• Joey Barton
    255
    Brzo se zaboravilo tko je prvi reagirao tokom potresa u Zagrebu, potresa u Petrinji, poplava i mnogo drugih kvartovskih stvari. Nije tema ali molim izostavite drvlje i kamenje na dečke koji su vjerojatno vaše kolege na poslu, susjedi, sjede za susjednim stolom u birtiji i sl.

    S obzirom koga se sve pomagalo van Hrvatske, moramo im u svim segmentima biti podrška.

    Sada dosta i pišimo o Dinamu.
  • Droljo
    5.8k
    Brzo se zaboravilo tko je prvi reagirao tokom potresa u Zagrebu, potresa u Petrinji, poplava i mnogo drugih kvartovskih stvariJoey Barton

    Pa i sada nam pola države gori, pola je pod vodom a krovovi još stoje bez crijepa... 'a oni idu grcima pomagat gasit požare oko atene'
    To nije moje mišljenje ali možeš to i tak gledat/vidjet jebiga...
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Zivot nije racunovodstvo. Pomoc nekom ti ne daje za pravo da nekog drugog maltretiras, plasticno objasnjeno.
    Postoje zakoni i svako za svoje nek odgovara posteno pred sudom.
  • NitkoBitan
    13.2k
    Postoje zakoni i svako za svoje nek odgovara posteno pred sudom.Efes Pilsen

    Posteno odgovarat pred GRCKIM sudom? Korumpirana policija puna ultrasa (zato i BBB nisu zaustavljeni u Grckoj), sudstvo koje plese kako politika svira... AEK skriva snimke sa stadiona - kaj mislis da bi bilo da Dinamo skriva snimke nereda sa Maksimira? I u ovih nekoliko snimaka se vidi da se radi o obicnom navijackom obracunu a ne ikakvom napadanju familija i djece.

    Boyse nek se "deportira" u Hrvatsku, uvjetno kazni il kaj vec a u bajbukani nek zavrsi onaj koji je ubio Grka i to je to, sve ostalo je pokazivanje misica i nesrazmjerno kaznjavanje.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    namjerno sam napisao posteno. Izvozit ljude pred sud bez prevoditelja i odvjetnika nema veze sa postenjem. Niti je posteno svima sudit zbog ubojstva kad je 99% njih tamo razbilo par noseva ljudima koji su zato tamo i bili.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Jel ima netko format maila koji se slao veleposlanstvu ?? Mislim da se zna poslati
  • Droljo
    5.8k
    Pitanje, nije provokacija. Sad pogledao snimku na indeksu. Aekovi navijači bez letvi ili bar vidljivijih oružja/oruđa. Kako se na to gleda u tome svijetu?
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/pojavila-se-nova-snimka-tuce-bbba-i-aekovaca/2486616.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
  • Krizy
    38.2k
    Naši su se sami izboli i gađali raketama
  • Droljo
    5.8k
    Nisam to rekao. Komentiram ovu snimku samo.
    Jbte odmah napad. Ništa ne želim reći niti istaći, sam pitam.
  • rob ljubavi
    786


    Molotovljevi kokteli i baklje su plišane igračke?
  • Krizy
    38.2k
    Ma mogu izrezati i plasirati dio videa koji im odgovara. Niti jedan navijač AEKa nije u pritvoru. Sigurno da su imali noževe, molotovljeve koktele i ostalo.
  • Droljo
    5.8k

    Zakaj mene to pitaš?
  • purger1911
    15

    U pozivu na soru su aekovci jasno rekli da cekaju boyse s nozevima a onda su nasi dosli s letvama.
    A nozevi ti se ne vide na nocnim kamerama to bi trebale biti macete da bi bile vidljive.

    Ono kaj je tuzno u cijeloj prici je da tko zna kak bu to utjecalo na nase igrace i dal bumo uopce pravi u te dve tekme, A onda jos sam 100% siguran da buju grci dobili nepostojeci penal ....
  • Mrvica
    3.5k
    U 23 sata žene i djeca uz kavicu bacaju i molotovljeve koktele, priče za malu djecu a lagano istina izlazi na površinu. Nadam se da će se dečki vratit doma, pa nek se onda sudi. Pravde u Grčkoj nema i korumpiranosti ima na izvoz.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa i sada nam pola države gori, pola je pod vodom a krovovi još stoje bez crijepa... 'a oni idu grcima pomagat gasit požare oko atene'
    To nije moje mišljenje ali možeš to i tak gledat/vidjet jebiga...
    Droljo

    Ovo je naravno apsolutna laž… Naši momci su pomogli Slavoniji i to u opasnom broju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.