo. Ukupno 4 igrača. Onda bi mogli reći da Dinamo ima popunjen kadar. Ovako će se moliti Boga da se Mišić, Ristovski, Ivanušec, Špikić ne ozlijede jer ako se to dogodi opet će kao kod Čačića u vatru upadati juniori i dečki koji prvi put igraju seniorsku utakmicu plus Moha, Marin i Bočkaj. Sorry ali ne želim da mi Krdžalić, Topić pa ni Sučić upadaju u vatru kad se bude lomilo prvenstvo uz sav respekt njihovom talentu.
  • Jurki
    8.3k
    Krdzalic, Topic i Sucic trebaju dobivati minute kad imamo komotniji rezultat, te im davati vise prilike protiv slabijih ekipa.
    Nek skupljaju minutazu.
    Ili na dvojnu registraciju.. u 2.hnl nekam. Pa po potrebi ih aktivirati.
    Bockaj, Marin, Menalo i Štefulj nazalost previse kostaju a slabo pridonose, treba ih nekak probat prodat.
  • Ivanmtk
    677
    mislim da će Bulat ipak bit ispred Sučića . Ostalo jako izvjesno
  • NitkoBitan
    11.7k
    Mislim da se svi slazemo oko dovodenja lijevog beka, Ljubicic bi tad postao standardan u vezi sto znaci da smo dvije muhe rijesili jednim udarcem. Ostatak obrane korektno pokriven.

    Misic-Baturina-Ljubicic standardni vezni red u tom slucaju. Pricalo se o potencijalnom dovodenju igraca veznog reda jer postojecima treba olaksat, doduse neka imena koja su bila na repertoaru (npr. Agoume) su vise materijal za prvu postavu nego klupu, no otom potom, to ce biti slatke brige. Uglavnom jedan igrac u vezi potreban.

    Spikic je li-la, Japanac koji se spominjao u kontekstu njegove zamjene moze biti i top i flop. Ne znamo dovodilo li materijal za prvu postavu ili rotacijskog igraca, dakle u svakom slucaju racunamo na Spikica a desno krilo takoder moze odradit i Emreli. Spica je za sada dobro pokrivena ali je pitanje oce li netko od njih dvojice (Petkovic/Drmic) otic ovaj prijelazni rok. Dolazak Satriana je pozeljan ali njegova avantura ovdje moze biti kratkorocna (to se i ne treba racunat kao transfer nego kao posudba). Tu u napadu su razne kombinacije, uglavnom ove sezone mozemo biti mirni a u iducem ljetnom roku vec u gadnim problemima.

    Biscan je izjavio da su potrebna 2-3 igraca (znaci mozemo zaboraviti na 5-8 novih igraca (mozda su uz transfere uracunali i "otkrica" na pripremama). Nadam se da se po prioritetu dovodenja radi o ovim pozicijama; lijevi bek, veza, desno krilo i spica. Odlaskom Petkovica ili Drmica spica bi bila veci prioritet od desnog krila.
  • Krizy
    35.1k
    Trenutno smo na ovome. Bit će tu još promjenayj1qugc9ysuelcjl.png
  • Krizy
    35.1k
    Za alžirca je Bišćan rekao da dolazi, inače ga ne bih dodao jer nikad ne znaš što će se zakomplicirati :rofl:
  • Krizy
    35.1k
    Trenutno stanje:

    GK: Nevistić, Zagorac
    RB: Ristovski, Moharrami
    CB: Perić, B. Šutalo, Bernauer, Perković
    LB: Mihajličenko, Ljubičić
    DM: Mišić, Bulat, Sučić
    CM:
    AM: Baturina, Marin
    RW: Špikić, Kačavenda, Kaneko
    LW: Stojković, Menalo, Rukavina
    CF: Petković, Drmić, Emreli
  • marcio amoroso
    31.9k
    Iz aviona se vidi gdje imamo najviše problema.
    Pod hitno je potreban desni bek ako se Ristovskog planira dugoročno na stoperu ili stoper ako je Rile bek.
    Osim toga je pod mus minimalno jedan vezni.
    Napadacki dio čak može proći do zime ako Petko ostaje.
  • crohnl
    29
    Ne treba uopce niti desni bek niti stoper
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.