• plavi72
    702
    Ljubičić u vezi odličan,Oršić "jede" loptu,ma svi dobri osim Emrelija i on će valjda proigrati
    Ristovski opet stoper,izgledali smo izvrsno ,zadnja tekma u kojoj nismo primili gol je bila u Skoplju,a neka se mreža sačuva ponovo utorak !
  • plavi72
    702
    Trener nam se priprema za srijedu...daje izjavu na maxsport-u pa promaši dan...
  • Jurki
    8.5k
    Ovo danas cisto odrađivanje posla.. one more day in the office.. igrali smo kolko je trebalo i to je to.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Nije lopta bila visoko da bi ju livi izboksao ili tako nešto. Ova lopta mora biti izbačena od stožera. Kud da livi ide među 7 igrača po nisku loptuLudovic IX

    Lopta je na 2 metra od njega bila visoka. Pogledaj kako prelijeće Drmića ni 2 metra od njega.
  • og1986
    2.9k
    2wn8p5pi0waxlvmq.jpg


    Oršić tako blizu...
  • BBBaranja
    1.9k
    Lauritsen je loše reagirao kod gola,ali zna se tko mora bit vladar u petercu.
  • deda
    27.7k
    Trebo ih je sve raznijet
  • marcio amoroso
    32.1k

    On ima 22 boda u 8 utakmica, ulazak u ligu prvaka i razbio je sva tri protivnika u derbijima.

    Šta bi tek radio da zna kad se igra :grin:
  • Zagi
    4.9k
    Bio je na 10 kada sam ja gledao pa su mu valjda skinuli za nešto.
    Tovarski lobi , kažem ja!
  • Jurki
    8.5k
    bio bi Carlo Ancelotti..ovo danas je bilo odrađivanje posla.. smo dobili? Jesmo.. lagano? Jesmo..idemo jebat mater tim englezima? Idemo. Ajmooo
  • Olmic
    2.7k
    Nisam gledao ovako loše goste od Dragovoljca.. Užas je Rijeka
  • Fanboy
    2.2k
    Šutalo je bio dobar, par sjajnih startova...Ne znam čemu takva ocjena
  • Efes Pilsen
    6.8k
    jednostavno - sofa score. Ima na tribini podcast s likom koji objasnjava kako sofa to ocjenjivanje funkcionira. Uglavnom se dosta boduje igra s loptom pa ce tako Ljubicic imat dobru ocjenu na lijevom beku iako dodire ima samo zato sto nas svi pakuju tamo.
  • MM17
    221
    Igrali smo super dok nam se dalo, kasnije dvije brzine niže kaj je i razumljivo s obzirom na utakmicu u utorak.
  • Jurki
    8.5k
    Dinamo ima definitvno najgore "navijace" na svijetu.. to sto posto. Svi al bas svi traze dlaku u jajetu. Mater mu jebem a kakva bi bila razlika al je 3:1 ili 10:1? Oni nisu centra presli 3 puta.. ajmo sad hejt do daske...nije problem

    Edit: za moj pojam je ova tekma isla u pravom smjeru otvorili ih u pravo vrijeme, zabili za 2:0 ostalo odrađivanje posla..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.