• Juznjak
    3k

    Isti ti Dinamovci se nisu učlanili ove godine kad smo trebali povjerenike. Iste te Dinamovce boli ona stvar za Dinamo i vjerojatno većina njih misli da bi bilo bolje da je Mamić tu. Drugačije ja sebi ne mogu objasnit da netko nakon svih poziva ove godine nije uzeo sebi člansku.
    Ovdje ne mislim na ovog dečka koji je maloljetan jer i moje doma Dinamo ne zanima nimalo pa ga razumijem. On je kartu zaslužio.
  • Mr Anderson
    5.4k

    OK...vi koji trebate za sjever, niste sumnjivi, više ovi koji trebaju za zapad. Na žalost, ja osobno ti ne mogu ovaj put uzeti karte.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Predlazem da se prije svake sljedece tekme stave dodatni punktovi pred ulazima na sjevr gdje ce se vrsiti provjera ko je, kad je ista je bio. Da li ima clansku, da li je bio na 90% utakmica zadnje dvije godine, da li doma ima barem 3 dresa. Da li na drustvenbim mrezama ima barem 10 slika u dinamovim obiljezljima, Da mu se proceslja lista prijatelja da nebi slucajno imao kojeg tovara za prijatelja.
    Naravno tu ce biti i upitnik sa pitanjima da se vidi da li zna tko je trenutno u upravi, tko je u IO, koje su ovlasti skupstine.
    Predlazem i davanje krvi da se vidi da li je podobna krvna grupa.


    Hvalimo se kako pola milijuna hrvata naija za dinamo, a onda ako netko nije clan ga se napada drvljem i kamenjem. Po tome nas ima samo 10-15 tisuca (jer je pola njih uclanjeno od strane glave, i pola ih je rodbinski povezano sa stvarnim clanovima a zapravo nisu dinamovci.

    Svi bi da imamo pune tribine, ali nitko nebi casual navijace koji dodu na 5-10 tekmi godisnje.
    Svi bi da se sjever rasproda iste sekunde ali bi isto tako da svi na sjevru imaju 'radni staz' od 2 sezone na sjeveru kako bi navijali kako spada.
  • Luka1312
    0
    Pozdrav jel moze netko rjesit dvije karte za Dinamo Hajduk netko tko je clan
  • Droljo
    5.1k
    Moj prijedlog je da se ovim padobrancima riješi samo sjever ko može i hoće.
  • Olmic
    2.7k
    stari moj reci mi zasto nisi clan Dinama? Jedan razlog?
  • TresnjevkaZG
    674
    Stvarno ne znam odgovor na to, s obzirom da sam ja clan dugi niz godina. I slazem se sa tobom da bi trebali biti clanovi, ali ne slazem se sa nacinom kako se sprda i proziva ljude koji nisu clanovi, a dosli su sad traziti da im se pomogne sa kartama.
    Vjerovatno ce za ubuduce biti pametniji...
  • Taćini Serhio
    300


    Živa istina, zatvaramo sami sebe u jedan autistični krug i umjesto da privlačimo ljude, mi ih odbijamo... Totalni fail.
  • Taćini Serhio
    300
    A sad stavite se u kožu jednog klinca lupam iz Siska koji bi sutra bio preponosan da može reći, tamo mi je neka dobra ekipa sa foruma sredila kartu, za ubuduće moramo znati da je važno učlaniti se u klub etc. etc.
  • BBB Sibenik
    4k
    Marija jesi za kavicu karte ćemo lako sreditVZ1957

    Hahahahahah
  • Nino Bule
    11.6k
    Ne kuzim histeriju, naravno da bi vecina nas ovdje htjela da se navijaci dinama snađu i nabave kartu za bilo koju tribinu. Kad su u pitanju novi racuni i traze za zapad logicno da su sumnjivi, pogotovo jer bi prosjecan navijac dinama trebao znati bar jednog clana kluba i tako si kupit kartu.
  • Antonio bbb
    245
    Naravno kad su u pitanju novi racuni i traze za zapadNino Bule

    treba dat samo ovima koji traze sjever ili nek posalju neke dokaze da su vec bili na dinamovim tekmama
  • Droljo
    5.1k
    Neobjašnjivo je da nisi dao 20 eura za člansku koju otplatiš sa te 4 đaba karte. Pogotovo u ovoj situaciji di sam i ja učlanio ženu i sebe...
  • LaznjakProsineckog
    496
    Ljudi najbolja opcija za inace vam je uvijek godisnja.. ako ste iz zg, ako niste, član za 20eura nije puno, a imate 4 tekme gratis, tako da fkt.. ja bi vam pomogao s kartama al vidite da clanovi mogu kupit samo za druge clanove.. jedino da cekate subotu pa onda na ticket point
  • The Undertaker
    4.1k
    Ovo je tema za razmjenu i pomoć oko ulaznica a ne gdje si bio 91. (ili 2010.-2016). Prema tome, tko hoće pomoći neka pomogne, tko neće neka preskoči temu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.