• Mikan86
    5
    koliko ulaznica mozes rijesiti?
  • blue heart 72
    1.4k
    4, ali moraš sam u red na karatani jer ja ne mogu na tekmu. Ako ti odgovara ta opcija javi se u inbox
  • 27042023
    0
    Moze li mi netko uzeti 2 ulaznice za hajduk posto nisam clan..hvala unaprijed
  • Madness
    14
    Ekipa, ima možda nekog ko bi mogao uzeti 3 karte u subotu na TP za bilo koju tribinu? Častimo pivicom i doplatimo naravno kolko je potrebno.. može pp
  • 1986-Pl
    161
    Pozdrav, frendu bi trebala ulaznica za sjever dolje ako bude bio u prodaji pa ako je netko u mogućnosti uzeti bio bih mu zahvalan
  • blue heart 72
    1.4k
    Pošto i dalje primam upite, samo da javim da je moja članska "otišla", tako da ne morate više slati upite u inbox. Sretno svima koji su za sada bez ulaznice za derbi
  • Purger1986
    0
    Ima li netko 3 ulaznice za prodat za nedjelju (za sjevernu tribinu ako je moguće)?
  • Dizzy99
    0
    Pozz, trazim x3 karte, nismo iz Hr i teze nam je sredit to, ako ko moze bili bi zahvalni, pozdrav.
  • Brusa
    734
    Lijepi pozdrav svima najprije!
    Već vas dugo čitam, ali sam se tek sad odlučio na registraciju, kao zadnju nadu da bi mogao nabaviti karte za utakmicu sa hajdukom! Inače, svaka čast na forumu i ekipi! Za one koji će se pitati zašto nisam član, razlozi su brojni i dugi, al najviše zato što sve radim u zadnji čas, odnosno kad je već malo prekasno. Također, ne živim u Zagrebu. Samo sam htio prije ovog Božića razveseliti simove sa posjetom utakmici utakmici, daodemo na derbi. Naime, igrom slučaja zadnje 3 od 4 utakmice na kojima smo bili su bile protiv slaven belupa! Šaljem slike kao dokaz ako treba! Da ne duljim!
    Stoga, ako netko može pomoći, trebao bi 5 karata za zapad (za sebe, sinove, brata i oca) Pomozite jednom jadnom i napaćenom ocu koji želi razveseliti svoje sinove!
    Također, čvrsto obećavam da ću već danas poduzeti korake oko učlanjenja!
  • dzoni77
    5
    Treba nam jedna karta za sj dolje, ako netko moze nek se javi u inbox. Hvala
  • Luka2404
    2
    Pozdrav iz Bjelovara sam i sutra navecer dolazim u Zagreb,ima li netko tko mi moze uzeti 2 karte za zapad dolje,blize sjeveru? Hvala
  • 27042023
    0
    Pozdrav,trebaju mi 2 karte za sjever dolje ukoliko mi netko moze uzet bio bih zahvalan
  • Miro93
    2.7k
    Pozdrav Ako netko može uzeti dvije karte bio bih zahvalan. Može i sjever i zapad. Radi se o kolegi sa posla i njegovom sinu, a ja nisam u Zg da im uzmem.
  • Matija97
    29
    Imam godišnju i člansku. Mogu maksimalno 4 ulaznice uzeti?
  • Boysica
    458
    Ja imam isto al vec sam clansku na dve strane dala da se kupi karta , i moja i od sina ..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.