• Banana 2
    361
    Kaže lik koji se zove Emreli21.
  • Banana 2
    361
    Možemo mi ovdje složiti i puno skuplju ekipu, ali što nam to vrijedi kada Dinamo za takvu ekipu nema para.

    Luka Sučić
    Miloš Kerkez
    Desire Doue
    Ismail Yuksek
    Konstantin Tyukavin
    Konstantinos Koulierakis
    Sergey Pinyaev
    Ferdi Kardioglu
    Josip Stanišić

    Eto, kada neki milijarder kupi Dinamo poslat ću mu proširenu veziju ove liste da ti srce bude na mjestu. Ovo ti je finih 150m eura, odokativno pa me hvataj za riječ. Ovdje se slažu liste za otprilike 5-10% tog budžeta.

    Jasno je meni, prvom, da neupitno pojačanje za Dinamo košta 5m+. Trubim to na sva zvona otkad sam se registrirao. Poanta je u pronalasku perspektivnih igrača prije nego što narastu dovoljno da klubovi za njih mogu tražiti tih 5m+, kao i pronalasku igrača koji su dosegli tu razinu samo su označeni određenim faktorima temeljem kojih se može postići prihvatljivija cijena.
  • Ijayi Atiemwen
    329
    Banano nisi dugo na forumu (barem kao Banana 2), ali svaki tvoj post pročitam s guštom!! Nadam se da i u Dinamu čitaju oni koji su zaduženi za transfere tvoje objave :razz:
    Samo tako nastavi majstore :strong:
  • Zagi
    4.8k
    Banano nisi dugo na forumu (barem kao Banana 2)Ijayi Atiemwen

    @Ban
  • Patrik11
    119
    Martin Frese na ljeto slobodan igrac ovo bi bio daleko najbolji transfer u zadnjih nekoliko godina
  • Keyser Soze
    8k

    Naše nesuđeno pojačanje.
  • Dinaminjo
    497
    Nije mu prvi
  • Banana 2
    361
    Drago mi je da Jusufa nismo doveli. RPG je bolji, makar smo imali dosta sreće s njegovim dovođenjem. Kod nas ionako ne bi izvodio slobodnjake, takve stvari su za naše bekove nebitne. Lijep plus ako mogu, ali nije da će izvoditi. Sporedna stvar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.