• Mali Zeus
    9.8k
    Ima života i izvan nogometa, možda je tako trebao razmišljati. Ili krenuti u trenersku karijeru kao naš Sukno.Baneki

    Baš, ne znam koliko mu je pametno vraćati se, valjda zna što radi.
  • NORTE
    9.3k
    Ne mogu vjerovati da sve jače lige preskaču kolo ovaj vikend. Nenormalna i nevjerojatna stvar. Je li to dogovoreno zbog finiša prijelaznog roka ili?
  • deda
    28.1k
    100%. Zamisli da se netko ozlijedi, ne stigneš više reagirat.
  • NORTE
    9.3k

    Meni je to nenormalno i nesportski, ali dobro. Prvi put uvedeno pa sam iznenađen.
  • Infinity
    15.3k
    Ozlijedio se dan prije kraja prijelaznog roka ili sest dana poslije prijelaznog roka, koja je razlika? U prvom scenariju imas barem par sati za reakciju.

    Tu klubovi jednostavno zele da se 100% posvete transferima, da ih utakmice ne ometaju. To s ozljedama su price za malu djecu.
  • LovroZG
    1.3k
    Ja bih prije rekao da nema kola ovaj tjedan jer se igraju kvale za SP u obje Amerike i Aziji, a i Afrikanci još igraju svoju sprdnju od natjecanja.
  • deda
    28.1k
    Slažem se Infinity da ozljede nisu glavni razlog, ali sigurno da si na taj način jednu brigu ipak maknuo iz glave. Inače, stvari se tek zahuktavaju, prema zadnjim informacijama najveći transfer ovog prijelaznog roka bi trebao biti prelazak Vlahovića iz Fiorentine u Juve za cca 67 milja Eura.
  • serbus
    3.6k


    Poznata je činjenica da bijeli čovjek u poziciji moći oduvijek prati kako igraju Azijati i Afrikanci da odgodi svoje lige.
  • Krizy
    36.6k
    Chancel Mbemba uskoro će postati slobodan igrač, jer mu Porto neće ponuditi novi ugovor. Razlog navodno leži u činjenici da je jednostavno nemoguće provjeriti koliko je zapravo star ovaj kongoanski branič. U suradnji s Chancelom Mbembo, mogu se pronaći četiri različita datuma rođenja! Sam tvrdi da je rođen 1994. godine. Neki izvještaji tvrde da je Mbemba svojedobno priznao bliskim prijateljima da je zapravo rođen 1990. godine. :rofl:
  • deda
    28.1k
    Naletjeh na jednu informaciju, sigurno će vas zanimati.

    Broj prodanih dresova u Europi (dakle ne u svijetu):
    3,2 Bayern
    3,0 Real
    2,4 Liverpool
    1,95 Man utd
    1,42 Juve
    1,34 Barca
    1,31 Chelsea
    1,18 BVB
    1,18 PSG
    1,09 Man city
  • Jaro
    5.7k
    u milijunima u god dana ili?
  • deda
    28.1k
    Da, naravno. Za 2021. godinu.
  • Eduardo
    17.6k
    :sweat: kakav je lik ovaj CR :lol:

    TRANSFERMARKT mnogi smatraju jednim od relevantnijih izvora kod procjena vrijednosti nogometaša, a svakako je ta internetska stranica specijalizirana upravo za to i jedan od najčešćih izvora kojima se okreću ne samo pratitelji nogometa, već i oni koji se njime bave. Nisu svi jednako zadovoljni načinom na koji Transfermarkt radi svoj posao, a neke to i ljuti. Poput Cristiana Ronalda.

    Upravo to potvrdili su s Transfermarkta objavom s objašnjenjem zašto ih je portugalska zvijezda blokirala na Instagramu. To se dogodilo nakon što je objavljena momčad najvrjednijih igrača koje predstavlja Jorge Mendes, navodi se.

    Sa stranice su uz objavu tih 11 označili klubove u kojima igrači nastupaju, a potom i dodali da ne mogu označiti Cristiana jer ih je blokirao nakon što je vidio svoju tržišnu vrijednost. Što se točno dogodilo potvrdili su s Transfermarkta u razgovoru za Athletic.

    "Mislim da smo objavili 10 igrača starijih od 33 godine. On je bio na prvom mjestu, ali nam je rekao da bi trebao više vrijediti. Prvo je poslao poruku kolegama na društvenim mrežama. Odgovorili su mu, objasnili zašto je na toliko procijenjen i rekli mu da je daleko najbolji u skupini svojih vršnjaka", napomenuo je Christian Swartz.

    Ronaldu su objasnili da je razlika između njega i drugog na listi između 30 i 50 milijuna eura, a njegov odgovor bio je nekoliko emojija koji se smiju i blok. Inače, Transfermarkt u ovom trenutku procjenjuje napadača Manchester Uniteda na 35 milijuna eura.
  • xavier
    11.1k
    Ne razumijem zašto se ljuti...pa nema ni pola godine kako je prodan za 15 milijuna eura. TM je velikodušan pa ga procjenjuje na više nego dvostruko od tog iznosa :cool:
  • Jaro
    5.7k
    misko i CR u isti rog pusu....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.