• Infinity
    15.3k
    Ma treba vidjeti koliko bi se oslabila momčad eventualnim reprezentativnim pozivima i to tamo odigrati.. nema smisla to razvlačiti do kraja sezone...mali M

    Slozio bih se u drugoj situaciji, ali sad kad vodimo mrtvu borbu ne bih igrao ni u slucaju da je samo jedan igrac pozvan u reprezentaciju.

    Neka HNS lupa glavu, oni su dozvolili odgode, neka oni nalaze termine.
  • Fico
    0
    Jel zna tko mozda ako se clanska dobije odma nakon uclanjenja u fan shopu il se treba cekat neko vrijeme?
  • Jurki
    8.8k

    Oko 3 tjedna se ceka clanska.
  • NORTE
    9.3k
    Jel zna tko mozda ako se clanska dobije odma nakon uclanjenja u fan shopu il se treba cekat neko vrijeme?Fico
    Fan shop kod stadiona, kažu članska je gotova za tjedan dana za prikupljanje tamo, a poštom treba duže.
  • DrawTube
    3k
    Ljudi koji idu na tekme sa zapada grada, kakva imate iskustva s HŽom?

    Mislio sam ići vlakom ali nisam siguran zbog onih radova od Zapadnog do Glavnog i voznog reda iako i dalje mislim da je brže tako nego tramvajem i busom preko grada
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Kad misli klub reagirati na bljuvotine Zoke Sprajca?
  • DiddyGuela
    969


    Drug Jovo?

    Koga briga za te RTL guzicare.
  • mali M
    3.5k
    Kad misli klub reagirati na bljuvotine Zoke Sprajca?BBB Mataa998

    Kad si već tako lijepo podnio žrtvu za nas koji si ne želimo trovat oči i uši u kratko reć i čemu se radi?
  • BBB Mataa998
    1.3k

    A u samo njemu zanimljivom i sarkasticnom stilu prokomentirao Turudica. Kao sto bi meni smetalo sto se on druzio sa Mamicem i sto se Mamic druzio sa sucima. Da se Mamic nije druzio sa sucima Dinamo nikad nebi bio prvak…
  • Chess96
    164
    Osoba koja promijeni vlastito prezime dovoljno govori o sebi. Svima docira i kak ti duhovito se obrwća, a kad je bio dio afere u Slovenskoj gdje se brojala lova pravio se lud, ni a ni be.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ljudi koji gledaju tu jovanovićevu emisiju i smatraju je zanimljivom imaju IQ manji od visine 5 europaleti (nasalaganih jedna na drugu) u centimetrima.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Najavio je i nekoliko promjena u prvih 11.

    "Bit će tri promjene, zasad. Zagorac ima problema s prstom, odlučili smo to zaliječiti pa će braniti Nevistić!"

    Dakle Nevistic ce sutra a i vjerovatno iducih par utakmica biti na golu samo zato sto Zagorac ne moze, e moj Jakire...
  • Dalmatinec
    585
    a poštom treba duže.NORTE

    Moje nema već 7 tjedana.
  • Crni
    43
    Učlanio sam se preko ulaznice.hr i stigla mi je poštom nakon 2 tjedna.
  • Droljo
    5.1k
    Osoba koja promijeni vlastito prezime dovoljno govori o sebiChess96
    Zašto nebi promijenio prezime ako je otac ostavio njega i majku?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.