• Mlađi referent
    10.4k
    Ne mogu pronaći da je napisano:
    23.6.1945., Dinamo - Reprezentacija Zrakoplovstva 2:0
    Prva utakmica kao FD Dinamo.

    10.12.2020., Dinamo Zagreb - CSKA Moskva 3:1, postavljen rekord od 526 minuta bez primljenog pogotka u grupnoj fazi UEFA natjecanja.
  • Eduardo
    17.3k
    20. studenog 2015. - UEFA-ina suspenzija Ademija na četiri godine.

    08. rujna 1998. - Dugo Selo - Dinamo 3:2 (HK)
  • plavi72
    694
    Dugo Selo -Dinamo
    "Long Village" izbacio prvake ,tako nekako bio naslov u sn!
  • Mlađi referent
    10.4k
    1993, prvi naslov prvaka i prvi trofej u neovisnoj Hrvatskoj.
  • superhik
    10.2k
    13. travnja 1919. Prvi nastup Građanskog u plavoj garnituri dresova protiv engleskog York Lancastera.
  • Patak
    2.2k
    Prva utakmica na Maksimiru 1912. godine
    Prva utakmica na stadionu Građanskog 1924 godine
  • Mlađi referent
    10.4k
    42000 članova 1982. čime smo bili drugi u Europi.
  • Eduardo
    17.3k
    Za vas znam da ste dobro 'potkoženi' znanjem i upoznati s poviješću pa me zanima imate li što dodati po pitanju ove teme?

    @Pop corn @Tradicija bunta @Zambatine škude @Neki tip sa Zapada @superSantos @Beli @ZGV
  • Mara Wolfl
    9
    Najveće pobjede

    1.Dinamo -Leeds 67'
    2.Dinamo -Eintracht 67'
    3.Građanski -Liverpool 5-1 36'
    4.Zvezda -Dinamo 80' kup
    5.Dinamo -Zvezda 3-0 82'
    6.Hajduk -Dinamo 82' 1-2
    7.Dinamo -Chelsea 1-0
    8.Dinamo -Partizan 5-0
    9.Real Madrid -Dinamo 3-4 rekord Bernabeua 74'
    10.Bayern Munchen -Dinamo 1963' 1-4
  • Eduardo
    17.3k
    već su svi spomenuti. BTW nemojte pisati one koji su vama bitni s nekih vaših top lista već one koji nisu spomenuti, a smatrate da zaslužuju biti u top 100.
  • Mara Wolfl
    9
    Najvece krađe

    1.ukidanje Građanskog i početak Križnog puta zagrebačkog nogometa od strane novih vlasti te početak klasne borbe protiv građanske klase, obrtnika ,intelektualaca i umjetnika u gradu Zagrebu.

    2.Period od zadnje titule 1950' godine do 67' gdje su direktno izgubljena 4 naslova .

    3. Poraz od Partizana 1983' u direktnom dvoboju na Marakani ,pri rezultatu 1-2 suđe nepostojeći penal za Partizan

    4.1979' ukraden naslov slučaj Tomić

    5.Prodaja Prosinečkog u Zvezdu.

    6. Rijeka -Dinamo 1-1 90/91' gubitak titule

    7.Transfer Bake Sliškovića u Hajduk i Dževada Prekazija u Partizan .

    8. Dinamo Shakhtar 3-3 ,nedosuđivanje crvenog kartona za igrača Shakhtara i produljenje utakmice 12 minuta

    9.Dinamo -Newcastle 97'

    10. Hajduk -Croatia 94' prva utakmica u Splitu finala kupa
  • Zambatine škude
    2k
    Za vas znam da ste dobro 'potkoženi' znanjem i upoznati s poviješću pa me zanima imate li što dodati po pitanju ove teme?Eduardo

    Budem ovih dana prevrtio kaj ste pisali pa probao dodati što fali.
  • masacusec
    3k
    18.3.2006. Dinamo - Kamen 2:0 za 20 godina naše grupe, specifična koreografija na našoj tribini!
  • Mara Wolfl
    9
    Usudio bih se reći meni možda osobno i subjektivno jedno od najboljih izdanja.
  • Keyser Soze
    8k
    Šibenik - Dinamo 0:2, osigurana titula u srcu Dalmacije pred punim stadionom dinamovih navijača i gašenje snova rivala koje se guralo medijski i sudački cijelu sezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.