• db-izbjeglica
    12.7k
    Pa jbmu jel čak ni protiv ove ušljive rijeke, koja ništa nije odigrala ne može bez primčjenog gola?

    Nevjerojatno...

    Prekidi su posebna priča!
  • flexXy
    1.9k
    Teophile je za nase stopere doktor nogometa. Ekipa pada na osnovama nogometa
  • Captain America
    13.4k
    Možda Antiša okrene Nenadov broj večeras i ponudi mjesto pomoćnika pa da posloži obranu :grin:
  • Fanboy
    2.2k
    Ne znam kako je Emreli ispred Menala, pa i Marina ..
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Emreli je za otpis, živcira poput kastratija onomad...
  • Ali
    1.9k
    Uff Drma , steta da nije usla ova zadnja, centimetri su me dijelili od predictora i punog plijena
  • Beowulf112
    301

    Bas sam.to htjeo napisat na osnovu toga sto sam gledao samo zadnjih 15 minuta.Menalo bi trebao biti ispred Emrelija pa mozda cak i Marin.
  • dzg717
    937
    Emreli fala ti na onom golu na Rujevici jednom od ključnih golove sezone ali vrijeme je…
  • deda
    27.7k
    Moramo mi u Balkan mode zadnjih 15 minuta :rage:

    Ljubo izvanredan u sredini, sve plačem

    Emreli out, totalni out
  • Captain America
    13.4k
    Očito će trebat zabit 2 Chelseaju :joke:

    Prvo poluvrijeme za prste polizat i pokazivat u školama nogometa kako se igra napadački. Kasnije smo logično popustili. Sad se odmorit, a onda u utorak što Bog da. Ja sam kao i uvijek optimist.
  • Carrasco
    4k
    Kako je ova utakmica završila sa samo dva gola razlike nikome nije jasno.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Primimo gol jer se Livi zalijepi za liniju kao čičak i jer Lauritsen već drugi put nakon Belje i Osijeka dopusti da ga protivnik podere u duelu. To se jednostavno ne smije događati.

    Inače stvarno bez primjedbe. Dečkima kapa dolje.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Je da Rijeka nije ni za kurac, ali kad vidis kako Ljubicic moze odigrat u sredini, a trpas ga na beka.. Bockaj se ocigledno fizicki digao, nije problem ni sprint odradit u 90. minuti, ali je opet 2 puta ispao ko cep. S druge strane Moha izgleda konacno dolazi sebi. Dobri smo, Orsa je na optimalnoj temperaturi, ozljedio se nije niko. Idemo sad s mudima pokazat koja je plava prava :strong:
  • Ludovic IX
    5.2k
    Nije lopta bila visoko da bi ju livi izboksao ili tako nešto. Ova lopta mora biti izbačena od stožera. Kud da livi ide među 7 igrača po nisku loptu
  • Jaro
    5.4k
    Ovu tekmu je vjerujem igracima tesko biti fokusiran. Protivnik odigra skoro bez kontakta, pritiska, zara. Bas letargicno... i u prvom pol se vidjelo da nasi ne idu do kraja - jer ne moraju. To je najveca mana slabe lige. Zapravo ne slabe, vec ovakvih momcadi nemotiviranih ko ova Rijeka. Mos bit slabiji, al moras natjerat protivnika da se dobro pomuci za 3 boda. To je ono kaj ja ocekujemod Dinama u lp - upri sve pa ak i ne uspijes srusit chelsea, nek oni moraju ostavit zadnji atom snage da tebe sruse...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.