• dZg1986
    384
    Ne znam jel bi navijao za Goricu pa da proslavimo na Poljudu ili da ipak ne bude senzacije danas pa da Sibeniku bude bar malo lakse u borbi za opstanak.
  • Zagi
    4.9k
    Rukavina opet ni sekunde danas. Bari i tati je već pjena na ustima.Captain America

    Tak i treba.
    Iako sam veliki zagovornik mladih i davao bi minute Rukavini odavno, nakon što ti se menađerčić počne
    prekenjavati po novinama vrijeme je za klupu pa na ljeto grizi na pripremama (ili nemoj, na tebi je).

    Kaj si taj Bara misli tko je on?
  • Nino Bule
    11.3k
    Rutinska pobjeda bez kartona, cestitke igracima i treneru, solidna i posjeta s obzirom na termin, pogotovo zapada
  • seljak86
    2.3k
    Slavonac na aparatima
  • Krizy
    35.4k
    Slavonac na korak do deaktivacije profila.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ja sam uvijek zagovarao da se mlade uvede kad ima prilike i kad rezultat te situacija na terenu to dopušta pa tako i za Rukavinu ali majku mu pa ne bi ga valjda i drugi trener u nizu namjerno izbjegavao na svoju štetu uvoditi ako zaslužuje, sumnjam da bi tako da mali neka šuti i radi pa kad zasluži priliku dobit će ju.

    Bravo za pobjedu i nova tri boda, drugo poluvrijeme bolje od prvog.
  • superhik
    10.2k
    Slavonac već radi novi profil u pozadini
  • Captain America
    13.3k
    Na snetu je jedan ozbiljniji forumaš još lani pisao da se i Rukavina i Brkljača majmuniraju na treninzima i ponašaju ko dive umjesto da zapnu i kapitaliziraju ogroman talent. Nije slučajno da Topić dobiva priliku svaku utakmicu, a ispred velikog talenta Rukavine upada Menalo.
  • 1986-Pl
    149
    Znam da nije tema hajduka ali jel se zna hoce li biti organiziranog prijevoza za Split?
  • runtothehills
    382
    Da sam Rukavina i da mi se otac miješa u karijeru dajući izjave za novine o slaboj minutaži, mislim da bi me bilo sram (i to ne malo) ući u svlačionicu.
    Moje mišljenje, pa makar bio novi Maradona.
  • masacusec
    3k
    Taj mali je još klinac koji ne zna kaj hoće...usto novinari potenciraju tu dramu oko malog
  • Plavi-9
    420
    Ljubičić najveći dobitak dolaskom Bišćana
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ljubičić najveći dobitak dolaskom BišćanaPlavi-9

    Perković meni također dobro izgleda. Baš me zanima kako će izgledati u Splitu.
  • San Lorenzo
    11k
    Ne manje važno, treća utakmica zaredom bez primljenog gola, nešto što je prije mjesec dana izgledalo kao SF unutar SF-a...nadam se da nastavljamo niz i za vikend.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.