• cron1ck
    1.5k
    Može mi netko sutra kupiti dvije ulaznice? Šaljem slike članskih iskaznica i sve dogovorimo u inbox-u, pivo se podrazumijeva
  • Adi90
    16
    Ljudi, ako tko zeli frend ima kartu za sjever gore viska, ja sam mu dao svoju godisnju jer nemrem pa ako tko zeli on prodaje svoju za sjever gore. Javite u inbox. Hvala
  • DarioCurka
    5
    Poz znali netko mozda za iduci petak kak ce stajati s ulaznicama za derbi dali prvo pravo otkupa imaju s godisnjima ili kak. Posto frend i ja iz Njemacke dolazimo a nema nam tko karte sredit posto smo do sada sve rezervirali da nam sve ne propadne
  • Papastrumf
    9.4k
    Buduci da je derbi u petak, sigurno nece biti pun kavez, tako da ce biti ulaznica za sve koji planiraju ici.
  • DarioCurka
    5
    Ne znam, nadam se da cu doći do ulaznice posto je otišlo onih 1000 i nest protiv Salzburgu u sredini tjedna a ovdje vikend dolazi tak da bi moglo biti možda gusto jako sto se ulaznica tice
  • xavier
    11.1k


    Drugo je ipak europska utakmice...koje su ionako sve preko tjedna.
  • DarioCurka
    5
    ma da frend inače svabo al kad je čuo da cu ići dolje itd pa želi i on barem mi put nece biti dosadan a i poslje tekme ostajemo u zg 2 dana grad razgledati itd uslucaju ako ćemo ulaznice imati
  • flexXy
    1.9k
    Frend je bolestan i nemre na tekmu pa ako netko hoce ici nek mi se javi u pm. Karta je za sjever gore.
  • Riot
    1.7k
    Moze li mi netko uzet 2 ulaznice za derbi? Inbox
  • criticus
    1.1k
    Ako neko bude imao ulaznicu viška za zapad dolje za utorak nek se javi u inbox, kupijem. Prijatelj mi dolazi, a već sve otišlo danas...
  • Ivan B
    42
    Pozdrav dečki, imam 2 ulaznice za zapad i mijenjao bi ih za 2 karte sjever dolje. Ako je netko zainteresiran i ima ulaznice za sjever neka mi se javi.
  • amzng
    0
    Pozdrav, imam 3 karte za sjever dolje 6, mijenjao bih za zapad ako netko želi
  • Luka01
    0
    Trebam jednu kartu na zapadu po mogucnosti ako neko ima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.