• nkdz
    829
    Premiership bi, naime, na ljeto 2022. godine također lako mogao sletjeti u ovo raskošno društvo.Eduardo

    thx, makar kad bolje razmislim bilo bi mi cak i ok da je sve na areni, a da je i dalje ovih 75kn :D a mogu i na mobu gledati ak nisam slucajno doma
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Žena sudi Bayern i Dortmund, i tako, šta vi inače? :halo:
  • ZGBhoy
    1.7k
    I poslije toga završava svoju karijeru kao Sudkinja
  • Neki tip
    19.6k
    hvala puno na ovim info!

    Baš ovih dana gledam kog da uzmem za net, tv, mobitele i bio blizu da uzmem vip.. zbog sk i planetsporta prvenstveno.

    Arenu, ipak, očito moram imati. :cool:
  • Majki2111
    2.7k
    Rekao bih egal utakmica. Prvo poluvrijeme Bayern bolji. Zasluženo 2 gola dali, BVB prvi zabila iz Bayernove greške kao i Kimmich za 3:2. Haland propustuo zicer za 2:3.... I onda slijedi kazna... I da kakav je to superkup bio ako je Bayern sve osvojio prošle sezone?
  • Navijač Dinama
    7.6k
    kod njih,talijana i nezz da li ima jos netko u Europi, super kup se mora odigrati, bez obzira sto je jedna ekipa osvojila kup i prventsvo.

    Kod Njemaca, drugi učesnik super kupa je drugoplasirana ekipa iz prvenstva, dok recimo u Španjolskoj drugi učesnik je gubitnik u finalu kupa.
  • Majki2111
    2.7k

    Prelijepi dresovi Valencie
  • Bosna86
    11.6k
    Press konferencija Rijeke se nije održala jer se nijedan danski novinar nije pojavio.... Bolesno
  • nkdz
    829


    totalno podcijenjivanje
  • Mali dioničar
    14.7k
    To me podsjeća na prošlogodišnje presice u Maksimiru protiv Atalante.

    Na Atalantinoj presici je bilo 20tak talijanskih novinara. Neposredno nakon njihove presice je bila Dinamova i ostalo ih je 2-3.

    Rezultat znamo, nadam se da će se i Dancima osvetiti taj bahatluk.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Vjerojatno su “impresionirani” predstavom drugoplasiranog kluba naše lige kod njihovih susjeda u Malmoeu i zato podcjenjuju Rijeku.
    To za Rijeku može biti samo dobro.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Planetsport ispao mačak u vreći. Tim više kaj ne mogu popuniti sadržaj kad nema LP osim s poljskom trećom ligom ili litvanskom ligom u preponskom jahanju. Ak na A1 uleti Arena sport to bi već bilo dobro.
    Zna li netko može li se na A1 promijeniti paket da maknem iz paketa Planetsport? U svakom slučaju na T scum ni pod razno.

    Ovo s Arenom je praktički postao monopol.
  • Neki tip
    19.6k
    U svakom slučaju na T scum ni pod razno.Mali Zeus

    A i meni su bili valjda zadnji izbor.. al ak jedini imaju arenu, a na areni je sve...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Radije ću hvatati Arenu ili bilo što drugo prek streama. Gamad me svojedobno pokušala prevariti.
  • Krizy
    37.9k
    https://youtu.be/wWSENh56oWU a ti si ovaj s videa znači :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.