• blue heart 72
    1.4k
    Ja također razumijem da ima ljudi koji podržavaju dečke, kao i suzdržane, u manju ruku one koji ih osuđuju. Pogotovo nakon ove histerične hajke grčkih i naših medija, gdje je po njima za svo zlo kriva jedna strana. Sve bi to izgledalo (možda) drugačije, da nažalost nije pala ljudska žrtva. Ako pogledamo povijest sukoba naših i grčkih grupa, vidi se velika razlika. Kod naših grupa unatoč upotrebi raznih pomagala, kao prvo na svu sreću nije došlo nikada do tragičnih posljedica i bilo je to koliko je to moguće u nekim fer okvirima. Dok je kod grka skroz druga priča, tamo se koriste Molotovljevi koktelli, mačete, noževi, gdje je više puta to završeno na najtragičniji način.

    U svakom slučaju od mene bezrezervna podrška dečkima
  • duksy
    59
    Ova mržnja sjevera prema drugoj tribini je novi moment. Nadam se da je to izdvojeni slučaj, jer ako nije, to je užasna vijest.
  • Juznjak
    3k
    Moram priznat da ni ja nisam imao pojma da ću se na Zoni susresti s ljudima koji će ovoliko srat po dečkima u Grčkoj. Ja sam isto navijač sa sjevera, ali zbog nekih drugih prioriteta u životu nisam izabrao u potpunosti živjeti tim ultras stilom. S obzirom na to, mogu reći da nisam ultras jer smatram da se ultras ne može biti dijelom nego ili to moraš živjeti u potpunosti ili ne. Apsolutno podržavam svaku sitnicu što ti momci rade jer su to sve njihove odluke i jer sve što oni rade proizlazi iz nekog dogovora među njima. To su ljudi kojima je jednak dogovor bio otić pošibat se u Grčku i otić u Petrinju pomagat nakon potresa. Morate shvatit da oni u životu sve što rade, rade sa srcem. Moji roditelji ne prate sport i za njih su oni budale, ali isto tako da sam ja bio u mogućnosti ići pomagati u Petrinju nakon potresa poludjeli bi na mene i rekli mi da ostanem doma i jesam li normalan, da mi je bolje uplatit neki novac i tako pomoć. Ja se ne slažem s tim stavom svojih roditelja, ali sigurno ih neću mijenjat sad, razumijem da tako razmišljaju cijeli život. Ispada da je takav stav ljudi i ovdje na Zoni. Svi bi da nema Mamića, svi bi da je na utakmicama dobro navijanje, svi bi da je Zagreb uređen grafitima, da nam se navijači drugih skupina ne šetaju Zagrebom, ali kada se nešto treba poduzet ipak će se samo uplatit 10-20-30€ negdje i onda ćete se smatrati ljudinama i udarati u srce kako vam je Dinamo sve. Završit ću s jednom porukom koju je Torcida podigla prije par godina: Da Bog da vam djeca bili navijači!
  • deda
    28k
    Ljudi će uvijek razmišljati. Neki isto, neki drukčije. Prihvatite to.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Znaci nije to još sve. Istraga i dalje traje.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Bojim se da padaju pod utjecaj onih lažova
  • NitkoBitan
    12.3k
    "Safety and security point of view". Vise od toga i ne mogu. Zabrane gostujucih navijaca i tome slicno im je jedino u nadleznosti i moci.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ma mislim da je ipak moguće da bude pred praznim tribinama.
  • mniokl
    254
    Mislim da je ovo samo u vezi sigurnosti,za uzvratnu.Nigdje ne piše da je otvorena istraga protiv Dinama.Jedino da isprazne oba stadiona.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Jedino da isprazne oba stadiona.mniokl

    O tom i pričam. Ne bi me iznenadilo.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ma mislim da je ipak moguće da bude pred praznim tribinamamarcio amoroso

    Ne bih imao ništa protiv ovoga.
  • mniokl
    254
    Po meni su to trebali odmah i igrati po rasporedu,a ne odgađati utakmicu.Grčka policija očito nije htjela/mogla garantirati sigurnost.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne bih imao ništa protiv ovoga.San Lorenzo

    Bolikurcina na razini. Sad stadion nije opravdanje nego si nasao novo za nedolazak :lol:

    Ako bude otvoreno za gledatelje nemoj doc, IZ PRINCIPA.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Gledam isključivo iz perspektive zamjene domaćinstava, ko ti kavezić trese?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.