• deda
    27.7k
    Tek sad vidim da je bilo fighta ispred prostorija Torcide. Nekoliko policajaca i navijača je povrijeđeno.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Puno je ružnih komentara na igru Dinama i sasvim opravdano, ali meni se isto tak čini da smo jučerašnji derbi odradili kao utakmicu protiv Gorice.

    Dovoljno nam je 10 minuta ozbiljnog nogometa da s najtežeg gostovanja u ligi odeš neporažen, a rival nabrijan lovi pobjedu jer mu praktički jedino ona igra da bude u ozbiljnoj prilici za naslov. Ako bude muški odigrano protiv Milana, ovaj derbi će po meni svakako bit plus onda.
  • LovroZG
    1.3k
    S obzirom da smo u zadnje dvije utakmice imali možda ukupno poluvrijeme ozbiljnog nogometa, bila bi stvarno sramota da doma ne odigramo muški protiv Milana.
  • seljak86
    2.3k
    Nikog koga osobno ne poznam ne prozivam euronavijačem, ali ja se neću praviti da nam tovari nisu najveći neprijatelji s kime trenutno možemo igrati. Ovakve tekme se moraju uvjerljivo pobjeđivati da bi se dobilo elana protiv Milana.
  • deda
    27.7k
    Kako nam oni mogu biti ikakvi rivali i neprijatelji ako ih uvjerljivo dobijamo?
  • vjeko1701
    5.9k
    Možda je do generacije il godina al iskreno - dal mi je generalno sve oko tog kluba iritantno? Je. Dal su prošle sezone svigdje okolo bili užasno dosadni i smiješni jer im je ozbiljnije zamirisalo nakon 20 godina - je. Dal uživam svaki put kad ih spustimo, posebno neke zadnje utakmice u hendikepu? Naravno, cijeli tjedan mi je ljepši.

    Al dal mi se jedna jedina pobjeda zadnjih 10-15 godina protiv njih može mjeriti sa Tottenhamom, Chelseajem, Bodeom i nekim drugim utakmica zadnjih sezona. Ni blizu. Poslije Tottenhama nisam znal ni di sam ni kaj sam ni kud sa sobom. To su bile utakmice koje cijeli klub dižu, uspjesi kojima se ne može hvaliti baš puno klubova u svijetu, posebno van lige 5. Pa njih na Poljudu znaju dobit Slaven i Lokomotiva, neš ti nečeg xD

    Realno, nategnuto su nam konkurenti za naslov, to je to i to toliko nategnuti da ni novinari koji pišu o tome ne puše vlastite priče. Kužim sve ostalo kaj nema veze s terenom i rezultatima ali da ga jebeš, Dinamo ih je jednostavno nadrastao u ovom trenu i igra barem 10 utakmica u sezoni bitnijih od njih. Najveći neprijatelji? Možda BBB i Torcida ali DInamo i Hajduk nisu u istoj kategoriji trenutno.
  • Crta
    40
    Meni su ovi partizanski tifusari iz Splita postali toliko gadljivi da mi je teško i opisat riječima...Odvratni klub, odvratni mitologija navijači, odvratna prevrtljiva povijest, odvratna igra, odvratno stanje uma(suci)...Jedino im taj stadion valja, a i to im je masovni ubojica dao sagraditi, valjda zbog vjernosti, inače bi igrali na onoj staroj blatnoj vukojebini....U cijelom njihovom šugavom postojanju jedina svjetla točka im je bio gospodin i vrhunski trener Tomislav Ivić...Uglavnom, veliko smeće od kluba koje zaudara svima i svuda okolo sebe.
  • Smotanihaker
    592
    Evo jako sličan penal na utakmici Chelsea Man UTD kao na Petkoviću.
  • BigZ
    393
    Jebo vas Hajduk vise, kaj ste se uvukli u njihovu psihozu?
    Gledao sam Dinamo-Chelsea u Splitu, undercover u lokalnom kaficu. Reci cu vam jedno, njih je vise pekla ta pobjeda nego sto bi ih pekao jucerasnji poraz da se dogodio. Podrapani listici po stolovima, jebanje majke Livakovicu jer brani cuda, deranje na konobara da gasi TV 3 min prije kraja...
    Na kraju sam bio sretan jer je Dinamo pobjedio, a ne zato jer su misevi patili. Koga boli racku za njih??

    MI SMO DINAMO, preveliki klub da bi se zamarali drugima!
    Duga je vec sezona, a utakmica s Milanom je blizu; "Pred vratima smo raja", a jucer smo prosli kroz pakao na poljudu - tako da sam ponosan na nase ratnike do neba, ljubim ih sve posred cela i dajmo im ljubav i podrsku, jer samo tako, u zajednistvu, mozemo ostvariti snove!

    Peace out
  • Bosna86
    11.6k
    Na kraju sam bio sretan jer je Dinamo pobjedio, a ne zato jer su misevi patili.BigZ

    Reci da si bio u Splitu bez da kažeš da si bio u Splitu He He… Dobro je prika, za dan dva će te saprati i biti ćeš ko nov
  • Jurki
    8.5k
    Dajte ljudi koji vam je kurac? Molim moderatore da zatvore ovu temu. Jebes tu sirotinju.. idemo dalje.
  • Mlađi referent
    10.4k


    “ U tome leži i ponajveći problem hrvatskog nogometa te razlog zbog kojih će sudačke odluke — makar i ispravne, kao ona u petak — i dalje ubijati atmosferu, čak i na najvećem derbiju.”

    Ovaj se baš raspisao da bi opravdao to kaj je njihov priglupi stoper ugasio najluđi grad na svitu i od atmosfere im stvorio sivilo.. koja glupost od teksta
  • Jaro
    5.4k
    da je tekat normalno napiaan imao bi poantu - realno, od uvodjenja VARa u HNLu suci na terenu ni ne trebaju... Ionako ne sude ni zaledja, ni penale, ni crvene...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.