• vjeko1701
    5.9k
    Kapetan mora bit vojnik kluba kojem ne pada na pamet ići za sve pare ovog svijeta.Juznjak

    Znači Dinamo ne bi imao kapetana...
  • GZomanid
    572

    Barišić možda..
  • vjeko1701
    5.9k
    Pričamo o kapetanima a ne faraonima...
  • sport
    2.3k
    Petković
  • jedan u nizu
    5.6k
    citah danas kako je PSG birao novog kapetana.
    Kapetana biraju igraci anonimno, pa su tu izsoatavili neymara koje je izglasan kao treci po broju glasova.

    sta mislite o toj opciji?

    meni ne zvuci lose. Anonimno se glasa pa valjda igraci glasaju za onog ko stvarno ima liderske sposobnosti, a ne po principu dobri smo si, iz iste smo zemlje.
    Drugo, kada te drugi suigraci izaberu kao kapetana onda ti to stvarno laska i dobijes nekakvu potvrdu da bi bio dobar lider. A ne da te trener izaberu na osnovu staza,vrijednosti ili golova.
  • vjeko1701
    5.9k
    Opet bi to s nekoj 2. ili 3. opciji koje se možda nadala da će biti izglasana moglo biti udarno na ego. Onako, potencijal je i podići i narušiti svlačionicu.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Jedva cekam vidjet Petka sa kapetanskom trakom, zasluzio je.
  • vjeko1701
    5.9k
    Moglo bi mu to dati dodatni podražaj da da mrvicu više u nekim situacijama. Iako se ponekad čini ko flegma kojeg boli k. za svijet oko sebe, mislim da razumije i respektira ovakve stvari više nego bilo tko ovdje misli.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Ja sam uvjeren da je Jakir najbolja stvar koja se mogla dogoditi Petku. Neće trpiti njegove momente nezainteresiranosti, isto kako nije ni Bjelica. Ne igraš dobro, ne zalažeš se -> ideš na hlađenje
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Ako Petko izadje sa trakom veceras nadam se sutra objavi o potpisu novog ugovoa. Ne vidim smisao da mu se da traka i onda pusti sad ili nakon isteka ugovora.
  • mlinchica
    995
    Ja se nadam da neće niti pokušati s takvim pristupom prema Petku. Neka vježba strogoću na mladima i novima (i prema njima i treba), a ne prema igraču koji mu odlučuje utakmice, kako je jučer rekao jednom od “senatora”. Ako mu daje traku onda valjda zna kaj može od njega dobit. Nema preodgoja za njega sada niti bi to itko trebao pokušavati raditi jer će ga na taj način samo izgubiti. Petko treba biti kapetan ali isto tako mislim da njemu to nije nikakav presudni faktor za njegovu igru, nego više potez trenera kao motivacija za mlađe i nove u ekipi jer ima izražen karakter, kakav god bio i sviđao nam se ili ne. Petka nabrijavaju druge stvari, a ne hlađenje na tribini od strane trenera. Bjelica je bio davno, a i njegov status je tada bio drugačiji.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.