• Krizy
    34.9k
    U polufinalu Kupa Dinamo gostuje u Šibeniku. Bit će to četvrti susret sa Šibenikom ove sezone. Slavili smo u dvije utakmice a u zadnjoj, prije 3 tjedna u Šibeniku smo izgubili s 2:1.

    Svi očekuju duplu krunu, pa samim time i novu pobjedu te prolaz u finale Kupa, no trenutno je Dinamo u jako lošoj formi pa bi se mogli namučiti za prolaz.

    U zadnjih 10 sezona osvojili smo samo 4 kupa, vrijeme je da podebljamo statistiku.
    Šibeniku je ovo drugi put da su došli do polufinala Kupa. Sezone 2009./10. su otišli i korak dalje ali su u finalu izgubili od Hajduka.

    U zadnjem kolu su izgubili od Hajduka s 2:3. Igrali su u sastavu:

    Rogić - Kvržić, Perić, Matić, Mina - Đira, Đorić, Čanađija - Dolček, Špeljak, Arai
    1. Kakav ishod očekujete? (79 votes)
        Prolaz Dinama
        86%
        Prolaz Šibenika
        14%
    2. Idete li na utakmicu? (79 votes)
        Da
        10%
        Ne
        90%
  • Olmic
    2.7k
    Znam da nije “dinamovski”, ali bi volio da ispadnemo i da ovaj konj dobije otkaz…tovarcici neka uzmu kup pa se opet napale pa ih do gospe prizemljimo
  • Ero
    927
    ajde što nije dinamovski, nego vrlo glup komentar pa čak i preglup.
  • Olmic
    2.7k
    Napravi anketu, sigurno ce bit gusto.
    A opcija) otkaz cacicu i prolaz sibenika
    B) ostanak i prolaz Dinama
  • NitkoBitan
    11.4k
    otkaz cacicu i prolaz sibenikaOlmic

    Ni ispadanje protiv Sibenika nije jamac da ce dobit otkaz.
  • Mali Zeus
    9k
    "Pa ne očekujete valjda da ćemo samo tako osvojiti kup hehe."
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Dovedite Arsenal u kup pa ćemo vidjet kako će proći
  • Sunja86
    973
    Livaković
    Ristovski Šutalo Theophil Perković
    Mišić Ljubičić
    Špikić Baturina Ivanušec
    Drmić
  • Mrvica
    3.1k
    Bez uvrede bilo kome ali htjeti da ispadnemo iz kupa samo da bi Čačić dobio otkaz je debilno
  • K3p
    131
    A to što matori uništava klub i mlađi igrački kadar nije debilno ? :yikes:
  • seljak86
    2.2k
    Prilično sam siguran da nitko ne spori da mu je odzvonilo
  • Mrvica
    3.1k

    Jesam igdje napisao da je ispravno to šta radi? Jednako me nervira njegov pristup, ali da želim da Dinamo ispadne iz kupa samo da dobije pedalu, to definitivno ne. Što se mene tiče odzvonilo mu je.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Znaju igrači šta je u pitanju. Ovaj sastav koji je Sunja napisao ne bi trebao imati problema sa Šibenikom (s tim da sam pročitao da je Ivanušec ozljeđen), napadat će i oni jer imaju povijesnu priliku ali ne igraju nam panjevi pa da im trebaju Čačićeve taktike kako i šta. Prilika će biti, ako se iskoristi prolazimo. Isto smo i Gorici mogli dati još 2 gola ali eto nismo, nadam se da će se sad otvoriti.
  • xyz
    840
    Već dva dana je u Šibeniku jaka bura, a i za sutra su isto najavili. Tako da će utakmica biti očajna i pobijedit će tko bude s(p)retniji. Šanse 50:50.
  • LovroZG
    1.3k
    Kad god smo igrali pod jačim vjetrom igrači nam se blagorečeno nisu snašli u takvim uvjetima. Četvrtfinale kupa na Rujevici pod Bjelicom mi se zauvijek urezalo u sjećanje. Puše bura ko luda, a mi nonstop dižemo loptu ko da je tijesto. Nadrealno.
  • deda
    27.3k
    167 karata prodano za Šibenik.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.