• Jaro
    5.9k
    al se opet CR pobrinuo da se prica o njemu vise nego o pobjedi...
  • bbb medimurje
    3k
    Bome united baš ozbiljno izgleda. Ja se ne sjećam bolje utakmice od njih dugo vremena. Ten Hag očito polako hvata konce i to stvarno počinje ličiti na nešto.marcio amoroso

    Casemiro bas radi razliku u odnosu na McFreda prosle sezone
  • xavier
    11.3k
    Najveći pogodak Uniteda je Ten Hag. Bojao sam se da će uzeti neko starije trenersko "ime" koje će odraditi 2 sezone, otići i onda sve iz početka. Ten Hag donosi moderan pristup i "revoluciju", a to je ono što United treba.

    Od igrača je najveći jackpot Eriksen koji je došao besplatno, a daleko je najbolji playmaker u momčadi. Naravno da ne treba ni govoriti koliko je nedostajao igrač kao Casemiro. Martinez je isto jako dobar i do sad me razuvjerio jer sam bio jako skeptičan oko stopera od 175 cm u Premiershipu. Antony također izgleda jako dobro.

    No ono što Unitedu jako treba je prava špica. Rashford ima krizu identiteta i ni sam nije siguran je li špica ili krilo, Martial je češće ozljeđen nego zdrav, a Ronaldo je priča za sebe i vjerujem da nakon zimske pauze više neće biti dio momčadi.

    Problem je što je teško naći klasnog napadača u zimskom prijelaznom roku.
  • deda
    29k
    Nizozemci zabranjuju umjetnu travu na prvoligaškim stadionima od 2025.godine.
  • The Undertaker
    4.4k
    Vrijedi i za hibride?
  • deda
    29k
    Iskreno nisam detaljno pročitao članak, ali ne vjerujem.
  • deda
    29k
    Gerrard noga u Villi. Zasluźeno.
  • og1986
    2.9k
    Ovaj haaland čini se da jedino protiv Liverpoola nemoze zabiti.
  • Nino Bule
    11.9k
    Riknula sotona

  • Mlađi referent
    11.3k
    Riknula sotonaNino Bule

    Zašto sotona? Ali ozbiljno pitam sad, informativno me zanima. Za njega sam bio baš drukčije upratio
  • Nino Bule
    11.9k

    Dijelom sam sarkastican, ali vecinom se referiram o nacinu na koji je usao u njemacki nogomet i bundesligu, bilo je vec rasprava na forumu o tome vjerovatno se mogu lako pronaci
  • og1986
    2.9k
    Riknula sotonaNino Bule
    se referiram o nacinu na koji je usao u njemacki nogomet i bundesliguNino Bule


    Samo zbog toga čovjeku reći kada umre da je sotona riknula. Je za umobolnicu.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Dijelom sam sarkastican, ali vecinom se referiram o nacinu na koji je usao u njemacki nogomet i bundesligu, bilo je vec rasprava na forumu o tome vjerovatno se mogu lako pronaciNino Bule

    Na kakav način? čovjek podigao klub od praktički nule, razvijajući svaki segment kluba, bez kupovanja zvijezda i superstarova. Očito se to danas ne cijeni, bolje da je kupio nekakav klub i dofurao 100 igrača za par milijardi eura, onda bi to bilo super!
  • xavier
    11.3k
    Čovjek je izgradio poslovno carstvo iz ničega i onda odlučio dobar dio tog novca dati u sport...i zbog toga je "sotona"?! Svašta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.