• Zagi
    4.7k
    Gore bi bilo po njega da igra prek kurca protiv Dinama sa stavom nebi se htel zameriti.Jurki

    Kao Marin npr u tekmi proslave naslova na Šubićevcu.
    Zato ga sada, među ostalim, niti nema nigdje.
  • Jurki
    8.1k
    ne sjecam se bas tocno kak je odigral tu tekmu al sigurno lose isto kak i cijela ekipa Šibenika.
    Marin je po meni igrac za male klubove oko kojeg se vrti igra i igra koja je podređena njemu. On se po meni nikad nece u Dinamu snaci jer je tu samo jedan mali kotacic u stroju. A vidjeli smo da mu bas ni voljni momenat nije na visini. Nitko ne ocekuje od njega da zabije 15 golova i podijeli tolko astistencija, ali se ocekuje od njega da se bori. A on izgleda kao da mu nije do zivota a kamoli do nogometa. Mozda bude nekakav prosjecni hnl igrac al s ovakvim zalaganjem niti to. Steta talenta kojeg je pokazival u juniorima.

    Edit: ne sjecam se da je u makar jednoj utakmici (pripremnoj ili natjecateljskoj) pokazal da zasluzuje biti u ovoj ekipi. Za igraca od 22 godine puno premalo.
  • xyz
    840
    Kulen nam apsolutno nije potreban. Ako bude sreće da ga se s igrama iz Lokomotive uspije prodati negdje da se vrati uloženo i to je to. On jednostavno nema kvalitetu za Dinamovu razinu.
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Ako nastavi ovako do kraja sezone, gotovo sigurno će se na lito vratit. Iako u ugovoru Dinamo ga može povuc na zimskom roku, al nema logike jer neće imat zagarantirani minutažu.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    vec je mogao otic van, ali mu se to ocito ne svida. Dobra lova u Dinamu, doma je i mozda jednom i nade tu neku formu koja ce mu donjet 5 minuta slave u Modrom dresu. Da je malo kvalitetniji ovaj stav bi se cijenio vise. Ovako ga se ne mozes rijesit :grin:
  • Nino Bule
    11.2k
    Kule moze biti treci napadac u dinamu, a to u ritmu kakvom dinamo igra je sasvim pristojna mimutaza, uz neku ozljedu ili kartone prilika da zaigras u grupi lp ili daljoj fazi el u klubu za kojeg navijas. Ne znam po cemu je losiji treci napadac od andrica kojeg se ovdje volilo.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    po tome sto u Dinamu nije odigrao apsolutno nista, pa i u Rijeci mu je trebalo dosta utakmica da zabije. Lik je doslovno plakao kad je konacno pogodio.
  • blackbully
    4.3k
    Lik je doslovno plakao kad je konacno pogodio.Efes Pilsen

    I mislim da je to zabio iz jedanaesterca na Rujevici protiv Lokomotive.
  • Nino Bule
    11.2k

    nije ni komnen andric odigrao nista prije intera, pa onda los u dinamu, posudba u ufi di je bio los i kad se vratio bio koristan. Kule je sad vec drugu sezonu u lokomotivi sasvim solidan, nista losiji sigurno nego je komnen onda bio, a radi se od njega najveceg panja na planeti zemlji. Ja sam prvi pizdio kad se pricalo da je odbio prodaju u nott forrest za 2-3 mil eura (na kraju je to ispala patka) i trazio posudbu u lokomotivu, ali sad sezonu i sitno nakon vidim da je decko dobro izabrao i puno napredovao, najvjerovatnije nece nikad biti prvi napadac dinama, ali za rotaciju vise nego zahvalan igrac.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja ne znam kakav je bio plan sa kadrom, ali ako se na desnom krilu planiralo sa Špikićem i Menalom, na lijevom sa Oršom i Marinom, a u napadu sa Petkom, Drmićem i Emrelijem onda je to sasvim dovoljno igrača. Dovoljno je i zato što je dosta njih polivalentno i može igrati na više pozicija.

    Hoću da kažem da trenutno za Kuleta nema mjesta, ali mislim da je Dinamo nezadovoljan sa Emrelijem, a ni Emreli nije oduševljen situacijom tako da bi Emreli out, a Kule in bila vjerujem dobitnička kombinacija za sve.
  • blackbully
    4.3k
    Nemojmo zaboraviti da Kulenović ima tek 22 godine (99. godište). Toliko dugo se već mota oko Dinama i HNL-a da sam dojma da je već veteran.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.