• Mali Zeus
    9.4k
    Ne treba ništa mijenjati. Dobro je ovako. Previše smo se svi naviknuli na pobjede i titule. Jedino je bitno da više nema Mamića. Ideali su vječni, a rezultat trend. Sada slijedi dugi period brojenja članskih iskaznica. A trebat će i marketinški rebrendirati klub - jel imamo već dinamov jogurt?xyz

    Bolje da ne reagiram na ovo, jer bi popio ban kad bih to rekao sve što te ide.
  • blue heart 72
    1.4k
    Kak ovakve stvari mene ubijaju nevjerojatno, nemam snage ništ napisati osim jedne želje, a to je da "Sova" više nikada nigdje ne sjedne na klupu kao trener.
  • K3p
    131

    A sirotek, znaš kak se veli 'Osnujte si svoj dinamo' :kiss:
  • Jurki
    8.5k
    Ovo danas boli vise nego ispadanje od Sherifa na penale, herenvena, šahtjora, lige za bedaka, astre, lyonovih 7 komada..
  • staglisce1800
    50
    Cacic je trebal dobit otkaz jos nakon Milana kad je
    nakon primljenog gola krenul u totalni napad i spusili 3-1, i onda isto ponovil u ZG 4-0.
    Lik se zgubil totalno, nece napadati protiv sibenika,gorice,osijeka niti Salzburg al napada Milan.
    Idiot. Onda prica u vreme svjetskog da mu netreba pol momcadi, prodaje 2 naj igraca u
    zadnjih 40 let bez zamjena mada Orsu i Ademija nebumo nikad zamijenili itd.
  • BBB Sibenik
    4k
    Bravo Duje bravo Šibenik dabogda digli kup protiv tovara, za onaj ukradeni finale 2010.
    Mislim da Cacic nije sposoban dobit loksu u sub i da je trenutno stanje u momčadi jako loše, jer ako to ne dobijemo prvenstvo dolazi pod veliki upitnik. U Subotu SVI na utakmicu i nek nam je Bog na pomoći!
  • dotepenec
    98


    Daj saberi se, u svakom zlu nesto dobro
  • Jurki
    8.5k
    koje jebeno dobro?
  • Droljo
    4.8k
    Dobro je što ne igramo na dva fronta sa ovakvim kadrom. :snicker:
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ček ekipa, vi hoćete reć da nije bilo naštelano - mi njima u prvenstvu, a oni nama u kupu?
  • Rex Ramae
    2.4k
    Možda i jest al onda su na poluvremenu Mišić i Livaković otišli do svlačionice Šibenika i rekli e dečki vrag je odnio šalu, vi ipak dobijate, mi se moramo riješiti Brke nekako.
  • Gelipter
    3.4k
    Subota, Kranjča, 17:05. Jedna od važnijih utakmica zadnjih godina. Za sve prave dinamovce ne bi trebalo biti opravdanja!!
  • plavi72
    702
    Funcuti su navijali za svake pohvale kakva radost,već kad smo ispali,žal je puno manja jer je u pitanju Šibenik i jer će Sova biti bivši večeras...
    A šutnja koju du dobili(naši igrači) na kraju utakmice neka im bude dodatna snaga u subotu!
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ako ništa drago mi je da smo izgubili od njih. Nadam se da će ići do kraja.
  • Boysica
    441
    Prespavala i razocaranje je jos tu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.