• Efes Pilsen
    6.8k
    Nemoguce je da neko prezivi ovako ocajan niz na klupi Dinama, jednostvano NEMOGUCE. Mumijo ustani iz jebenog sarkofaga i daj mu otkaz.
  • cron1ck
    1.5k
    Kako ovaj som može srat pa to nema nigdje, sve se lose dogodilo, naravno on ništa nije kriv. Još jednom ponavljam ako danas ne dobijem otkaz je vrijeđanje inteligencije navijača.
  • Droljo
    4.8k
    Ja očekujem da ovo bude rešila vlatkica.
  • Logistika
    1.1k
    Ma normalno da nece dati ostavku...pa i onaj bjegunac je ako nista u stanju dat mu vise od otpremnine samo da ne da ostavku...nema se sta cekati...rezi ga odmah...nema se sta pozdtavljati sa igracima s nikim...ne podnosi ga nitko...ni igraci ni tribine...
  • staglisce1800
    50
    Ovo je strahota.Od svjetskog prv. u 12 tekmi smo samo u 3 tekme zabili
    vise od jednog gola. Ljudi ovo je alarm , mi s tim idotom i upravom koja nikaj ne poduzima
    nebumo prvaci.Treba maknuti i njega i jugoslovena udbasa barisica.
    Odjebite iz Dinama !!!
  • Jurki
    8.5k
    Dajte mu otpremninu i bacite ga pod tramvaj.
  • Markelo
    2.5k
    Čačić je hodajuća trenerska "lešina". To svi vide. Doslovce je bolje da se igrači sami vode, nego da im ovaj dirigira
  • Klenx
    4.1k
    VRAĆAJ BJELICU
  • miro
    3.1k
    Ne znam za vas, ali ja sad jedva čekam subotu, mislio sam si jel bi išo na tekmu, jer imam neke stvari za obavljat, ali sad idem ziher. Evo možda nisam normalan, ali mene ovo još više našpana, tako da nije svako zlo za zlo. Još ak Sova odleti...
  • marcio amoroso
    32.1k
    Jednaku krivicu snose i oni koji su mu dali tako visok ugovor.Ero

    Čak i veću. I oni koji su mu dopustili da ostane na 12 igrača.
  • Bosna86
    11.6k
    Bolest prijatelju moj, bolest… Da mi se bi izliječiti, puno para bih dao
  • Mr Anderson
    5.3k
    Zamijenio je Drmića jer je osjetio aduktor. Znači da inače nebi nijednu zamjenu napravio.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Jedino sto cu ovako vruč napisat čestitke Čopu što nije slavio gol u 93 minuti gdje bi i veci igraci tesko ostali hladni.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Idem lec i odspavat pa noćas put HR, nadam se kad ustanem da bude ovdje članak da je Brko bivši
  • criticus
    1.1k
    Neće Čačić dobit ostavku, neznam ko će ga smjenit i ko u upravi je zadužen da nađe sad nekog kandidata + odšteta. Ostaje nam za nadat se da će se do lita posložit i planski uđu u novu sezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.