• plavac173
    2.6k
    a nisam siguran da i u Zagrebu neki oko toga dvojeKrulek

    Jel mozes objasnit ovaj dio
  • Krulek
    225

    a nisam siguran da i u Zagrebu neki oko toga NE dvoje.
    S obzirom na preveliki broj ajdukovaca u Zg....
  • plavac173
    2.6k
    Ma brate sta ce dvojit :lol: , ogromna razlika broja hajdukovaca je izmedju studenta i onih bas iz Zagreba, kojih je malo
  • Rakovica1986
    537
    kažem, vjerujem da je užas, ali složit ćeš se da je u svakom poslu početak takav. Šteta je da jedan npr. Karin i ostala ekipa + kao što si rekao određeni Zonaši nemaju prostor za kolumnu gdje ga neće razno razna prikrivena govna sabotirat i sprječavat da iznesu stvari onako kako jesu.
    Što se tiče financiranja ne mogu dati sud jer ne mogu ocijeniti koliko bi taj poduhvat koštao, ali mislim da smo kroz godine nebrojeno puta pokazali da nikad nije bio problem donirati, a ovdje bi se čak usudio reći i uložiti. Ne u smislu da bi ulaganjem pojedinac imao korist, nego da bi danas sutra cijeli dinamov, ali i hrvatski puk profitirao od toga.
  • seljak86
    2.4k
    Uvjeravam te da u Zg ne postoje takve dvojbe, sam nek se usude pisnut :lol:
  • mali M
    3.6k
    a nisam siguran da i u Zagrebu neki oko toga NE dvoje.
    S obzirom na preveliki broj ajdukovaca u Zg....
    Krulek
    :rofl:
    Mislim da to u Zagrebu ne spada čak ni u jedan od manjih strahova...
  • Jurki
    9.1k
    Nicota o promjeni sustava igre

    Ono kaj mi trubimo vec duze vrijeme da bi bilo dobro promjeniti sustav igre.
  • jedan u nizu
    6.5k
    Ono kaj mi trubimo vec duze vrijeme da bi bilo dobro promjeniti sustav igre.Jurki

    samo sto on totalno izbacuje krila iz igre. Po njemu bi igrali nesto kao 3-5-1-1 sa dva wingbacka (Ogi i RPG), veza bi bila vise manje ista, a nebi vise vidjeli Hoxhu, Vidovica, Spikica .

    Nisam bas fan toga, ali vjerujem da bi bilo bolje nego sad.
    Zapravo bih volio vidjeti bilo kakvu promjenu u formaciji, jer kada non stop igramo isto, svaki igrac ce izgledati isto u toj formaciji, jer se utapa u sivilo takticke nepripremljenosti ostatka ekipe.
  • Jurki
    9.1k
    samo kaj bi moglo biti pogubnije ici nekaj mijenjat. To je trebalo uigravati prije. Presla baba s kolacima. Nama prvo treba novi trener..
  • marcio amoroso
    33.1k
    Ja sam bio uvjeren da će na pripremama probati sustav sa 3 iza jer imamo Ristovskog i Perkovića koji su pa skoro idealni za taj sustav, ali očigledno se nije gledalo u tom smjeru.
  • miro
    3.3k
    Špika i Ogiwara bi bili odlični na wingbacku
  • austrijanac
    2.7k
    Ja sam bio uvjeren da će na pripremama probati sustav sa 3 iza jer imamo Ristovskog i Perkovića koji su pa skoro idealni za taj sustav, ali očigledno se nije gledalo u tom smjerumarcio amoroso

    Taman krenem pisat i Marcio prestigne.

    Problem je što Ničota je samo pokazao da se razme ko Marica u taktiku, jer 3-5-1-1 znači samo da bi još manje igrača bilo u završnici.

    3-4-2-1 (ili 3-4-1-2) gdje Petka možeš uparit s nekim od silnih napadača koje smo vratili s posudbe (i koji su se pokazali na pripremama) ili s Vidovićem koji je definitivno najkorisniji na poziciji lažne devetke.

    Kad već oslobodiš svoje bekove, onda moraš bit siguran da imaju kome ubacit u sredinu.

    S Petkom i Baturinom kao isturenima dobiješ šetnju kroz 16m za svakog protivničkog golmana.

    S 3 iza ne trebaju ti 3 niska vezna (niska u vidu da stoje u krilu stoperima - Bulat, Misic, Ademi i Sučić). S dvojicom koja mogu igrat oba smjera sve si riješio.


    Na kraju krajeva, imaš 3 stopera (Bernauer, Perković i Rile) koji su tehnički potkovani dovoljno da iznesu igru na protivničku polovicu.
  • Captain America
    14.6k
    Zanimljiva ideja i ne znam zašto se nije išlo prema tome na pripremama. Bernauera možeš sakriti u obrani s tom formacijom, a takav stoper za kreaciju znači ko suho zlato. Naprijed dobiješ Kulenovića koji bi mogao loviti centaršuteve wing-backova i proigravanja Petka i Baturine. Fali nam jedino dodatan lijevi wing-back za tu formaciju (ne znam da li Hoxha to može odraditi). Ogiwara bi sigurno mogao, a Taki je ionako to igrao u Japanu.

    Špikamiro

    Špika nam diše na škrge u 60. kad igra na krilu u 4231 formaciji, a što bi tek bilo da mora pokrivati i defanzivu.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Naš kadar je jednostavno složen bezvezno od stručnjaka koji ne zaslužuju biti ni treneri, a kamoli sportski direktori.

    Dosta puta se sjetim nulte točke programa Dinamovog proljeća koja se zasniva na dubinskoj analizi. Tu se ne misli na sportski sektor i prvu momčad, ali će i taj dio kluba itekako trebati dubinsku analizu od pravih stručnjaka da bi se mogla složiti momčad kakvu Dinamo zaslužuje i da bi ta momčad bila kompetitivna.

    Jednostavno se nakupilo brdo igrača koji nisu komplementarni jedni sa drugima. Trebati će baš puno posla da se to posloži na pravi način.
  • Jurki
    9.1k
    Fali nam jedino dodatan lijevi wing-back za tu formacijuCaptain America

    Pero Bockaj liked this.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.