• Nino Bule
    11.7k
    Nemojte mi te pahuljica fore ovdje prodavat, nisu mu roditelji i prijatelji na ovom forumu da ne bi smio iz zajebancije reci da je sotona. Sto se tice njegovog ulaganja u rb leipzeig i izigravanja bundesligaskog sistema vlasnistva imate stranice i stranice rasprave o tome na ovom forumu, ne mislim ponovo iste rasprave ponavljat.
  • og1986
    2.9k
    Odi doktoru
  • Majki2111
    2.7k
    Nisi sav svoj. On je podigo jedan sportski lanac kroz različitie sportove na vrhunsku razinu kroz godine. To kaj ti imaš problemn protiv Red Bulla u sportovima trebaš rješit sam sa sobom.
  • Nino Bule
    11.7k
    Kako ste mi samo pametni, cudo jedno
  • deda
    28.6k
    Ajd se posvadite molim vas
  • Str1nger Bell
    809
    Ta sotona o kojoj pricas je organizirao i osnovao dobrotvornu organizaciju za pomoć istraživanju leđne moždine.
    Ulago je puno novaca u svoje rodno selo i tamo pomago ljudima, unatoc svim novcima koje ima suprotstavio se njemackoj i austrijskoj vladi u vezi imigranata i rekao je da im treba zatvorit granice. Procitaj malo o njemu, a sto se tice ulaska u bundesligu mozda si ga zamjenio za Hoffenhaimovog predsjednika.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Danas na tekmi

    Karlsruher SC - Fortuna Düsseldorf

    Ultrasi Karlsruhea su obilježilo 70 godišnjicu ujedinjena VfB Mühlburga i Karlsruher FC Phoenix (Prvak Njemačke 1909) u Karlsruher SC.

    Na slici u sredini Grb Karlsruher SC lijevo VfB Mühlburg a desno Karlsruher FC Phönix.

    Ispod je napisano

    “Iz dvoje klubova je proizašao jedan, jedinstven kao ni jedan drugi”

    7xk4vd36qrbg81pv.jpeg
    6ff2fp57nlnx5feu.jpeg
  • ZGBhoy
    1.7k
    Matteschitzu kao Čovjeku želim da počiva u miru.

    O njegovom ulaganju u Sport možemo godinu dana raspravljati al nebumo imali jedinstveno mišljenje.
    Ima tu dost negativnih al i pozitivnih stvari - Meni bu uvijek negativna točka ok je napravio s Austrijom iz Salzburga.

    A na drugoj strani se mora priznat da je unatoč svemu nudio ljudima alternativu u ovom prljavom Svijetu
  • Navijač Dinama
    7.5k
    Zeleni iz Atene 9/9 pobjede. 27 bodova.

    :ok:
  • Mr Anderson
    5.6k
    Ugašena rumunjska Astra s kojom smo 2014. godine igrali u skupini EL. Dobili ih doma 5:1, tamo izgubili 1:0 i radi toga propustili šansu za prezimljavanje u Europi.
  • plavi67
    920

    minuta šutnje za astru :D
  • Efes Pilsen
    7k
    Da smo imali Sivonjica umjesto Wilsona prosli bi skupinu ladno.
  • deda
    28.6k
    Šahtar traži od FIFE isključivanje Irana sa SP
  • maddaddam
    2.9k

    Velški derbi između Bangora 1876 i Rhyla 1879 završen je tučnjavom nogometaša u kojoj je sedam igrača sankcionirano direktnim crvenim kartonima.
  • deda
    28.6k
    Unai Emery preuzeo Villu :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.