• Krizy
    35.1k
    Tko je i pomislio da će utakmica 8.kola između Dinama i Rijeke biti dvoboj prve i posljednje momčadi HNL-a?

Jako loš ulazak Rijeke u sezonu, sa omjerom 1-2-5 u svim natjecanjima, dijele se otkazi i traže smjene, spominje prodaja kluba, potpuni kaos.

U zadnjih 5 utakmica na Maksimiru, omjer protiv Rijeke je 2-1-2 pa je ovo odlična prilika za popraviti taj omjer.

Dosad smo s Rijekom odigrali 91 utakmicu u HNL-u te ostvarili 51 pobjedu, 21 neriješenu te 19 poraza. Gol razlika je 179-85.
    Kući je Dinamo pobijedio u 35 utakmica, 6 puta remizirali i 6 puta izgubio, uz gol razliku 116-29.

Zadnju HNL utakmicu protiv Varaždina, Rijeka je igrala u sastavu:

Labrović - Grgić, Pavlović, Krešić, Jurišić - Selahi, Vrančić, Halilović - Djouahra, Vučkić, Ampem

8.9k
    Nema smisla umarati prvotimce protiv zadnje momčadi lige par dana prije LP.

27.4k
    U petak 2. rujna 2022. Dinamo će na stadionu Maksimir odigrati susret 8. kola SuperSport HNL-a protiv Rijeke. Utakmica je na rasporedu u 20:00h.

Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo – Rijeka:

Tribina sjever dolje 40kn

Tiribna sjever gore 40kn

Tribina zapad gore 80kn

Tribina zapad dolje 100kn

Prodaja ulaznica počinje u četvrtak 1. rujna u 11 sati.

Prodaja će biti organizirana na Ticket pointu kod stadiona te online na servisu https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9

2.1k
    Jel se mogu očekivati nastupi Bulata i J.Šutala protiv Rijeke ? Barem da dobiju neku minutažu jer nam slijedi jako težak ritam.
  • Olmic
    2.7k

Mislim da da. Teško od prve, ali pola sata za oboje svakako
  • Mr Anderson
    5.3k

Taman sastav za prosut bodove. A nepotrebno.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Veli sef da dosta igraca osjeca posljedice terena u sibeniku (moharrami, peric, Mišić), upitni su Theophile i Ristovski jos uvijek a sutalo bi mogao odigrati jedan dio utakmice

6.7k
    Sam je skreso kadar, o izostancima bi trebale bit samo natuknice nakon press konferencije od strane glasnogovornika. Nema kukanja, neka Marin igra beka.
  • deda
    27.4k
    Diskusije o prodaji ulaznica od sada isključivo na temi
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Očekujem da rješimo utakmicu u 1.poluvremenu protiv poljuljane Rijeke ,i da izrotiramo sto vise u nastavku.