• Neki tip
    19.4k
    a ti si ovaj s videa znači :razz:Krizy

    a još i je dalmoš porijeklom.. ne bi čudilo da smo ga našli, ne bi..
  • Krizy
    36.5k
    Hahaha sve je moguće :smirk:
  • Mali Zeus
    9.8k
    @Krizy Bio sam blizu te faze. :grin:
  • xavier
    11.1k
    Kad ste već kod HT-a...nemam taj "samo ne ovi" stav. Uzmem paket koji je u tom trenutku "best buy" i svejedno mi je čiji je. Zapravo i sad opet imam njihovu mobilnu tarifu.

    Ali ovo je bilo negdje prije 10-ak godina...produžujem ugovor i ne sjećam se više kakva je bila kombinacija, ali na internetu je pisalo da se nakon 3 mjeseca može promijeniti tarifa. Da ne bi ostalo na tome, pitam ja i u T centru je li stvarno tako. Provjeri gospođa i kaže "da, da, nakon 3 mjeseca možete promijeniti što god želite".

    I prođu ta 3 mjeseca, idem ja promijeniti tarifu. Znam da sam bio na moru pa sam zvao službu za korisnike...kad ono "ne, gospodine, ne možete mijenjati tarifu". Ja kažem da im piše na internetu da mogu i da mi je to rekla gospođa u T centru. Kaže ova na telefonu "mogu li vas nazvati za 10 minuta?". "Naravno."

    Prođe 20-ak minuta, zvoni telefon i kaže žena "evo, promijenili smo na internetu, sad više ne piše" :rofl:
  • Mali dioničar
    14.3k
    Kakav skeč!!! :rofl:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kakvi lopovi, majku im.
  • Mr Blue
    3.4k
    Ja sam imao grozna iskustva s MAXtv to go aplikacijom. Ruši se, neprilagođena, ne reagira.. isprobano na nekoliko uređaja (laptop, PC, mobitel) i nigdje nije radilo kako treba. To je bilo prije jedno dvije godine, malo manje. Možda su sve promijenili od tad, ali znam da sam toliko živaca izgubio da sam rekao nikad više.
  • r1oma
    1.5k
    Kolko sam uspio primjetiti na mobitelu su se popravili i sve radi kako treba a na laptopu jako steka (bar meni)
  • NORTE
    9.3k
    kažem da im piše na internetu da mogu i da mi je to rekla gospođa u T centru. Kaže ova na telefonu "mogu li vas nazvati za 10 minuta?". "Naravno."

    Prođe 20-ak minuta, zvoni telefon i kaže žena "evo, promijenili smo na internetu, sad više ne piše" :rofl:
    xavier

    To je još i dobro, bar su ažurni i odmah promijenili. Imao sam sličnu scenu u jednom ministarstvu pa su mi rekli "na internetu svašta piše gospon" :lol:, vjerojatno i dan danas im piše krivo. Svi smo imali puno neugodnih situacija s telekomom, jednom su mi prodali tarifu "bez naknade za uspostavu poziva", naravno da se plaćala i naravno nikad više ništa s njima.
  • nkdz
    829


    imam je mjesec dana i radi mi ok, mozda imam srece jer i frend kaze da mu zna zajebavati.
    Ali kaj se mene tice meni je trenutno super
  • xavier
    11.1k
    Kakav je gol Pickford opet primio. Da sam na mjestu engleskog izbornika, stavio bih već na sljedećoj utakmici Hendersona na gol, bez obzira igrao u Unitedu ili ne.
  • nkdz
    829


    lik fakat zna obraniti cuda ima strasne reflekse ali zna tako glupe golove dobiti i sjebati
  • Crusades1986
    9.8k
    Lik je teška rupa, koštao je Everton bodova i bodova.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kakav imate dojam o Evertonu opcenito ove sezone?

    Moram priznat,dobar im je ovaj Calwert Lewin.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.