• staglisce1800
    50
    Super rezultat jer su se vise trudili neg protiv Istre , a i svaka cast Varazdincima da su igrali otvorenije neg kaj je bilo za ocekivat. Posjeta uzas, al nas Zagrepcana je sve manje i manje pa je i to ocekivano.
    Evo i tovari igrali x , opet smo na plus 12 bodova. Super !!!
  • marcio amoroso
    31.9k
    Posjeta uzas, al nas Zagrepcana je sve manje i manje pa je i to ocekivano.staglisce1800

    Zagrepčana i dalje ima dovoljno da se napuni stadion, a sa tim podjelama se ovdje nećeš dugo zadržati. Ako misliš dijeliti na Zagrepčane i one koji nisu rodom iz Zagreba tu nisi dobrodošao. Neki u moderaturi su bili za direktni ban, a ja ti dajem opomenu pa tako da znaš.
  • dZg1986
    384
    Zagreb kao glavni grad je ocekivano grad u koje mnoge obitelji dolaze raditi i zivjeti. Tako se to dogadja u cijelom svijetu,uvijek je glavni grad "mjesovit" i pun novih doseljenika. Po tvojoj logici ni ja, ni moja obitelj kao ni susjedi nismo dinamovci ni Zagrepcani jer smo se doselili prije par desetljeca. Stvarno glup komentar.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Pretpostavljam da nisi iz Zagreba. Za nas su Zagrepcani svi koji zive u Zagrebu i vise manje navijaju za Dinamo. Sve je vise Nepalaca, tovara i tak. Sve manje Zagrepcana, kuzis. Nije mislio nista lose prema ljudima koji nisu iz Zagreba a navijaju za Dinamo.
  • Keyser Soze
    8k
    Za očekivati je da u srijedu u 17 sati na stadion dođu ljudi iz Zagreba i da netko iz BiH ili drugih dijelova Hrvatske tad ne može doći.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Pretpostavljam da nisi iz Zagreba. Za nas su Zagrepcani svi koji zive u Zagrebu i vise manje navijaju za Dinamo. Sve je vise Nepalaca, tovara i tak. Sve manje Zagrepcana, kuzis.NitkoBitan

    Apsolutno je nebitno od kud sam ja. Već prije je bilo glupih fora na račun dečki koji nisu iz ZG. Ja živim u Zagrebu, ali nisam rođen tu.
    Imam pravo navijati za Dinamo kao i ti koji si rođen tu.
    To isto pravo ima dečko iz Petrinje, Karlovca, Vukovara, Žepča ili Rame.

    Na tu se foru ovdje neće nikoga prozivati.
  • DrawTube
    2.8k
    Ma ovih skoro 3000 je ok brojka s obzirom na tjedan i termin 17:00. Točno u trendu broja gledatelja. 14.5., nedjelja, majčin dan, ako vrijeme posluži ide brojka 5000 sigurno.

    Treba zapamtiti da smo na sunčane dane za vikend znali imati možda 1000 više, ne bi da je ovo odbilo potencijalnih 5000 ljudi
  • Jurki
    8.4k
    Dajte ljudi relax.. jos smo bod do titule..
    kaj se posjete tice kaj bi trebali ocekivati 10k ljudi na svakoj tekmi nakon godina orgijanja K.A., crnih lista itd.
    Ide sve na bolje..to je jedino bitno. Polako ide na bolje ali ide.
    Od iznenadnog hypea nebumo dobili nist.
    Danas je prekrasan dan. Dinamo i Građanski slave rođendan.. i dijeli nas jos samo mali koracic do nove titule.
    A lepo bi prosil kome je do svađe i prepiranja nek se svade prek poruka. Fala lepa
    Edit: najte kaj zameriti
  • San Lorenzo
    11k
    Mislim da je sam Maksimir glavni problem slabe posjete, jednom kad se Kranjča izgradi ne očekujem manje od 7-8 tisuća po utakmici.
  • DrawTube
    2.8k
    Pa ako je istina za ono da je Rudeš prijavio da igra na Kranjči pa da postoji mogućnost da ne ide u dogradnju pitanje je hoće li ikad biti renovirana? A ovo prvo rušenje istoka pa tribina po tribina fore mi se ne sviđaju, kao stvorene su za zabušavanje i pranje para
  • Captain America
    13.3k
    Mislim da je sam Maksimir glavni problem slabe posjete, jednom kad se Kranjča izgradi ne očekujem manje od 7-8 tisuća po utakmici.San Lorenzo

    Ovo sam sad krenuo pisati i vidim da si i ti to rekao. Stavim ruku u vatru da bi Kranjča bila danas puna ko šipak.
  • Nino Bule
    11.3k
    Najmanji problem je rudes i lokomotivu prebacit na maksimir kad krenu bageri, a oni nece prije 2024
  • Tercel
    369
    Još smo bod do titule, povijesnog osvajanja titule na stadionu Josipa Broza i bana Slavonca.. nastavi niz.. :party:
  • deda
    27.5k
    Sve mi je nekako u drugom planu nakon što sam pustio suzu u prvom poluvremenu. Prvi put nakon 78 godina na tribinama se orilo "Građanski Zagreb". :heart: :heart: :heart: :heart:

    Meni je to za večeras bilo dovoljno.

    Volim vas Dinamovci.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Meni isto jako emotivna utakmica pošto sam kćer od tri godine prvi put vodio na Maksimir,pobjeda je uljepšala prekrasan dan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.