• Ali
    1.9k
    Žalosno je da se RH tj. njezine institucije ne drže Ustava.
    U ovom slučaju članak 3. i članak 10.
    Ukratko, ravnopravnost , jednakost... u članku.3.
    I RH štiti prava i interese svojih državljana koji žive ili borave u inozemstvu !

    Ak smo poslali najjači pravni tim i organizirali diplomaciju koja je lobirala i pomogla i oko medicinske skrbi u afriku da optužene za trgovinu djecom oslobodi i vrati , tako mora postupiti sa svakim optuženim državljaninom RH.

    Jer i jedni i drugi su u osnovi protivno propisima i zabranama svjesno otišli u drugu zemlju sa nekim svojim ciljem i pritom bili lišenih slobode od pravosudnih tijela te zemlje.

    Očekujem drugaricu Benčić inače pravnicu po struci i osvjedočenog borca za prava drzavljana RH i saborsku zastupnicu da već danas izađe u javnost i pozove sve institucije da pomognu našim građanima u inozemstvu.
  • NORTE
    9.3k
    Mali dijelić pravde bi bio zadovoljen da dinamo izbaci ove turske antifa štakore.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Poruku podrške dečkima koji su zapeli u Grčkoj je koliko vidim poslala Armada, mostarski Ultrasi također, ako sam nekoga zaboravio ili nešto previdio nek me netko slobodno ispravi.

    Zamislite sad koji je to udarac ANTIFA medijima u Hrvatskoj, ljevičarskim dupeliscima i kliki koja konstantno želi ugušiti i ugasiti navijački pokret kao takav . Pa tako konstantno od njih čitamo banalne laži, ne samo posljednjih par dana, nego tijekom cijele godine. Znamo da vam je krivo, ali tako i treba kad ste pokušali na osnovu ničega sami donijeti zaključke o događaju o kojem uopće pojma nemate. Vi niste ni suci niti istražitelji. Vi ste govna. Never surrender!!
  • Robi T
    230
    Tražili su sranje i napravili su sranje.
    U tom sranju je čovjek poginuo.
    To je nečije dijete,nekome je on bio bitan.
    Boli me ona stvar je li bio ljevičar,desničar ili vegetarijanac.
    Išli su ciljano raditi nerede.
    Moju podršku i moje sažaljenje nemaju.
  • Kepec
    4.8k

    Pošteno, tvoje mišljenje i nitko te ne bi trebao zbog toga napadat. Ali isto tako onda tvoju podršku ne bi trebali imat ni kad naprave bakljadu kojoj se svi dive, koreografiju kojoj se svi dive, grafite kojima se svi dive, akciju kojoj se svi dive itd. Nemoj bit dvoličan i za mjesec, dva, pet o tim istim ljudima pričat sve najljepše i hvalit njihov trud i rad.
  • vjeko1701
    5.9k
    Svijet nije bipolaran...ne možeš reći da ako ne podržavaš jedno ne smiješ ni drugo.

    Znači ja ti spasim život sestri pa ti nakon toga prebijem brata i onda ti moraš birati dal ćeš podržati i jedno i drugo ili kritizirati i jedno i drugo? Ne, reći češ mi hvala za sestru pa onda razbit njušku za brata...

    Za poziitivne stvari se zaslužuju pohvale, za negativne kritika. Kak sam pisal, nitko nije sveta krava. Svi su podložni i kritikama i pohvalama. Podržavanju i nepodržavanju.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Savršeno je normalno da dečki koji su dolje zapeli nemaju baš svačiju podršku iz kojeg god razloga.

    Ali mislim da je minimum neke ljudskosti ili socijalne inteligencije ne pisati to na forumu na kojem se okupljaju Dinamovi navijači, posebno u trenutku kad im je glava i dalje na panju.
  • plavi67
    920
    Podrška dečkima, uz vas smo!!
    Ne dajte se!
  • mali M
    3.5k
    Ja ne spadam u tu subkulturu, bio sam joj blizak jedno vrijeme ali nisam se našao u tome i to je to. Od kad postoje BBB postoji i ta frakcija koja gradi status skupine u navijačkom svijetu na taj način. I to zbilja i je dio te kulture. U redu je da se neki (kao i ja) ne nalaze u tome i da to ne mogu razumjeti ali mi ne pada na pamet da ih sada tu razapinjem ili ih se odričem. Znam neke od njih (barem iz tadašnjih generacija) i top su dečki.. samo su čast Dinama branili i gradili rejting na taj način... Neznam čemu toliko zgražanja tu među nama kad to zbilja nije nešto što postoji od jučer već je prisutno desetljećima. I poznavajući ih tada vjerujem da naši nisu sigurno išli bosti... Podrška baš zato jer su prepušteni sami sebi od ovih briselskih ulizica...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ne kužim potrebu da se svi živi javljaju oko toga, već danima, a realno ih ne tangira ni 2%.

    Ja ne mogu biti dalji od ultra scene, ne kužim taj "poziv", nije mi jasno u čemu je čar, smatram apsolutno nepotrebnim sukobljavat se s bilo kim zbog bilo čega vezanog uz nogomet, ne može mi biti jasna potreba da netko ode u atenu, iako je jasno iskomunicirano od strane svih aktera da nema gostujućih navijača. Međutim, nekom drugom nisu jasni neki moji hobiji, preferencije i stil života, te moje postupke smatra apsolutno glupim i nepotrebnim i nije mu jasno kako netko pri zdravoj pameti može tako postupati. Ne kaže se bezveze da svaka budala ima svoje veselje...

    Jel ovo što se dogodilo za većinu populacije apsolutno nepotrebno? Jest!
    Jel se dogodilo veliko sranje? Jest!
    Jel moglo bez toga? Jest!
    Jel to velika tragedija? Jest!
    Jel zbog ovoga narušena reputacija kluba? Jest!
    Jel treba kazniti odgovorne? Treba!

    Al ono, sranja se događaju, ni prvi, ni zadnji put!
    Evo, jučer je u hrvatskoj poginulo dvoje ljudi dok su ronili, slovakinja i slovenka! Ogromna tragedija, obično ronjenjenje je rezultiralo sa duplo više smrtno stradalih od strašnog, psihopatskog, monstruoznog bala pomahnitalih huliganskih nacista u ateni.

    Jesu te žene mogle mirno i lijepo živjeti bez ronjenja? Jesu!
    Jel im takvo što bilo nužno potrebno? Nije!
    Hoćemo sad danima pametovati i iščuđavati se toj aktivnosti i tražiti zabranu ronjenja, zatvor za instruktore, iznajmljivače opreme i koga sve ne? Pa ono, mislim da nećemo...

    Ti ljudi su u atenu otišli sa svojim ciljem, kakav god je on bio, nikoga nisu tjerali dolje, u grčku su ušli sasvim legalno. Ako je netko napravio sranje, nek mu grčke vlasti to dokažu i nek odgovara za to. Ako je netko od njih ubio tog navijača AEK-a, nek se to dokaže i neka ga se primjereno kazni. Ako je to bio navijač panathinaikosa, vrijedi isto. Međutim, nije ga ubilo 100 ljudi, ubio ga je jedan ili možda nekolicina, stoga se prema ostalima treba postupati proporcionalno njihovom krimenu. Nitko se nema pravo iživljavati na nekome jer se potukao u ateni, zamisli krimena, glupo je, nepotrebno je, al nije ratni zločin u pm. Hrvatska država treba pomoći svojim državljanima, taman da su napravili i nešto gore, treba se pobrinuti da dobiju pravnu i lječničku skrb. Dinamu kao klubu nitko kasnije ne brani da podnese nekakve mjere prema tim ljudima, zabrani dolazak na utakmice ili nešto slično i pokuša djelovati protiv takvog djelovanja.

    Hoću li im ja financijski pomagati, neću.
    Sami pali, sami se udarili... ali neću ni okolo pametovati, prozivati ljude, tražiti linč, doživotni zatvor i kukati da me netko osramotio na ne znam kakav način. Realno, da nije bilo te nesretne smrti, za koju nitko od bbb-a možda i nije kriv, to bi bila apsolutno marginalna i nebitna stvar.
  • plavi67
    920
    Sad tek vidim koliko je tu na forumu ljudi s tribine zapad. Sve mi je jasno. Odjavljujem se.
  • og1986
    2.9k


    Pa moto foruma je sve nijanse plave boje.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne razumijem sta tribina zapad ima s ovim, uvijek ce biti razlicitih misljenja mislim da je prosjecni zonas od pocetka bio realan da je ovo nesretna tragedija u sukobu koji bi se zaboravio nakon jednog dana da se nije dogodilo sta se dogodilo, a broj ljudi koji smatra da se sa boysima postupa primjereno u grckoj se broji u promilima.
  • Boysica
    458
    Ne kuzim sta sad ce nas to djeliti na sjever i zapad, eto bas bez veze misljenja su različita , moju podrsku imaju jer to su oni koji stoje uz nas na sjeveru nasa braca svi koji smo dio Dinama i navijamo za nas klub.
    Dajte se bar vi ne djelite .
    Braco izdrzitee :strong:
  • emilperska
    3.1k
    Ja imam godisnju za zapad, prije za istok..
    Dajem podrsku hrvatskim drzavljanima u grckim komunustickim kazamatima.
    Zelim da im nasa drzava pruzi pravnu i financijsku pomoc kakvu je pruzila "posvojiteljima" djece u Zambiji..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.