• Mali Zeus
    9.7k
    Teški debakl već sad.
  • Jaro
    5.6k
    debakl je vec sto se odrzava usred sezone i u drzavi gdje se vec odrzava...
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus debakl je vec sto se odrzava usred sezone i u drzavi gdje se vec odrzava...Jaro

    Ma na to sam i mislio, samo sam se krivo izrazio. Od početka debakl, sve ostalo je dodana vrijednost.
  • Krizy
    36.4k
    Burnley submit £10m bid for Sardar Azmoun after holding Mislav Orsic transfer talks.
  • Infinity
    15.2k
    Tanka ponuda, ali ugovor jos sest mjeseci. Ako ce to stopirati transfer Orsica, zelim im svu srecu u pregovorima.
  • vjeko1701
    5.9k
    Se događa još kaj po pitanju Benelux lige (Nl-Bel). Znam da se prije par godina pisalo kao da je sve već dogovoreno i da se te dvije lige spajaju u jednu kaj bi po meni definitivno bila najjača liga van lige 5 a ne bi me čudilo da uđu i u top 5 društvo.
  • Infinity
    15.2k
    Naredna sezona je trebala biti premijerna. Ne znam je li doslo do nekih promjena. Mozda je korona poremetila planove.
  • vjeko1701
    5.9k
    Onda praktično pitanje za nas. Kaj se tiče renkinga liga, kako bi se računao renking te novonastale nakon spajanja? Ako i Nizozemska i Belgijska daju svaka 5 predstavnika, dal bi onda u premjernoj sezoni BeNe liga imala 10 predstavnika? Kako bi se odredio petogodišnji koeficijent za prvu sezonu nakon nastanka lige?
  • Infinity
    15.2k
    Nisam siguran, ali moguce da bi imali 10, a njihov koeficijent za buduce sezone bi bio prosjek. Holandezi sad imaju 44.500, Belgija 30.600. Da to tako ostane u narednu sezonu bi usli s 37.550.

    Isto tako bi zajednickih deset klubova donosilo zajednicke bodove koji bi se dijelili na 10. Opet bi se dobio prosjek, nije da bi nabili koeficijent. Sezonu kasnije bi imali pet itd.
  • NORTE
    9.3k
    Kako stoji Newcastle pred kraj prijelaznog roka? :lol: U 4 mjeseca naftaši doveli desnog beka.
  • jp23
    2.2k
    Doveli su Trippiera, doveli su Wooda od direktnog suparnika u borbi za ostanak, dogovarali su sve sa agentima od Gosensa ali je Atalanta stopirala taj transfer kao i pregovore za Zapatu. U završnim fazama su i pregovori za Diega Carlosa, ali Sevilla odugovlači jer navodno ima "ponudu još jednog neimenovanog premierligaša" (iliti standardna taktika kojom oće još 5 milijuna eura il koliko), a da bi stvar bila bolja Diego Carlos podnio zahtjev za transferom.

    Započeli su i pregovore sa Dele Allijem (navodno), i odbijena im je ponuda za posudbu Lingarda (e to je i BBC prenio kao službeno)
  • NORTE
    9.3k
    Doveli su Trippiera, doveli su Woodajp23
    Smijeh od kluba i vlasnika, s ovakvim "pojačanjima" ne bi mi bilo žao da ispadnu.
  • deda
    28k
    Lijepo je čuti da se Christian Eriksen ne predaje. Danas se očekuje njegov poptis za Brentford. :clap: :strong:
  • Baneki
    730
    Ima života i izvan nogometa, možda je tako trebao razmišljati. Ili krenuti u trenersku karijeru kao naš Sukno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.