• Crusades1986
    9.8k
    E bravo, njih dvojicu sam zaboravio. :up:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Sad sam vidio da si i ti iznos već spomenuo. U svakom slučaju suludo.
  • Crusades1986
    9.8k
    Upravo sad pročitao... 65mil.£ za Rubena Diasa. :lol: Dodajmo još Akea za 35-40mil.£ od ovog prijelaznog roka dolazimo na 95-100mil.£ samo za 2 igrača ovo ljeto.
    Ništa nije suludo kad imaš naftaše vlasnike koji ne pitaju za cijenu.
  • Eduardo
    17.6k
    Barca je sinoć izgledala dosta dobro, ali s obzirom da je s druge strane stajala momčad koju vodi Emery teško je biti pametan. Pri tome ne mislim da je on loš trener nego mu baš i ne ide na Camp Nou.

    Mali Fati je strašan igrač već sad. Griezman opet po meni najlošiji pojedinac na terenu. Nadam se da imaju neki pričuvni plan za špicu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Iskreno nikad nisam shvaćao otkud tolika pompa oko Griezmanna.

    A od onog simuliranja u finalu Svjetskog uživam u svakoj njegovoj lošoj tekmi, iskreno.

    On i njegove glupe Fortnight proslave gola.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ne znam kako gledaš na to sve vezano za Griezmanna, ali ja mislim da njemu prvenstveno ne leži način igre Barcelone. Ona igra ATL i Franc.repke, više defanzivno, manje ofanzivno zasigurno da.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Suarez zato krenuo furiozno. Baš grize. :grin:
  • Nino Bule
    11.6k
    Zasto bi napadacu pasalo vise defanzivna igra ? Griezmanu ne pase barca jer mu messi okupira prostor u kojem je on najvise volio bit i zato sto on nikad nije bio klasicna spica, trenutno mora igrat ovo sto igra inace bi bio na klupi.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Griezmanu ne pase barca jer mu messi okupira prostor u kojem je on najvise volio bit i zato sto on nikad nije bio klasicna spica, trenutno mora igrat ovo sto igra inace bi bio na klupi.Nino Bule

    Zato jer sam imao osjećaj da je do načina igre,da sam spomenuo radi Messia, vjv.bi bilo priča kako lupam napamet, i da Barcu nisam u životu gledao... :roll:
  • Nino Bule
    11.6k
    pa prosli put si pricao da bi barca bila bolja bez messija to je svakako lupanje gluposti. Poanta mog posta nije da je messi kriv nego da nema mjesta da obojica igraju svoju preferiranh igru i barcina uprava je sjebala po milijunti put s nerazumnim transferom
  • Eduardo
    17.6k
    Jel dedina Villa ove sezone toliko dobra ili je Fulham toliko loš?
  • Crusades1986
    9.8k
    Fulham je preloš, oni imaju već osiguran Championship za sljedeću sezonu
  • deda
    28.1k

    Rastemo mi, ali ovi su loši do bola.
  • Eduardo
    17.6k
    Robertson :monkey: izuzev toga dosadna tekma do sad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.