• Blue98
    722
    Nadam se da je ova utakmica naucila cacica da se isplati mijenjat prije 80te min
  • db-izbjeglica
    12.7k
    ovo je bila najlošija utakmica sezone do ulaska petkovića, od tad lagana šetnja.
    cijeli niz igrača je odigrao tragično loše, posebno zabrinjava što su to igrači koji čekaju priliku, onda je dobiju i odigraju ispod svake razine.
  • serbus
    3.5k
    A i za neke igrače kao Marin da je to razlaz imam osjećaj da bi ga ja sa sto kila dobio na 100m dok majstor krene ja sam već na bar 50m sam finiš bi mu donio šansu ali mislim da ga imam...
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ne razumijem igrače kao Marin... umjesto da pojede teren i braniča on koda je igrao protiv Salzburga 120 minuta...
  • marcio amoroso
    32.1k
    Moramo shvatiti da nisu svi u kadru kvalitativno na razini Petkovića, Mišića ili Šutala. Ipak svi daju neki svoj doprinos i Dinamo igra skoro perfektnu sezonu. Da je ušao slobodnjak Bočkaja bila bi doslovno perfektna bez ijedne mrlje.

    Zato ne razumijem količinu negative koju prosipamo. Pa uzmite tog Drmića. Da ništa drugo nije uradio osim što je pomogao da se Petko digne dosta je. A uradio je, pomogao je da se dobije najskuplja utakmica protiv Bodo Glimta i vukao nas je u startu HNL-a dok smo ganjali formu.
  • deda
    27.7k
    Utamica je bila potpuno očekivana, samo velike momčadi ovakve tekme dobijaju. :strong:

    Marinov kredit je trenutno na minimumu nažalost
  • deda
    27.7k
    Također smiješni su komentari kako je ovo bila najlošija Dinamova utakmica. 70-30 posjed. Šutevi 25-4. Halo dečki
  • db-izbjeglica
    12.7k
    A i za neke igrače kao Marin da je to razlaz imam osjećaj da bi ga ja sa sto kila dobio na 100m dok majstor krene ja sam već na bar 50m sam finiš bi mu donio šansu ali mislim da ga imam...serbus

    ma da barem vidiš neku želju, požrtvovnost, da mu je stalo, da grize, da mu je krivo kad napravi nešto loše....
  • Jurki
    8.5k
    Igrali smo kak smo igrali ali neki igraci su zasluzili tramvajsku kartu do zavoda za zaposljavanje. Kak je vec neko napisal.. cvilis kak ne dobivas sansu i onda odigras za kurac.
    Marin i Štefulj su blagoreceno tragedija od nogometasa.
    Bitna su 3 boda.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Također smiješni su komentari kako je ovo bila najlošija Dinamova utakmica. 70-30 posjed. Šutevi 25-4. Halo dečkideda

    od 30 minute igrač više, protiv varaždina!
    bilo je jako loše do poluvremena i zamjena.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Da je spika zabio na početku, vjerojatno bi riješili ovo puno ranije
  • deda
    27.7k
    Imali smo mi i u prvom 7-8 šuteva i mrtvace Špikića i Drmića. Mogao je rez već tada biti potpuno drukciji.
  • serbus
    3.5k
    Štefulj igra u grču da ne sjebe i baš je ziheraš.
    Ja njega ne bi opisao on svoje odradi ako uspije tu svoju blokadu riješiti da se opusti i igra nešto može biti od njega. Ali njemu fali minuta ono malo što igra njemu je u glavi "samo nemoj sjebat". Njemu baš treba dat 10tekmi u nizu ako ne probije strah doviđenja...
  • miro
    3.1k
    Pohvala trenerima mlađih kategorija NK Zagorec koji su pretpostavljam igrali tekme protiv zagrebačkih klubova danas, pa su ostali i klince odveli na Sjever gore :clap: :clap: :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.