• Efes Pilsen
    6.8k
    klub bi trebao izac u susret kod takvih stvari i stavit djecu na tribinu na kojoj se nesto i vidi. Pohvale trenerima svakako.
  • Jaro
    5.4k
    nema u dinamu 10 tekmi u nizu... ima, ak si talent poput Baturine pa ga mos istrpit... Ili jesi ili nisi, svaka tekma mora biti pobjeda vise manje... ak tu kreces sa "samo nemoj sjebat" onda nisi za dinamo... To nekad cini razliku medju igracima za Dinamo i igracima za recimo Slaven... U dinamu trebas imat kozu ko Petkovic recimo,bio je los, svi su ga pljuvali (i zasluzebo i nezasluzeno), a on je gurao svoju igru. Cim je podigao formu malo postao je (ponovo) najigrac lige... Da je krenuo s "nesmijem sjebat" nikad vise se nebi vratio... Sutalo je uletio u momcad iz Istre, i jbg, gura svoje i dosao je do prvih 11 repke za SP... A dopustio si je da tu i tano "sjebe" i nastavi po svojoj igri...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Dođem s tekme, pogledam malo portale i vidim piskaranja o nekom pogurancu? Onaj njihov crnac uletio s dvije noge s leđa i iako je startao na loptu samo je bila sreća kaj naš igrač nije strgao gležanj. I ozbiljno postoje umovi kojima je penal za Dinamo sporan?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    To je tak.. Derbi je blizu, Hajduk je blizu.. Samo -8..
  • vjeko1701
    5.9k
    Iskreno, u Krapini ne znam osobu a da nije dinamovac (ako prati nogomet). Meni je žao da se nije gledalo prema Zagorcu kad se gledalo kud poslati igrače nakon ukidanja B selekcije. U međuvremenu je dogovorena suradnja s Goricom.
  • Carrasco
    4k
    tako je bilo i nakon onog gola Oršića protiv Gorice u zadnjoj minuti, ništa novo za bolesnike
  • Nolifer
    6.5k
    Klasična Dinamovska igra danas. Nemre bez puno živciranja. Ali jebga to je Dinamo. Bitno da su 3 boda tu i da su igrači spremni za derbi...
  • dzg717
    937
    Petkovic je opasan kad igra blizu gola.
  • BigZ
    393
    Varazdin je ove sezone jako nezgodan, jedina ekipa koju do sada nismo pobjedili (12 utakmica / 11 pobjeda!!). Nisam bio najsretniji kad sam vidio da nam oni dolaze nakon psihofizicke torture u 180 minuta sa Slanim Dvorcem. U takvim scenarijima se kiksevi nerijetko dogadaju, a dobivaju ih samo veliki klubovi!
    Marinova nonsalantnost je gadljiva, danasnjom utakmicom je izgubio svoje mjesto pod suncem, dok ljudima smeta Stefuljova 'nemoj sjebat' mentalitet. On i Marin totalne suprotnosti. Jednome trebaju igre da sam sebi dokaze da moze i zna, a drugi misli da moze i zna te se ne treba dokazivati. Samopouzdanje je zajebano...
    Zagovara se Baturina vec tjednima kao starter, pa citam komentare po drustvenim mrezama i sere se po njemu nakon 45 minuta. Neki govore kako Dinamo nije klub koji ce 10 utakmica u kontinuitetu istrpiti Stefulja, ocito nije klub koji ce igraca istrpiti i pola tekme! A svima kojima smeta Stefuljov strah, nek se sjete Nikole More koji je u Plzenu zelen cekao na aut liniji da ude, malo je i procurilo po petama cini mi se. Dugo smo ga cekali dok se nije oslobodio!
  • Nino Bule
    11.3k
    Zanimljivo 4400 sluzbeno gledatelja a prodano 2000 karata, i imamo preko 5000 godisnjaka. Cak i sa skupljom godisnjom ima ekipe koja kupuje samo radi europe i derbija.
  • vjeko1701
    5.9k
    Uvijek i bude...

    Al iluzorno je očekivati da će 100% godišnjaka biti na svakoj utakmici.
  • Nino Bule
    11.3k

    Naravno ali ocekivao sam bar 1000 gledatelja vise s obzirom na broj prodanih karata
  • Carrasco
    4k
    Bruno na 9, a dosad je najviše zabio 14 u jednoj sezoni.
  • miro
    3.1k
    Ja sam baš razočaran posjetom. Takav krasan dan...15k ne bi bilo previše za očekivat, ali jebiga...
  • Captain America
    13.4k
    Računajte da su bili El Classico i Liverpool-City danas u isto vrijeme, a kibici će rađe doma ostati pogledat 2 takve utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.