• Navijač Dinama
    7.4k
    Jose Mourihno je zajedno sa golmanima Totenhema na zagrijavanju uočio nešto čudno kod gola.

    Kasnije se ispostavilo, da su golovi na meču protiv Škendije u Makedoniji,zapravo manji nego šta bi trebali da budu,i to je prijavio sudiji i delegatu utakmice.

    Ispostavilo se da je stvarno u pravu, podmetnuli su 5cm manji gol nego inače što bi trebao da bude.

    "Special one" :cool:
  • Mali dioničar
    14.1k
    Snizili su prečke. Možda ne bi skužili da su suzili stative.
  • og1986
    2.9k
    Jel bilo kakve frke oko toga ?
  • marcio amoroso
    32.2k
    Pitao sam se kako inače klubovi ne ugrade neku elektroniku koja povećava golove kad se napada a smanjuje kad se brani :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Jel bilo kakve frke oko toga ?og1986

    Jest. Mourinho prijavio delegatu, morali su zamjeniti golove.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    hahahah i ja sam se to uvijek pitao.
  • xavier
    11.1k
    morali su zamjeniti golove.Infinity

    Nisam siguran da je na to mislio. Naravno da su morali zamijeniti golove, ali to mi zvuči kao nešto za ozbiljnu kaznu...ovako ispada "probali smo, nije prošlo i nikom ništa".
  • Infinity
    15.2k
    A dobro, nisam shvatio odmah pitanje. Al mislim nekako da ce se to baciti na stranu.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Se sjeća tko one jedne tekme Reala i još nekog, možda je bio Bayer ili možda nije ni bio njemački klub. Dosta davno je to bilo, preko prije 20 godina. Uglavnom nešto nije bilo dobro s golovima pa im je trebalo oko sat vremena ili koliko već dok su dofurali potpuno novi gol i stavili ga na teren.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam to mislio pitati, al kontam da sam si mozda umislio, nemam blage veze o kojoj utakmici se radi. Tocno se sjecam kad su mjerili i da su dosli neki radnici s nekim lopatama. Radilo se mozda o 1-2cm i komentator spominjao nesto da ce sad mozda dici travu, skinuti sloj zemlje, pa vratiti travu. Bio sam dijete i to me fasciniralo, to da mora sve bit takoi precizno. Ne sjecam se kako su izveli to, da li se zamijenio gol, da li su spustili teren, al evo kao da sam gledam taj trenutak kad otkrivaju problem i kad se zakuhava pred golom.
  • Mali Zeus
    9.6k
    https://www.marca.com/en/football/real-madrid/2018/04/01/5ac15007e2704e77268b45e4.html

    Nakon malo kopanja uspio sam naći. Radilo se o Nijemcima, taj dio sam pogodio.

    Navijači Reala su drmali ogradu a gol je bio vezan za ogradu pa se srušio.

    15226132161170.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Nije to to, ipak sam gledao drugu utakmicu. Ovi su nesto bas mjerili i netko je stajao s nekom lopatom.
  • markoli
    1.7k
    Ja se sjećam neke utakmice gdje su mijenjali gol, ali nije se bio urušio nego ili nije bio stabilan ili možda je bilo do dimenzija. Gledao sam to na Petici kao klinac. Nekako mi je uglavi da bi mogla biti Serie A.
  • xavier
    11.1k
    Ja se sjećam utakmice gdje su mijenjali gol jer je puknula ona šipka koja drži mrežu u zraku, ali svejedno se mijenjali cijeli gol. Nekako mi je u glavi da je bilo u SAD-u jer je komentator još komentirao nešto u stilu "nema tu popravljanja, odmah ide novi gol", a onda bi to moralo biti SP 1994.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Onda imamo 3 različite utakmice sa sličnim slučajem. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.