• BornaPŽ1986
    1k
    Jeli samo meni nenormalno da klub poput Dinama pripreme odraduje na doslovno njivi od igralista??Nousername

    Da njima ne valja ne bi oni isli tamo. Uostalom to nije jedini teren, uz taj teren gdje igraju imas jos 1-2 terena i oni s umjetnom travom. Uostalom te pripreme nisu bezazlene sto se tice financija, zasto da idu u Tursku kad mogu biti u svojoj zemlji?
  • Mr Anderson
    5.7k
    Jel zna netko gdje ovo Osijek igra s Celjem? Teren izgleda daleko bolji od onog u Rovinju.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Baš je dobar teren. Sjećam se kad smo mi igrali u Novigradu kup, bila je oranica.
  • Medford Hernan
    119
    onda su bili drugoligaši i sigurno su ozbiljnije trenirali.
    Sada igraju najniži rang i ne vjerujem da se pretjerano trenira
  • Izet Hajrović
    1.2k
    Dakle, Dinamo bi protiv Lokosa mogao istrčati u sljedećem sastavu:

    Zagorac – Ristovski, Živković, Theophile, Ogiwara – Ademi, Mišić – Kaneko, Baturina, Xoxha – Petković.

    Upada li vam nečije prezime u oko?

    Autor: Ivica Medo
    Izvor: https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/video-koji-puno-govori-prva-postava-dinama-bez-programirane-zvijezde---823282.html
  • Jurki
    9.2k
    ne zelim otvarati to govno kaj je Medo nasral al po njemu bi programirana zvijezda bio Rukavina.
  • Izet Hajrović
    1.2k
    samo sam se referirao na to kako je napisao prezime Hoxhe. Dovoljno govori o njemu.

    Edit: da ne otvarate članak, priča o onom Instagram story-u od jučer gdje je Vidović dobio pitanje vezano uz poziciju desetke ili krila pa je Jakir samo kimnuo glavom bez odgovora. Ništa posebno uglavnom.
  • Jurki
    9.2k
    nije mi vrag dal mira i isel sam otvoriti clanak.
    Medo govedo jedno nepismeno.
    Vrati se u skolu i nauci pisati.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Jakirović će Cvetka, Mikića i Graonića ostaviti u seniorskoj momčadi i nakon povratka u Maksimir! Očito trener drži da se radi o takvim talentima koji moraju biti u seniorskom pogonu.

    Jakirović u sastavu, osim već dokazane zvijezde Martina Baturine (20), ima mladog Morena Živkovića (19), Petra Sučića (20), Gabrijela Vidovića (20), dečke koji se vraćaju nakon ozljeda Lukasa Kačavendu (20) i Luku Stojkovića (20), Maura Perkovića (20), Marka Bulata (22).... A saznajemo da će u perspektivi krenuti po dvojac iz Lokomotive, Fabijana Krivaka (18) i Marina Šotičeka (19).
  • Krizy
    38k
    Nisam bezveze teme za prvu trojicu otvorio :cool: :razz:
  • Jaro
    5.9k
    osim već dokazane zvijezde Martina Baturine (20), ima mladog Morena Živkovića (19), Petra Sučića (20), Gabrijela Vidovića (20), dečke koji se vraćaju nakon ozljeda Lukasa Kačavendu (20) i Luku Stojkovića (20), Maura Perkovića (20), Marka Bulata (22)....Ivdzo11

    osim Baturine nema perspektive u momcadi — mediji zadnjih godinu dana
  • Mihaljević
    8.4k
    Treba začinit momčad sa par kapitalaca, doslovno skupljamo najbolje talente Hrvatske ko sličice.
  • emilperska
    3.4k
    @Orc123
    Znam da ti gledas sve.., a ja nisam stigao pripreme ispratit kak spada..
    Zanima me kakav je ovaj Graonić. Igra lijevog beka na kojem nemamo nikog osim Ogiware.
    Kakav je u usporedbi s prosjecnim/ispodprosjecnim bekom tipa Štefuljom.
    Da li moze posluziti kao solidan back up. 19 godina ima, nije ni on vise pravi junior.
  • Jurki
    9.2k
    Treba začinit momčad sa par kapitalaca, doslovno skupljamo najbolje talente Hrvatske ko sličiceMihaljević

    Nek skupljaju i drugi ako mogu.
    Dapace trebalo bi se prosiriti i na susjedne drzave.. Slovenija, Bosna, Albanija, Kosovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.