• Efes Pilsen
    6.8k
    Lokosima je svaka protiv nas kvalifikacijska pa se zato dodatno trse. Nema tu misterije, svi bi putevima Jakica, Majera, Ivanuseca, Brozovica..
  • Džudžan86
    242
    Nije mi jasno cemu cudenje povodom danasnje brojke na tribinama, u dobrom smo brojcanom trendu jos od kraja prosle sezone, a uz to danasnje vrijeme i termin su bas idealni bili za obiteljski odlazak na utakmicu sto je bilo vidljivo i na kranjci
  • Keyser Soze
    8k
    Koja je službena brojka gledatelja danas bila?
  • deda
    27.7k
    3.254
  • Mali dioničar
    14k
    Bilo je puno djece za koje je ulaz besplatan tako da je nemoguće reći koja je prava brojka.
  • deda
    27.7k
    Slažem se s Dioničarem. Vjerujem da je s klincima bilo i 4.000
  • flexXy
    1.9k
    A i oni brojaci na zapadu ne znam jesu radili. Ja sam unutra prosao bez da sam cvikao kartu. Zapad je bio sigurno 90% pun
  • Infinity
    15.2k
    Zapad je bio sigurno 90% punflexXy

    Ni blizu. Sjeverna polovica je bila slabo popunjena. Vidjelo se to na TV prijenosu u par navrata. Juzni dio je bio skoro pa pun. Mislim da je popunjenost zapada bila najvise 70%.
  • pencilneck
    638
    Drmićev govor tijela otkriva da je jako nezadovoljan. Može se to i iščitati iz izjave koju je dao nakon utakmice za web stranicu kluba.
  • Nino Bule
    11.3k
    Sa istoka je zapad izgledao 70% pun
  • plavi72
    694
    Oršić trebao dodati Drmiću,ali vratar izvrsno obranio,ne krivim Mislava,imao je"otvoren"udarac,Špikić dva puta(možda i više) ,dribla Drmić "sam",malo su ga ignorirali,Sandro me baš iživcirao,digao ruke kod gola,a cijelu utakmicu napaljen,glasan,prigovara...,igrač si na posudbi željan dokazivanja u redu,ali pretjerao je,a Lokomotiva da je ovako igrala svaku,ne bi bila gdje je.Tri boda,najvažnije!
  • marcio amoroso
    32k
    Sandro me baš iživcirao,digao ruke kod gola,a cijelu utakmicu napaljen,glasan,prigovara.Igor

    Upravo takav treba da bude. Sve ostalo je pičkasto.
  • plavi72
    694
    Treba da bude takav u igri ,ne tražim popust na terenu,ali ono udaranje kod promašaja po travi,čupanje kose,mahanje rukama,bahato prigovaranje sucu,protiv ekipe koja ti "kruh" daje...ne razumijem !
  • cron1ck
    1.5k

    Dinamo ga plaća istina, ali tamo su ga poslali i da se dokaže da je igrač za Dinamo, pa ne vidim razloga da se dodatno ne zalaže protiv Dinama i pokaže svoje kvalitete. Jedino što bi mi smetalo da je išao namjerno ozlijediti nekog igraca i nepotrebna simuliranja. Još bi samo htio nadodati da ga želim ponovo vidjeti u Dinamovom dresu, stvarno je zaslužio priliku. Nadam se da će kao Šutalo, Menalo pokazati kako posudbe mogu i pozitivno utjecati na igrača.
  • Jurki
    8.5k
    Kulen s ovakvim predstavama i dodatnim angazmanom zeli bas direktno pokazati da vrijedi i zeli biti dijelom Dinamove momcadi. Covjek nije proslavio gol, dok je s druge strane orao teren cijelu utakmicu i kaj mu se zapravo mora uzeti kao plus ko igracu i ko sportasu. Gore bi bilo po njega da igra prek kurca protiv Dinama sa stavom nebi se htel zameriti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.