• markoli
    1.7k
    To je tekma Meksiko - Bugarska. Bio sam premali da bi gledao, ali dok sam sad pokušavao naći ovu svoju tekmu (ako uopće se i dogodilo :rofl: ), nabasao sam na tu informaciju.

    Throwback to the 1994 round of 16 game between Bulgaria and Mexico when a Mexican defender ran into the goal after defending a corner, but broke a bar that keeps the net up, causing a delay in play while the old goalpost was replaced with a new one. Bulgaria won the game 4-2 on penalties.
  • xavier
    11.1k


    E da, to je to. Kažem da mi je ostalo u sjećanju kako komentator govori nešto u stilu "to vam je Amerika, oštećeni gol jednostavno zamijene novim, niti ga ne pokušaju popraviti" :smile:
  • Krizy
    35.9k
    dkfd4aa3mdb7zjv2.jpg
    Kakva završnica :fire:
  • og1986
    2.9k
    Valjda ljudi pomislili da se nakon 90te ne treba igrat obrana :lol:
  • Ero
    933
    Ne znam jel itko pratio Brighton-ManU, ludilo od tekme.
  • immerwieder
    1.2k
    od austrijanca ni a u momčadima,

    da, u brightonu isto izjednačenje u 90+5, i onda lepi bruno konjićevim skokom iz penala u 90+10 za 2:3, 4 stative brightona, rekord premiershipa, od toga tri troussard
  • Mali dioničar
    14.1k
    A bome i Ancelotti ima zanimljivo otvaranje sezone s Evertonom.
  • Dudu
    2.6k
    Everton bi trebao bit dark horse Premiershipa, sigurno kandidat za Ligu Prvaka.
  • immerwieder
    1.2k
    šutalo u prvih 11 atalante, a olmo kod igrača na travi i sosa u stuttgartu
  • Dino
    2.2k

    Strava tekma je bila...
  • Mali dioničar
    14.1k
    šutalo u prvih 11 atalanteimmerwieder

    Nisu badava pljunuli tu lovu. Eto, malo skautinga i po Hrvatskoj ne bi bilo zgorega.

    Atalanta malo stala na loptu pa dala samo 4 gola u gostima za početak.
  • Dudu
    2.6k
    Šutala očekujem u reprezentaciji. Što prije, to bolje.
  • immerwieder
    1.2k
    jedna zbilja zanimljivost, danas je za stuttgart zabil prvi bundesliga gol Mateo Klimowicz,
    stariji se budu sjećali njegovog starog, Diego Klimowicz je početkom stoljeća bil golgeter Wolfburga, par godina i u BVB, a prije toga i u Španjolskoj
  • Dudu
    2.6k
    Bilicev Wba 3-0 Lampardov Chelsea
  • Nino Bule
    11.4k
    Bome 3 3 na kraju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.