• Jurki
    8.5k
    i83rnekxr7bujz2d.png

    Odigrali smo derbi generalno zakurac, a pojeli smo ih u drugom poluvremenu. Jebo blitvarsku sirotinju.
  • Ali
    1.9k
    Kaze njihov trener nakon utakmice da je njihovo prvo poluvrijeme bilo bolje nego nase drugo poluvrijeme.

    Ha ha, a vidi ovo :

    gidw119zfdffy28c.jpg

    Pa ovo nema ni psg protiv zadnje ekipe u svojoj ligi.

    Ima srece da nismo tako usli u tekmu od prve minute.
    Ali ako smo se sacuvali za Milan, neka smo...
  • blackbully
    4.4k
    Časna sestra Ivona iz Tomislavgrada definitivno vrhunac večeri. Izašla je na svim medijima. Svi se slikali s njom, čak i policija, uhvatio i ja jedan selfi :grin:

    Na one "proste" pjesme mudro je šutila, ali zato lagano zapleše i zaplješće :lol:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ģušt je slušat njihovo kmečanje oko čistog penala na Bruni, a s druge strane žmire na penal nad Perićem te izmišljaju nepostojeći kontakt nad Livajpm i Awaziemom.
  • Infinity
    15.2k
    Najbolje je da sutimo i mi i oni. Ja sam prosli vikend gledao utakmicu treceg ranga BH nogometa i igrao se bolji nogomet nego danas na Poljudu. Toliko losu utakmicu dugo nisam pogledao. Ako je netko danas odlucio da ce poceti s pracenjem HR nogometa, vjerujem da je odmah i odustao. Da sam vlasnik TV prava sad bi lupao glavom o zid, jer ovaj nogomet ne vrijedi nista.

    Naravno da sam vise razocaran u nas, jer me zanima nasa pobjeda, a oni me i ne zanimaju. Za ekipu koja igra Ligu prvaka i koja se bori za mjesto medju 16 najboljih ekipa Europe, odigrati ovakvu utakmicu je bruka i ovo si ne smijemo dozvoliti.

    Kada bi rekao da bi vise volio da smo odigrali dobru utakmicu i izgubili, slagao bi. Laze svatko tko to kaze ili nije normalan. Nije toliki problem cak ni odigrati losu utakmicu, ali odigrati losu utakmicu protiv tako loseg protivnika? Mi da smo s ovom igrom danas izasli na teren protiv nas uvijek nabrijanoj Lokomotivi, dali bi nam ljudi pet komada. Igrom smo se obrukali, a rezultatski nas je spasio isto tako sramotno los protivnik.

    Jedino pozitivno u svemu ovom danas je to sto bi u Milanu mogli misliti da smo levati i sto bi nas mogli podcijeniti. Vidjet cemo za par dana koliko nam je to vrijedilo. Al ako cemo igrati kao danas, nece nas spasiti ni to da juniore posalju na teren.
  • IceMan
    1.5k
    Ali mi i ovaj brko već ide na onu stvar s tim stalnim dodvoravanjima i glumljenjem gospode prema njima. Mi stalno neki gospodski klub a oni bi nas spalili žive.

    I još frajer izjavi da mu drago da je Hajduk ostao u utrci za naslov...
  • dZg1986
    384
    Sudeci po njihovim komentarima, izgleda da ih bas takvi komentari jos vise peku. Zvuci kao lagano sprdanje.
  • Logistika
    1.1k
    Ovdje jedino ne vidim trenutak izvođenja kornera...ovo je ili penal+žuti...ili ako nije izvedeno žuti karton svakako.
  • rupke
    51
    Unuci su mu ispricali sto je trolanje pa ga covjek pokusava koristiti
  • Jurki
    8.5k
    Ovo jucer je bila antireklama nogometa. Goru utakmicu ne sjecam se kad sam pogledal. Dal je trebalo bolje? Da naravno.. ali utorak je blizu i slijedi nam punooo vaznija tekma.

    Moze moderatura bez problema zaprti ovu temu kaj se one sirotinje dole tice.
  • Logistika
    1.1k
    Uskoro će mediji prebaciti s nogometa na ulicu,u splitu policija pucala sinoć
  • Logistika
    1.1k
    općenito cijela sezona HNL je antireklama,loš derbi koji se gledao po streamovima,i HRT koji na kolo derbija u nedjelju prenosi Istra-Šibenik
  • Mlađi referent
    10.4k
    Loš nogomet, užasno suđenje, ovo prebacivanje na Maxsport mnogima otežalo pošteno gledanje, sažetke vjv ne pogleda 3 i pol čovjeka…totalni promašaj i korak unazad.

    U ovom trenutku sve izgleda loše za ovu ligu.
  • Jurki
    8.5k
    Sve jako lose. Jedino mi je krivo kaj nisu igrali Dilaver i Rile od pocetka da ono smece Livaju neko napljuska. Za onakva dva krvnicka starta na Pericu i Bockaju ni zuti karton. To je katastrofa da je neki igrac tolko zasticen od sudaca. Kaj treba on puskom nekog ubit da dobije zuti karton?
  • NZG
    27
    Lako za to, mene vise cudi kaj svaki put kad je na podu neko od nasih dode i pruzi mu ruku, svi ga nekaj tapsaju, lickaju. Nadam se da je neko vidio “ne namjerno” livajino udaranje mišića nakon dosudenog faula, mislim da u prvom pol. I nakon toga Mišić ga potapša po ramenu kao sve oke nisi to htio. Jednostavno nekima fali te bezobraznosti i sportske drskosti pogotovo protiv tovara. Jucer sam napiso i stojim iza toga, apsolutno me ne zanima Milan kad je derbi. Izađi, preori travu, budi muškarac sa mudima, izgubi, pozdravi navijače i pognute glave odi doma. Niko im niš nebi reko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.