• Bosna86
    11.5k
    30.9. 2018, osnivanje Zone

    Uzimajući u obzir apatiju oko Dinama, medijski mrak, gotovo nikakvu emociju prema igračima, osnivanje Zone je napravilo nekakvu pozitivnu promjenu… Dosta stvari se poklopilo, od bjekstva Mamica, do formiranja zlatne generacije… Dosta stvari koje je moderatura promovirala, su se na kraju obistinile kao istina… Čak i danas, 5 godina poslije, Zona je možda i jedino mjesto gdje se dinamovci mogu izraziti… Hvaliti sam sebe, nikad nije nešto pohvalno ali ovo su sve činjenice

    Možda ne spada u 100 najvećih trenutaka, ali Nek bude 101. i ja ću biti zadovoljan
  • Gelipter
    3.4k
    20 godina od povratka imena Dinamo. Masovna proslava obljetnice od petka do nedjelje 14.-16. 2. 2020. U petak Futsal Dinamo u Domu sportova. U subotu je nastavljena proslava utakmicom Futsal Dinama protiv domaćeg HNK Vukovar 1991. Cijelo je obilježavanje zaključeno u nedjelju Dinamovim gostovanjem u Osijeku. Tu je utakmicu obilježilo možda i najbrojnije gostovanje BBB-a u Osijeku uz prigodnu koreografiju.
    q9c4resuz385rzb7.jpg
    9ma2s4u6lvvhlyfn.jpg
    dgubgwpgodjw21gm.jpg
    onm3lshlv0g3rclh.jpg


    Kaj se Zone tiče, kak sam već i prije jednom naglasio, ona bi trebala biti proglašena nematerijalnim kulturnim dobrom za sve kojima je plava boja pri srcu. Neka joj je dug i sretan život kao i našem Dinamu!
  • Pop corn
    4.8k
    Za vas znam da ste dobro 'potkoženi' znanjem i upoznati s poviješću pa me zanima imate li što dodati po pitanju ove teme?Eduardo

    Budem ovih dana
  • plavi72
    694
    9rz9tp4hjh0ot5gj.jpg
    206hpightpzlloqw.jpg
    eozcrtw0a7zy94ju.jpg

    Sedam dugih godina ja bez tvoga imena...


    1.utakmica koja se čekala,sanjala ...,konačno s grbom na prsima
    2.smjena koja se dogodila
  • Patak
    2.2k
    Evo par brzopoteznih...

    Osnivanje Futsal Dinama 2012 g.
    Humanitarna utakmica za pomoć Slavku Ištvaniću u Ciboni 2019. g.
    Osnivanje nogometne škole Hitrec Kacian 1967 g.
    Pobjednici FIFA Youth cupa 2018 g.
    Pobjednici Man Utd premijer cupa 2013 g.
    Osnivanje memorijalnog turnira Mladen Ramljak 2003 g.
    Zvonimir Boban high kick prije zvezde
    Postavljanje spomenika poginulim navijačima Dinama u domovinskom ratu ( ne znam godinu)
    Rođen Josip Kuže, 1952.
  • plavi72
    694
    Spomenik 1994.
  • Mlađi referent
    10.4k
    26.04.1998., baš na rođendan Građanskog :razz:

    Hajduk - Dinamo 1:1 i službeno titulu osvajamo na Poljudu. Ne znam da je kod nas nekad prije ili nakon prvenstvo osvojeno baš na stadionu rivala.

    Englezi o tome stvaraju priče. :grin:
  • Eduardo
    17.3k
    Slučaj Majan Dabić - jedan od najvećih 'misterija' u povijesti Dinama! Jedino Dinamovo izbacivanje iz euro natjecanja u povijesti kluba.
  • Patak
    2.2k
    Jel se zbrojilo? Na koliko smo trenutno?
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ne znam je li tko napisao

    1948., prva titula pod imenom FD Dinamo *za ovu imam osjećaj da je bila

    1954., jedna od najjačih generacija općenito u EX-YU nogometu iako danas pomalo zaboravljena. +50 gol razlika na kraju prvenstva što će tek Zvezda izjednačit 1990. i srušit 1991. Ili neće, jer je Dinamo imao 26 kola da natuče gol razliku, a Zvezda je to učinila prvo u 34 pa u 36 kola. :smile:

    Uz to nam je te 1954. i finale kupa skliznulo na način kakav je jedino u Jugi moguć, inače bi vjerojatno sjela dupla kruna.
  • Neki tip
    19k
    finale kupa skliznulo na način kakav je jedino u Jugi mogućMlađi referent

    Karoglane, jes' to ti? :gasp: :wink:
  • Mlađi referent
    10.4k


    Bilo je dobro dok je trajalo.. :cry:

    gtlo8lvsv713mz65.jpeg
  • Mlađi referent
    10.4k
    25.04.1937.
    BSK - Građanski 0:4.. uragan za potvrdu naslova u Beograduf7qolbabtlutjm5e.jpeg


    rvtp9w06sf79i2sp.jpeg
  • Mlađi referent
    10.4k
    09.04.1923.
    Barcelona - Građanski 0:1

    22.05.1921.
    Hajduk - Građanski 2:1
    Ono kaj je bitnije od rezultata je atmosfera u kojoj se tekma odigrala i kakva je bila nakon te tekme. De facto početak vječnog derbija

    f8xilaosk12opaia.jpeg
  • Bosna86
    11.5k
    Ono kaj je bitnije od rezultata je atmosfera u kojoj se tekma odigrala i kakva je bila nakon te tekme. De facto početak vječnog derbijaMlađi referent

    Znam pricu ali slobodno prositi upis za ostale
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.