• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Šta se desilo jadnom sportnetu ja nemogu vjerovat... Mislim Zona je preuzela većinu forumaša tu, ali da su na današnji dan jedva nabili 3 stranice na Dinamo forumu je meni otužno...
  • emilperska
    3.4k
    Mislim da je Boban malo prefriganiji igrac od Šimića koji se kroz Milan i Uefu bakcao s vecim zvjerkama od Tajnice, ova dva fikusa i ex udbaša. Ne bojim se ja za njega..
  • Jurki
    9.2k
    prije sam znal tu i tam otici procitati kaj se pise.. ali vec duze vrijeme nisam se ni sjetil za sportnetov forum :rofl:
  • Jaro
    5.9k
    tajnica i fikusi su nebitni. Samo mumija i 34 razbojnika...
  • Mihaljević
    8.4k


    Jugoslavija najmirnija kada je Dinamo na četvrtom mjestu i kada ima sedam tisuća navijača.
  • DrawTube
    3.3k
    dinamovski sportnet su samo transferi i tjt. Ni o upravi, ni o borbi, ni o navijačima ili futsal dinamu. Sve samo i isključivo transferi.

    Nema transfera=nema stranica
  • NORTE
    9.6k
    Nama treba kompletan restartMlađi referent
    Nikakav kompletan restart, nama samo treba nastavak uhodane sportske politike prije oformljavanja ove nove uprave koja sad nastavlja ljetnu sramotu.

    Donedavno se nije prodavalo nijednu zvijezdu, a dovodilo se Drmića, Šutala i Bočkaja.
    To je bila rezultatski uspješna uprava.

    Sad imamo ljetnu rasprodaju, praznu blagajnu, ispadanja iz natjecanja i -7 na tablici.

    Trebamo nove ljude umjesto ovih grobara.
    Živjeli.
  • jedan u nizu
    6.5k
    Pustite me da sanjam

    Taman je negdje oko 6 stupnjeva, kako i prilici tom dobu godine. Ulicna rasvjeta se taman ugasila, a proljetna magla se jos uvijek sulja oko maksimirske šume. Zima je završila, počelo je proljeće, ono kalendarsko, ali počelo je i ono najvažnije, Dinamovo proljeće. Naime utorak je, počinje veliki tjedan, u nedjelju je naš najveći blagdan. Ili je možda srijeda, ne znam ni sam, toliko se toga izdogađalo u zadnje vrijeme da su mi se dani pobrkali.
    Parkirao sam se ispod 'pimpeka', uzeo jedan, još vreli, trokut sir na pan-peku, hodam, u mobitel kucam registraciju auta i placam parking. Platim i opet opsujem koliko nas kradu na jebenoj naknadi za mobilno placanje parkinga i pitam se zašto pobogu nisam platio preko 'keksa', a svaki put zaboravim da mogu i tamo. Ruka mi je već kipuća od bureka, mast probija papir, s drugom rukom nespretno spremam mobitel u džep dok balansiram jogurt da ne ispadne na pod i dižem pogled dok hodam. Kad ono, u redu vec 50-ak ljudi, čekaju da kupe dragocijeni papirić.

    Zaboravio sam napomenuti, srijeda je, ili utorak, 26. ili 27. ožujka, počela je predprodaja ulaznica za najveci hrvatski derbi na poljudu. I osjeti se u zraku, taj derbi, to isčekivanje, ta euforija nakon svega što smo prošli od prošlog ljeta. Već se danima nagađa tko će na teren u subotu, piskarala žele ispasti pametna i pišu svoja predviđanja, analiziraju ključne igrače. Opet imamo peh sa ozljedama, opet svi pišu o Martinovoj virozi (pobogu, proljeće je počelo, zima je završila, pa do kad će imati viroze?!), Kaneko je imao problema sa zadnjom ložom, izašao je tamo protiv Rudeša prije desetak dana u 86. minuti, cijela kranjča se hvatala za glavu. Ali dobro je, izašle su slike sa treninga, a Martin i Taki se smiješe dok trče krugove na Hitrecu, izgleda da izlazi udarna postava u subotu!

    Proljeće je prekrasno, taman će i magnolije uskoro procvjetati u Šulekovoj, u blizini. A ono Dinamo je jos lijepše. Izbori su prošli prije više od 3 tjedna. Jao kako smo pili narednih dana. Prvo kada je lista predvođena velikim Zvonimirom osvojila 25 mjesta u skupštini, a onda još više, koji dan kasnije kada je završilo i glasanje skupštinara i kada je izglasan novi predsjednik Dinama. Zvone je odnio pobjedu i skupio još 15-ak glasove iz duge izborne jedinice. Htjeli smo sve, ali naravno da uvijek ima onih koji žele pokvariti veselje navijača. Dinamo je dobio novog predsjednika! Zvonimira Bobana! Moram si ponoviti još stotinu puta jer i dalje mi nije sjelo do kraja, i 3 tjedna nakon, kao u nekoj zoni sumraka.
    Sad su se već oformili i izvršni i nadzorni odbori. Izglasana je nova uprava. Konačno jedna uprava koju čemo oslovljavati imenom i prezimenom, već su nam svima dosadili nadimci, pa mislim, tajnica, kuvertarka i čelićna lady su već toliko izlizani da uši bole. Većina ljudi ne zna tko su svi članovi odbora i uprave, naravno, ona najpoznatija sportska imena svi znaju, a za ove ostale nije ni bitno, glavno da znamo da su ih birali pravi ljudi!

    Prije desetak dana je pao Rudeš, rutinska 3-0 pobjeda, malo nas je herc strefio u toj 86. minuti ali na kraju krajeva, došli smo na bod od Hajduka. Znao sam da će biti teško uhvatiti kartu za derbi, makar imam pravo prvokupa, znao sam da ću čekati u redu ujutro (kolega s posla je bio dobar pa smo se zamijenili za smjene da mogu skoknuti po karte), ali nisam očekivao baš toliko ljudi u 7 ujutro, ali je zato toplije oko srca. Naravno da će se karte rasprodati brzo, pobjedom idemo na +2 i vraćamo se gdje nam je mjesto. Htjeli smo da to bude i ranije, ali jbg, pao je još koji kiks, ali nakon toga novi trener je brzo vratio pobjednički mentalitet, a tovari su ionako bili predodređeni (kažem ja) da prosipaju bodove usput. Nema veze, ovako je još slađe, na njihovom terenu vratiti stvari gdje im pripada.
    Već vidim komentare na Zoni, 'opet nam tovari ne daju niti 5%' , 'ja njima nebi dao cijeli jug', već vidim da Krizy objašnjava pravilnik i zašto dobivaju cijeli jug, Marcio dijeli par banova zbog vrijeđanja i trolanja (uvijek je popularno registriranje tovarskih botova pred derbi na zonu) a deda u popodnevnom izvještaju govori kako je prodano svih 1470 ulaznica za derbi.

    Nedjelja je, Uskrs, putujem svojima na ručak. Još sam umoran, još sam mamuran, ipak sam došao doma oko 4 ujutro. Uvijek iscrpi to vraćanje iz Splita. Stali smo na Macoli opet, kao i prije nekih godinu dana, izgleda da će nam to biti nova tradicija. Žena na suvozačevom mjestu opet jambra da sam dugo spavao, ali se na kraju ispravlja i kaže ''ma nema veze ljubavi, znam da si se kasno vratio'' . Petko i Taki su se pobrinuli za veliku feštu i muk na tribinama . Naravno osim na jugozapadnom dijelu, grmilo je i grmilo, zalijevalo se, skakalo. Gutam caffetin za glavobolju i cuclam septolete (med i limun naravno) da malo olakša promuklost. Dolazim kod staraca, svi se grlimo, čestitamo si Uskrs,a mi muški odmah dižemo obrve i sa osmijehom vičemo '' i?! prvenstvo je naše?! ''. Miriši janjetina, mladi luk je na stolu, francuska isto. Osmijeh je na licu, obitelj je tu, čak je i mali nećak u Dinamovom bodiju. Otkopčavam remen za još jednu rupu, janjetina je bila odlična, a mora se i za kolače napraviti mjesta. Dinamo je opet prvi, nema više mumije, nema više tajnice, vratio se Zvone sa tisuću momaka!
    Proljeće je divno.
    Magnolije su prekrasne.
    Sve je dobro.
  • Noel
    4.2k

    Nemoj se ljutit stari ,ovo mi je malo cringe. Uzelo te malo od ovih ludih dana..
  • Endeavour
    478


    “Donedavno se nije prodavalo nijednu zvijezdu, a dovodilo se Drmića, Šutala i Bočkaja.
    To je bila rezultatski uspješna uprava.”


    A tko je tada bio u Upravi kluba? Peras je postala predsjednica uprave u ožujku 2019. Bočkaj je doveden u prosincu 2021.
    Zašto se stalno povlači teza da je ovo neka nova Uprava. Otišao je samo Antolić.

    Kontekt ovoga su stavovi mnogih da se namjerno ruši klub. I zašto baš sada pred izbore, kada je “vrhuški” najpotrebnija pozitivna atmosfera.

    Ovo je doslovno najpovoljniji trenutak da lista od 25 pridobije i nekoliko glasova od “Barišićeve” liste.
  • Jaro
    5.9k
    Kontekt ovoga su stavovi mnogih da se namjerno ruši klub. I zašto baš sada pred izbore, kada je “vrhuški” najpotrebnija pozitivna atmosfera.Endeavour

    "Vrhuska" nije homogena. Ne zaboravimo da su to hijene koje su ostale kraj plijena nakon kaj je grabezljivac otjeran. Tko igra za koga je tesko tu poloviti al postoji dio jako nezadovoljnih jer su popusili planiranu privatizaciju, i onih kojima je mumija smetnja te i dalje prejak da bi mogli iskocit. Statut ih je i jedne i druge potresao, ali pokusavaju prije izbora sve cega se mogu sjetiti. Ne zaboravimo da je HDZ struja takodjer tu, a ne znamo na koju nogu su se oni ustali...
  • Laugreano
    1.4k
    Boban je u srijedu stigao pod zapadnu tribinu na poziv Većeslava Bergmana,Keyser Soze
    hahaha kako da ne..Mozda cak i na poziv Žorića.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Realno situacija je blago katastrofa.

    Prevarant od trenera ostaje na mjestu, ima još jednu kvalifikacijsku, još jednu u nizu što je samo produženje agonije, imamo upravu na čelu s kuhačicom kave i nosačicom kuverti koja je uspjela zajebat i transfer u kojem je igrač već bio na aerodromu spakiran, konkurencija nam bježi 4, odnosno 7 bodova, igra nikakva, ne izgleda da će bolje, svi se nadamo Zvoni dok ne dođe vijest da niš od tog.

    Jedino svijetlo na kraju tunela su izbori.
  • NORTE
    9.6k
    A tko je tada bio u Upravi kluba? Peras je postala predsjednica uprave u ožujku 2019. Bočkaj je doveden u prosincu 2021.
    Zašto se stalno povlači teza da je ovo neka nova Uprava. Otišao je samo Antolić.

    Kontekt ovoga su stavovi mnogih da se namjerno ruši klub. I zašto baš sada pred izbore, kada je “vrhuški” najpotrebnija pozitivna atmosfera.

    Ovo je doslovno najpovoljniji trenutak da lista od 25 pridobije i nekoliko glasova od “Barišićeve” liste.
    Endeavour
    U upravi su bili Fanclubovac i Amra, uz Vlatku.
    Ta uprava je imala top momčad i rezultate.

    Sad su tu umjesto prvih dvoje ova nova dvojica kojima ne znam ni ime, uz Šimića koji je otišao.

    Rasprodali zlato, nisu doveli pojačanja, osramotili nas u Europi i drže luzera na klupi, uništili su jaki dinamo i rivalima dali titulu.
    Kakva mrtva pozitiva za grobare?!
  • kibic11
    131
    ma samo zajec zeko dinamovo med i mlijeko! došao među navijače 2000., sad opet neka klikne imamo dinamo! grobari-lopovi marš iz dinama!!
    vratit ćemo dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.