• Zagi
    4.9k
    Šutalo je bio dobar, par sjajnih startova...Ne znam čemu takva ocjenaFanboy
    6.9 u poluvremenu za stopera je jako dobra ocjena.
    Krene sa 6.5 i polako sakupljaš , da je igrao cijelu tekmu imao bi vjerojatno više.
  • Stjepan
    479
    Kolika je službena brojka gledatelja na tekmi?
  • Cosey
    434
    Ljubičić je bio dobar. Drago mi je da napokon igra na svojoj pravoj poziciji.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sluzbeno je bilo 5894 gledatelja
    Ajmo reci da je oko 2000 ljudi s kupljenom kartom i oko 4000 godisnjaka
    Znaci od 5000 godisnjih ukupno, 4000 je danas doslo na tekmu
    Naravno da nedovoljno ali opet puno bolje nego one sezone kad je bilo 7-8k godisnjih i od tih 5-6k je koristilo godisnju samo za Europu
  • Salva
    2.3k
    S obzirom da se ovih dana nije puno o utakmici pisalo i najavljivalo, posjeta čisto solidna.

    Sve u svemu, lijepa uvertira pred Chelsea.
  • M77
    445
    Brojka na sjeveru bila odlična...
  • Nino Bule
    11.3k
    Orsic na sofi dobio ocjenu 9.9, strasna utakmica orsica
  • Fićo1986
    972
    Oršić broj 1 sigurno na terenu, Ljubičić i Baturina uživancija ih gledat na terenu, Petković se trudio jebiga je mi ljubimac ali moramo se složit da ide na bolje samo da ga ne ureknem,nekako sam dojma da previse kenjavimo po Emreliu a čovjek uvijek dobi mrvice od minutaže nez kad je zadnji put krenuo od prve.... pohvale Livakoviću i Mohi i Ristovskom i navijačima,bilo je top,ne vidim razlog tražit dlaku u jajetu kao što je vec netko rekao
  • db-izbjeglica
    12.7k
    oršić ove sezone ima već 8 golova i 6 asistencija u 937 minuta koliko je skupio u 14 nastupa.
    bolesna statistika!
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Sto bi tek bilo da je u formi :lol:
  • Gelipter
    3.4k
    Rutinski odrađeno jučer, uz dosta lijepih poteza individualnih i momčadskih. Šteta za taj primljeni gol, atmosfera na sjeveru odlična. Dobro da smo pred Čelzi igrali protiv manjeg kluba bez, nadam se, prevelike potrošnje.
    A sad dajte taj Čelzi.
    Dinamo je najbolji, Dinamo je slavan.
    Nitko u Europi njemu nije ravan! :strong: :victory:
  • IceMan
    1.5k
    Rutina zešća. Možda smo već jednu ruku stavili na pehar.

    Nije mi jasno koji je omjer točan - mi prejaki, oni preslabi ili negde između?

    S ovakvom igrom Rijeka je jedan od kandidata za ispast. Pa svi davljenici neš igraju, oni su u živom očaju.

    Možda i zato treba Toplak im - majstor za opstanak.
  • Nino Bule
    11.3k
    Molim boga da ljubicic ne bude na beku, on i ademi nek podjele minute jer ovo sta je on jucer odigrao u vezi je bilo izvrsno. Chelsea ce sigurno dominirat posjedom i trebat ce puno trke da se pritisne njihov vezni red, kad se ademi potrosi ljubo bi vrhunski to odradio.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Rutinska pobjeda, broj gledatelja isto sasvim solidan za zadnju ekipu lige. Dinamo će se prošetati prvenstvom ove sezone, za sada to djeluje impresivno... U utorak očekujem istih početnih 11 s izmjenom Baturina - Ademi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.