• Captain America
    13.9k
    Kovač uspio izgubiti od Herthe i ostati bez Europe. Dao bih sve za jednu sezonu HNL-a s ovakvom dramom, naravno samo u slučaju da mi dižemo kantu na kraju.Eduardo

    Dovoljan mi je onaj Osijek lani u svibnju za cijeli život (gledo doma prvo poluvrijeme tovarskog gaženja Rijeke pa drugo na putu do stadiona na mobu). Ne pamtim takvu nervozu dok Orša konačno nije zabio. Imamo Europu za stresove, nek HNL makar ostane rutina.
  • Markelo
    2.5k
    Pa mi smo nudili titulu one godine kad je nas pred kraj vodio Nikola Jurcevic a tovare Kopic. Samo što su tovari luzeri ko i BVB pa su opet popušili šansu
  • xavier
    11.1k
    Kako je to @Neki tip jednom lijepo napisao...svi bi neizvjesnu ligu, ali u kojoj znaš da ćeš sigurno biti pobjednik, da igramo sjajno, ali da nam je konkurencija za petama, da je Hajduk "tu", ali da na kraju ipak bude 30 bodova razlike, da se zaželimo naslova, ali da ga ipak uzmemo svake godine...
  • Jaro
    5.6k
    Kahn dobio pedalu odmah nakon osvajanja naslova...
  • Captain America
    13.9k
    Braco isto. About damn time.
  • maddaddam
    2.9k
    ali da na kraju ipak bude 30 bodova razlike, da se zaželimo naslova, ali da ga ipak uzmemo svake godine...xavier

    Danas potpisujem titulu za iducu sezonu, pa onu iza i tako redom... Jebe mi se za neizvjesnost...
  • Eduardo
    17.6k
    Bayern Kahnu zabranio dolazak u Koln :sweat:

  • Krizy
    36.2k
    Luton Town je novi prvoligaš.
  • deda
    28k
    Luton Town nakon 31 godine u Premiershipu.
  • agramZ
    2.3k
    luton town ale, ne zna premiership sta ih ceka :razz:
    IMG-1771-jpeg-09ec85c803cd3e36b12c0db65f22efdb.jpg
    IMG-1772-jpeg-fb77d18dcdabece8ee304cbc60a32d69.jpg
  • serbus
    3.6k
    , Meni nije jasno kako je i trajao Salihamiđić tako dugo u Bayernu osim ako nije imao neke kompromitirajuće fotke pola ekipe to mi je jedino logično.
  • seljak86
    2.4k
    pa daj prevedi ljudima :grin:
  • Krizy
    36.2k
    Luton Town je prvu ligu zadnji put igrao u sezoni 1991./92.
    2011./12. su prvi put u povijesti ispali u petu ligu. Nakon tri sezone su osvojili petu ligu pa nakon četiri završili drugi u četvrtoj ligi.
    Potom 2018./19. odmah osvajaju treću ligu.
    U drugoj su također postupno napredovali, pa su tako bili 19., 12., 6. i ove sezone treći, nakon čega su kroz play off izborili prvu ligu.
  • Jaro
    5.6k
    zapravo Premiership nisu igrali, samo najvisi rang prije reprendiranja prve lige...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.