• Papastrumf
    10.4k
    Ajmo jos jednom, valjda stoti put, klub NE BIRA termine odigravanja utakmica.
  • Meritokrat
    57

    Ovo je prvo veliko pojačanje ovaj PR za Dinamo.
    Brutalno dobre vijesti.
    Slika nje i one druge kojoj sam zaboravio ime, u središtu kadrova kad su bile prisutne na izvlačenju grupa, bilo je u najmanju ruku teško za gledati.
  • ShanKu
    413
    Kiša nek se ispada pola sata prije utakmice i mir, čisto radi toga da se ne sjedi, nego stoji na nogama i navija :cheer:
  • NKDZ86
    485
    ona druga, nisam imao prilike napisati mlađa se preziva Mamić i došla u klub dok je on još bio u klubu. Vjerojatno nešto u rodu...
  • Nemrem igra Dinamo
    1k

    Čekamo potvrdu na današnjoj konferenciji u 11h, da takve kadrove više nećemo gledati...
    Brže nego sam očekivao :strong:
  • Mali Zeus
    10.4k
    zict2BMg.jpg

    Dinamo za vrijeme glave i ostale gamadi i Dinamo nakon što je nosačica kuverti napusti klub.
  • NORTE
    9.7k
    Premalo se "u javnosti" ističe zasluga navijača u ovom uspjehu dinama.
    Od brojnosti do podrške.

    Priča se gotovo isključivo "to je dinamo, karakter, gard pobjednika".
    Naravno, kvalitete u momčadi ima, ali ni blizu kao prije i siguran sam da bez neviđene navijačke podrške dinamu ovih uspjeha ne bi bilo.

    Sve to u sezoni u kojoj smo 4-5 mjeseci s grčem u želucu čekali vijesti iz Grčke i gledali dinamo kako se bruka u KL i gubi u Hnlu.

    Life has pushed us into a corner...

    Kaos u sportskom sektoru, prodane zvijezde, bez pravih pojačanja, kvalitetom slabija ekipa nego zadnjih par sezona, s velikim nizom loših rezultata, ostankom trenera, katastrofalnim potezima uprave i strašno jakom konkurencijom...
    Bez ovakve navijačke podrške cijelu sezonu (ne samo na proljeće) ne bi ovog sada bilo.
    Tome je "malo" kumovala i pobjeda na klupskim izborima.

    Mnogi su likovali tijekom sezone, ide dinamov pad, nema vam mamića, dolazi naše vrime, bla bla...

    "Došao je kraj dinamove nogometne vladavine" kažu s rtl-a.
    I ostale dvije najjače tv kuće u službi rivala.
    Sami protiv svih, pobijedili ih sve.

    Eto nas pred Ligom prvaka i sve ovisi o ljudima koji vode klub.
    Svi želimo dinamo uskoro na bar jednoj stepenici više od one na kojoj je bio od dolaska Bjelice do Chelseaja.

    Nakon ovakve sezone potpuno sam uvjeren da nas čeka bolje vrijeme.
    Kroz koju godinu novi stadioni, a već sad potpuno novi dinamo.
    Mi smo njegov štit i najveća snaga.
  • NKDZ86
    485
    Apsolutno ovaj uspjeh, od novog predsjednika do pobjede na terenu i dvostruke krune je uspjeh dinamovih navijača, predvođenih bbb.
    Sumnjam i ne vjerujem da bi to ostvarili bez takve podrške kakva je bila i zato svaka čast vodstvu grupe i svima koji su pridonijeli svojim prisutstvom i glasom pobijedama dinama!
    Mislim ja osobno osjećam da sam pridinio i onda me ovi naslovi i pobjede raduju još i više i ni sam ne znam šta bi napravio u nedjelju od radosti. Da mogu i da ima, imao bi baklju koja se ne gasi od Maksimira do trga i skočio bi do neba.

    Jedva čekam nedjelju i erupciju slavlja na našim ulicama.
    Volim te dinamo!
  • Ludovic IX
    5.9k
    2005/2006-e su navijači stali iza trenera i igrača (samo njih) nakon lige za bedaka. Kuze je bio mamićev način da se dodvori navijačima ali vjerojatno niti on nije znao da će doći do tolike sinergije izmedju navijača i kuzea pa je ubrzo postao trn u oku i samo je čekao tren da ga smijeni.

    I tad kao i danas, sjever je bio pun skoro svaku tekmu. razlika je što je dinamo nakon početnog traženja ubacio u visu brzinu i ostavio protivnike daleko ispod sebe i nije bilo neke nervoze oko osvajanja prvenstva. Ali tad kao i danas, Zagreb i navijači izvan ZG su disali sa dinamom kao jedan.

    Trajalo je još neko vrijeme iduće sezone ali odlaskom Kuzea se sve to smanjilo i pojavljivalo na mahove.. Europa, pa oproštaj Modrića i sl. Znamo kome je to i odgovaralo.

    Sad, kad se dinamo čisti od kukolja, više nema razloga da ova sinergija ikad prestane više. Navijači su bili tu kad je prijetio potop i nisu dali dinamu da potone. Navijači će bit tu i dalje a sad je na igračima da iduće sezone daju i više no što mogu i vrate malo navijačima sve što su njima navijači dali ove sezone.
  • Ijayi Atiemwen
    814
    20240524-142336.jpg

    S jedne strane se zagorava da se kupuju proizvodi iz službenog Dinamovog fan shopa u šta se 100/100 slažem, ali ajmo onda da si svatko nešto može i priuštit. Ne kažem da svi moraju kupit pol fan shopa, ali za šampionsku majcu bi trebala cijena biti simbolična da bude za svakog što ovdje nije slučaj.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Imas temu vec za to. Sta je sad odjenom i 14€ puno?
  • Nino Bule
    11.9k
    Zasto bi cijena trebala bit simbolicna ? Zasto klub stalno nesto treba poklanjat "navijacima" ? Jeste tu jer navijate za klub ili jer se nesto dijeli ?
  • Ijayi Atiemwen
    814
    Nije meni, ja cu je kupiti. Postoje ljudi koji nemaju para za majcu dat 14€ + poštarina
  • NitkoBitan
    13.3k
    Postoje ljudi koji nemaju para za majcu dat 14€ + poštarinaIjayi Atiemwen

    Bitno da svi imaju za najte kaj zamjeriti majicu.
  • Papastrumf
    10.4k
    Postoje ljudi koji nemaju para za majcu dat 14€ + poštarinaIjayi Atiemwen

    Jasno da postoje. Isto tako postoje ljudi koji si ne mogu priuštiti gablec svaki dan za 10€ pa eto ipak ga nećeš naći u restoranima za 3€.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.